Środki ostrożności dotyczące wyświetlacza Hitachi R B6800m

Aby zapewnić bezpieczeństwo przy używaniu wyświetlacza Hitachi R B6800m, należy przestrzegać następujących środków ostrożności. Przede wszystkim należy upewnić się, że wyświetlacz jest podłączony do bezpiecznego zasilania, aby uniknąć uszkodzenia. Podczas przenoszenia wyświetlacza, należy upewnić się, że jest on odłączony od zasilania i wszystkich urządzeń z którymi jest połączony. Upewnij się również, że wyświetlacz jest chroniony od dostępu do światła słonecznego, wysokich temperatur i wilgoci. Przed czyszczeniem lub wymianą części w wyświetlaczu należy odłączyć go od zasilania i wszystkich podłączonych urządzeń. Należy również unikać używania środków czyszczących, które mogą uszkodzić wyświetlacz.

Ostatnia aktualizacja: Środki ostrożności dotyczące wyświetlacza Hitachi R B6800m

ProduktASUS VivoWatch BP, ASUS VivoWatch BP (HC-A04A), ASUS VivoWatch BP (HC-A05), ASUS VivoWatch SE, ASUS VivoWatch SP (HC-A05)

[VivoWatch] Środki ostrożności dotyczące noszenia ASUS VivoWatch

1. Niektóre osoby mogą odczuwać alergię na niektóre materiały używane do wytwarzania biżuterii, zegarków i innych przedmiotów noszonych ze względu na długotrwały kontakt z ich skórą. Może to być spowodowane alergiami, czynnikami środowiskowymi, wydłużeniem okresu narażenia na działanie substancji drażniących, takich jak mydło, pot i inne. Wszystkie materiały stosowane w ASUS VivoWatch są zgodne z przepisami i są bardzo dobrze oceniane.

2. Jeśli masz alergię lub inne uczulenia, może u Ciebie zachodzić większe prawdopodobieństwo wystąpienia alergii na jakiekolwiek urządzenie noszone.

3. Jeśli wiesz, że masz wrażliwą skórę, pamiętaj o, tym, gdy nosisz swój ASUS VivoWatch SP.

4. Prawdopodobieństwo wystąpienia alergii na ASUS VivoWatch SP może być większe, jeśli nosisz go tak, że zbyt ściśle przylega do skóry. Noszenie ASUS VivoWatch SP z odpowiednim dopasowaniem zapewni Ci wygodę, a czujnik będzie działał lepiej.

5. Zdejmuj ASUS VivoWatch SP co jakiś czas na pewien okres po założeniu go, aby skóra oddychała. 

6. Utrzymanie ASUS VivoWatch SP i paska w czystości i suchości ograniczy możliwość podrażnień skóry/skórnej reakcji alergicznej. W razie potrzeby użyj bieżącej wody do czyszczenia VivoWatch SP przez 10–15 sekund. Do czyszczenia nie używaj mydła ani detergentu. Wytrzyj go ściereczką z mikrofibry.

7. Jeśli odczuwasz zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie, dyskomfort lub inne podrażnienia na skórze, wokół ręki lub pod jej spodem, zdejmij ASUS VivoWatch SP i skonsultuj się z lekarzem przed ponownym założeniem.

8. Nawet jeśli kontynuujesz korzystanie po ustąpieniu objawów, może to doprowadzić do odnowienia się lub nasilenia się podrażnienia skóry i reakcji alergicznej.

Niezależnie od Twoich zainteresowań, hobby czy stylu życia jaki prowadzisz, bateria w słuchawkach która wytrzymuje cały dzień jest zawsze mile widziana. Przedstawimy Ci kilka pomocnych porad dotyczących ładowania baterii, a także kroki które należy podjąć, aby maksymalnie wykorzystać potencjał baterii oraz uniknąć uszkodzenia słuchawek. Sprawdź jak dobrze wykorzystać baterię słuchawek, a także etui ładujące.

Przed sprawdzeniem poniższych opcji, upewnij się, że na urządzeniu została zainstalowana najnowsza wersja oprogramowania. Dowiedz się więcej na temat 'Jak łączyć i zaktualizować słuchawki Galaxy Buds+' korzystając ze Wsparcia Samsung.

Utrzymuj baterię naładowaną

 • Zalecane jest pełne naładowanie baterii przed użyciem słuchawek po raz pierwszy lub w sytuacji, gdy nie były używane przez dłuższy okres czasu. Podczas ładowania baterii po raz pierwszy lub w momencie kiedy będzie ona kompletnie rozladowana, poczekaj minimum 30 minut przed ponownym uruchomieniem.
 • Żeby naładować słuchawki, umieść je w odpowiednim miejscu etui, a nastepnie podłącz ładowarkę.
 • Etui do ładowania z wbudowaną baterią jest ładowane razem ze słuchawkami znajdującymi się w etui ładującym. Etui ładujące może nie zamknąć się prawidłowo, jeśli końcówki skrzydełek lub końcówek dousznych zostaną zamocowane w złym kierunku.

Uwaga: Aby oszczędzać energię, odłącz ładowarkę, gdy nie jest używana. Ładowarka nie ma wyłącznika zasilania, dlatego należy ją odłączać od gniazdka elektrycznego, gdy nie jest używana, aby uniknąć marnowania energii. Ładowarka powinna znajdować się blisko gniazdka elektrycznego i być łatwo dostępna podczas ładowania.

Sprawdź diodę kontrolną na słuchawkach buds oraz etuiKliknij, aby rozszerzyć

Możesz sprawdzić aktualny status słuchawek oraz etui ładującego, poprzez sprawdzenie diody kontrolnej baterii. Etui może być ładowane bez włożonych słuchawek, kiedy słuchawki znajdują się w etui, ładowane są jednocześnie z etui ładującym.

Dioda kontrolna baterii

 • Czerwona, ciągłe światło: Ładuje.
 • Zielona, ciągłe światło: W pełni naładowane.
 • Migająca czerwona: Ładowanie zawieszone ze względu na niestandardowe temperatury.
 • Dioda kontrolna etui

 • Migająca czerwona (szybko): Ładowanie zawieszone ze względu na niestandardowe temperatury.
 • Migająca czerwona (miga po zamknięciu etui ładującego): Niski poziom baterii (poniżej 10%).
 • Czerwona (pozostaje na 5 sekund po zamknięciu etui ładującego): Poziom baterii jest niski (poniżej 30%)
 • Żółta (pozostaje na 5 sekund po zamknięciu etui ładującego): Poziom naładowania baterii jest umiarkowany (pomiędzy 30%, a 60%).
 • Zielona (pozostaje na 5 sekund po zamknięciu etui ładującego): Wysoki poziom baterii (powyżej 60%). com/is/image/samsung/assets/pl/p6_gro2/p6_initial_support/wskazwki-oraz-srodki-ostroznosci-dotyczace-ladowania-galaxy-buds/13_3. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Galaxy buds' case indicator light" src="https://images. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  Uwaga: Jeżeli dioda kontrolna na etui nie działa tak jak opisano powyżej, rozłącz ładowarkę od etui i podłącz ponownie.

  Wskazówki i środki ostrożności dotyczące ładowania baterii

  Dbaj o swoje słuchawki, pamiętając o poniższych wskazówkach dotyczących ładowania oraz środkach ostrożności.

 • Jeżeli na stykach ładujących znajduje się jakiś płyn, na Galaxy Buds+ mogą pojawić się ślady korozji. Kiedy zauważysz wilgoć lub ślady płynów na stykach ładujących, wyczyść je dokładnie przed umieszczeniem słuchawek w etui ładującym.
 • Korzystanie ze źródła zasilania innych niż ładowarka, takich jak komputer, mogą skutkować wolniejszą szybkością ładowania, przez słabsze natężenie prądu.
 • Podczas ładowania słuchawki oraz etui ładujące mogą zwiększyć swoją temperaturę. Jest to normalne i nie powinno wpływać na żywotność ani wydajność słuchawek. Jeśli bateria nagrzeje się bardziej niż zwykle, ładowarka może przestać ładować. Jeśli tak się stanie podczas ładowania bezprzewodowego, rozłącz Glaxy Buds+ od ładowarki, żeby zmniejszyć ich temperaturę, następnie naładuj Galaxy Buds+ później.
 • Jeżeli Galaxy Buds+ bedą ładowane podczas gdy port ładowania jest mokry, słuchawki Galaxy Buds+ mogą ulec uszkodzeniu. Dokładnie osusz port ładowania przed rozpoczęciem ładowania słuchawek.
 • Unikaj zginania kabla USB. Może to spowodować uszkodzenie lub skrócenie żywotności kabla USB. Nigdy nie używaj uszkodzonego kabla USB.
 • Dodatkowe porady dotyczące zmniejszenia konsumpcji baterii

  Wiedza o tym, jak oszczędzać energię baterii w słuchawkach buds, może być pomocna, ponieważ wystarczy kilka regulacji.

  Porada 1.  Kiedy nie używasz słuchawek, przechowuj je w zamkniętym etui ładującym.

  Porada 2.  Możesz zmienić ustawienia powiadomień z aplikacji Galaxy Wearable na podłączonym telefonie. Podczas korzystania z systemu iOS, możesz dostosować ustawienia powiadomień w aplikacji Galaxy Buds+.

  Uwaga:

 • Korzystaj tylko z zatwierdzonych przez Samsung urządzeń oraz akcesoriów ładujących. Akcesoria Samsung, zostały zaprojektowane tak, żeby maksymalnie zwiększyć żywotność baterii. Używanie innych akcesoriów może skutkować utratą gwarancji lub powodować uszkodzenia sprzętu.
 • Zrzuty ekranu urządzenia mogą się różnić w zależności od modelu oraz wersji oprogramowania.
 • Naciśnij „WYŚLIJ” aby przesłać nam swoją opinię. Dziękujemy za udział w ankiecie.

  Dziękujemy za twoją opinię

  Przejdź do treści

  Środki ostrożności dotyczące użytkowania baterii Felicitysolar

  Środki ostrożności dotyczące użytkowania baterii

  • Jeśli nie może komunikować się z falownikiem, luzem ładowania voltage i pływające ładowanie voltage należy ręcznie ustawić na 57. 6 V, a niski poziom odcięcia prądu stałegotage należy ustawić na 48V
  • Maksymalna ciągła moc wyjściowa LPBA48100 wynosi 2. 5 kW, LPBA48170 wynosi 4 kW, LPBF48250 wynosi 6 kW, wybierz odpowiednią liczbę akumulatorów zgodnie z mocą falownika, aby zbudować swój system
  • Ta bateria nie może być łączona szeregowo, tylko równolegle

  Gdy kilka akumulatorów jest połączonych równolegle

  • Upewnij się, że wszystkie baterie mają tę samą objętośćtage
  • Wszystkie akumulatory muszą być podłączone do kabla komunikacyjnego, aby zapewnić normalną komunikację (podłączyć wszystkie kable komunikacyjne do akumulatorów szeregowo, jeśli równoległy kabel komunikacyjny w pudełku jest za krótki, można użyć kabla sieciowego) 3. W tym samym czasie każdy bateria musi przełączyć DIP. Tabela przełączników DIP znajduje się na ostatniej stronie.

  Nie zaleca się mieszać starej baterii z nową, jeśli była używana przez ponad pół roku

  Komunikuj się z falownikiem

  Przełącz przełącznik DIP baterii wybrany jako pierwszy, konkretna sytuacja wybierania jest pokazana w tabeli na ostatniej stronie

  1. Felicitysolar
   1. Pin kabla komunikacyjnego: 5, 6 (akumulator, dowolny port)—-5, 6 (falownik, port BMS)
   2. Ustaw na falowniku: SETTING→8→Lib,
   3. Znak pomyślnej komunikacji: „Li” i „C” za pomocą ikony baterii na ekranie wyświetlacza, można sprawdzić SOC baterii;
  2. Deye/Sunsynk
   1. Pin kabla komunikacyjnego: 5, 6 (Felicity, dowolny port) — 1, 2 falownika, port RS485/BMS)
   2. Kroki ustawień na falowniku: SAT→BATTERY→SETTING→LITHIUM→LITHIUM MODE→12
   Znak pomyślnej komunikacji: można sprawdzić SOC akumulatora na falowniku;
  3. Seria Growatt SPF
   1. Pin kabla komunikacyjnego: 5, 6 (Felicity, dowolny port) — 1, 2 falownika, port RS485)
   2. Kroki ustawień na falowniku: Ustawienia→005→Li036→L04.
   3. Znak pomyślnej komunikacji: można sprawdzić SOC baterii na falowniku;
  4. Komunikacja Voltronic/Kodak/RCT/Mecer Axpert i InfiniSolar.
   1. Pin kabla komunikacyjnego: 5, 6 (Felicity, dowolny port) - 3, 5 falownika, port BMS)
   2. Kroki ustawień na falowniku: Ustawienia→14→PYL. Znak pomyślnej komunikacji: można sprawdzić SOC baterii na falowniku;

  Równoległy przełącznik DIP

  Liczba BAT123456789101112
  1 PCS1, 5 ON
  2 PCS1, 5 ON2, 5 ON
  3 PCS1, 5 ON2 ON1, 2 WŁ
  4 PCS1, 5 ON2 ON1, 2 ON3, 5 ON
  5 PCS1, 5 ON2 ON1, 2 ON3 ON1, 3, 5 ON
  6 PCS1, 5 ON2 ON1, 2 ON3 ON1, 3 ON2, 3, 5 ON
  7 PCS1, 5 ON2 ON1, 2 ON3 ON1, 3 ON2, 3 ON1, 2, 3, 5 ON
  8 PCS1, 5 ON2 ON1, 2 ON3 ON1, 3 ON2, 3 ON1, 2, 3 ON4, 5 ON
  9 PCS1, 5 ON2 ON1, 2 ON3 ON1, 3 ON2, 3 ON1, 2, 3 ON4 ON1, 4, 5 ON
  10 PCS1, 5 ON2 ON1, 2 ON3 ON1, 3 ON2, 3 ON1, 2, 3 ON4 ON1, 4 ON2, 4, 5 ON
  11 PCS1, 5 ON2 ON1, 2 ON3 ON1, 3 ON2, 3 ON1, 2, 3 ON4 ON1, 4 ON2, 4 ON1, 2, 4, 5 ON
  12 PCS1, 5 ON2 ON1, 2 ON3 ON1, 3 ON2, 3 ON1, 2, 3 ON4 ON1, 4 ON2, 4 ON1, 2, 4 ON3, 4, 5 ON

  Uwaga: Falownik należy podłączyć do pierwszego akumulatora, czyli pakietu akumulatorów z włączonym 1, 5.

  Dokumenty / Zasoby

  Środki ostrożności dotyczące wyświetlacza Hitachi R B6800m

  Bezpośredni link do pobrania Środki ostrożności dotyczące wyświetlacza Hitachi R B6800m

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Środki ostrożności dotyczące wyświetlacza Hitachi R B6800m