Instrukcja użytkowania, pielęgnacji, bezpieczeństwa Bosch Blaupunkt Saint Malo Rcm 127

Instrukcja użytkowania, pielęgnacji, bezpieczeństwa Bosch Blaupunkt Saint Malo Rcm 127 jest ważnym dokumentem, dzięki któremu możesz w pełni wykorzystać możliwości urządzenia. Przed użyciem urządzenia należy dokładnie przeczytać instrukcję i postępować zgodnie z wytycznymi. Instrukcja zawiera informacje na temat bezpiecznego użytkowania urządzenia, jego konserwacji, a także wszystkich funkcji, które ono oferuje. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zawsze możesz skontaktować się z działem obsługi klienta firmy Bosch Blaupunkt.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja użytkowania, pielęgnacji, bezpieczeństwa Bosch Blaupunkt Saint Malo Rcm 127

Office 2021 Office 2019 Office 2016 Office 2013 Microsoft 365 dla domu Office dla firm Office 365 Small Business Microsoft 365 Admin usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet — administrator wersji Small Business usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet — administrator Szybka instalacja usługa Office 365 (Niemcy) — Enterprise usługa Office 365 (Niemcy) — administrator wersji Enterprise Więcej... Mniej

Szybka instalacja to technologia używana do instalowania subskrypcji usługi Microsoft 365 oraz większości wersji produktów pakietu Office 2013 i nowszych. Technologia Instalatora Windows (MSI) była używana do instalowania wersji produktów pakietu Office 2016 i starszych opartych na licencjach zbiorczych, takich jak Microsoft Office Professional Plus i Microsoft Office Standard.

Na jednym komputerze nie można zainstalować produktów pakietu Office w tej samej wersji, które używają dwóch różnych technologii instalacji. Dotyczy to również autonomicznych aplikacji, takich jak Access, Visio, Project, Skype dla firm lub OneDrive dla Firm.

W przypadku wykrycia tej niezgodności przez pakiet Office zostanie wyświetlony następujący komunikat:

Co można zrobić, jeśli występuje ten błąd?

Odinstaluj wersję pakietu Office używającą Instalatora Windows (MSI)

Możesz pozostawić wersję pakietu Office używającą Instalatora Windows i nie instalować wersji Szybka instalacja usługi Microsoft 365, którą próbujesz zainstalować. Możesz również wykonać następujące czynności:

  1. Wykonaj kroki opisane w artykule Odinstalowywanie pakietu Office z komputera z systemem Windows w celu usunięcia wersji pakietu Office używającej Instalatora Windows.

  2. Spróbuj ponownie przeprowadzić instalację pakietu Office, podczas której został wyświetlony komunikat o błędzie.

W przypadku programów Project i Visio z licencjami zbiorczymi użyj narzędzia wdrażania pakietu Office, aby zainstalować wersję w technologii Szybka instalacja.

Jeśli masz licencję zbiorczą programu Project 2016 lub Visio 2016 i próbujesz zainstalować wersję Szybka instalacja usługi Aplikacje Microsoft 365 dla przedsiębiorstw, możesz pobrać i zainstalować bezterminową (autonomiczną) wersję programu Project 2016 lub Visio 2016 za pomocą narzędzia wdrażania pakietu Office. Zobacz Instalowanie wersji programów Visio i Project z licencjami zbiorczymi za pomocą narzędzia wdrażania pakietu Office.

RedirectingInformacje o instalacji szybka instalacja pakietu Office - Office | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

  • Artykuł
  • Czas czytania: 3 min
  • Dotyczy:
    Office 2010

Podsumowanie

W przypadku pakietu Microsoft Office 2010 firma Microsoft oferuje nowy sposób pobierania i instalowania produktów pakietu Office 2010. Ta technologia jest nazywana click-to-run, a w tym artykule omówiono kliknięcie do uruchomienia i sposób interakcji z niektórymi aplikacjami chroniącymi przed złośliwym oprogramowaniem.

Więcej informacji

Co to jest kliknięcie do uruchomienia?

Click-to-Run to nowy sposób dostarczania i aktualizowania pakietu Microsoft Office dla klientów korzystających z łączy szerokopasmowych. Funkcja Click-to-Run korzysta z technologii wirtualizacji i przesyłania strumieniowego firmy Microsoft.

Jak działa funkcja Click-to-Run?

Produkty typu "kliknij, aby uruchomić" używają przesyłania strumieniowego. Pomyśl o tym w taki sam sposób, jak myślisz o przesyłaniu strumieniowego wideo. Możesz obejrzeć pierwszą część wideo przed pobraniem całego pliku. Podobnie, za pomocą polecenia Kliknij, aby uruchomić, możesz rozpocząć korzystanie z pakietu Office przed pobraniem całego pakietu lub produktu. Podczas korzystania z aplikacji reszta pakietu Office jest pobierana w tle po cichu.

Innym aspektem kliknięcia w celu uruchomienia pakietu Office jest unikatowy sposób przechowywania pakietu Office po pobraniu go na komputer. Funkcja click-to-Run używa technologii wirtualizacji firmy Microsoft do przechowywania pakietu Office 2010 w zwirtualizowanej przestrzeni aplikacji. Ten wirtualny "bąbelek" oddziela pakiet Office od zwykłego systemu plików i aplikacji na dysku twardym. Dzięki temu pakiet Office 2010 Click-to-Run współistnieje obok dowolnej istniejącej wersji pakietu Office, która jest już zainstalowana na komputerze. Istnieją również inne korzyści wynikające z kliknięcia w celu uruchomienia pakietu Office.

Dlaczego dysk Q lub dysk R są wyświetlane na moim komputerze po zainstalowaniu pakietu Office za pomocą polecenia Kliknij, aby uruchomić?

Dysk Q (lub czasami dysk R) jest wyświetlany, gdy użytkownicy instalują produkt lub pakiet Office 2010 wdrożony za pośrednictwem funkcji Szybka instalacja. Te produkty wymagają instalacji wirtualnego systemu plików na dysku logicznym i dlatego użytkownicy widzą dysk Q lub dysk R.

Jakich produktów używa kliknięcie do uruchomienia?

Dostarczanie typu "kliknij, aby uruchomić" jest dostępne dla pakietu Office Home & Student 2010 i Office Home & Business 2010 po pobraniu bezpośrednio z firmy Microsoft. Funkcja Click-to-Run jest również używana w pakiecie Office Starter 2010.

Aplikacje pakietu Office do uruchamiania i ochrony przed złośliwym oprogramowaniem

Kliknij, aby uruchomić zgodność oprogramowania chroniącego przed złośliwym oprogramowaniem

Implementacja dysku Q (lub dysk R w niektórych systemach) nie jest jeszcze w pełni zgodna z niektórymi istniejącymi rozwiązaniami chroniącymi przed złośliwym oprogramowaniem. Dopóki wszyscy dostawcy oprogramowania chroniącego przed złośliwym oprogramowaniem nie będą dystrybuować wersji oprogramowania zgodnego z technologią wirtualizacji firmy Microsoft, niektóre aplikacje chroniące przed złośliwym oprogramowaniem mogą nie wykrywać ani czyścić złośliwego oprogramowania, które przeniknęło do środowiska wirtualnego pakietów pakietu Office 2010 zainstalowanych przy użyciu funkcji Szybka instalacja.

Czy kliknięcie w celu uruchomienia stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników, którzy korzystali z funkcji Szybka uruchomienie w celu uzyskania pakietu Office 2010?

Implementacja click-to-Run pakietu Microsoft Office oparta na technologii wirtualizacji firmy Microsoft jest zgodna ze ścisłymi standardami zabezpieczeń firmy Microsoft. Użytkownicy nie są bardziej podatni na ataki niż wtedy, gdy nie mają produktu pakietu Office typu "kliknij, aby uruchomić". Aplikacja Click-to-Run przeszła testy penetracyjnych innych firm i ukończyła szeroko zakrojone przeglądy zabezpieczeń.

Mimo to użytkownicy będą mieli konfigurację dysku Q lub dysku R, która jest niezgodna z niektórymi rozwiązaniami chroniącymi przed złośliwym oprogramowaniem. W związku z tym złośliwe oprogramowanie może ukryć niewykryte na dysku Q lub dysku R, ale tylko wtedy, gdy komputer użytkownika jest już wykorzystany. Firma Microsoft nie wie o żadnym wystąpieniu tego scenariusza, ale jest to uważane za możliwe.

Co użytkownicy mogą zrobić, aby chronić przed złośliwym oprogramowaniem, dopóki ich dostawcy ochrony przed złośliwym oprogramowaniem nie wydają aktualizacji zgodnej z technologią wirtualizacji firmy Microsoft?

Użytkownicy powinni uruchamiać istniejące oprogramowanie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem. Nie są one bardziej narażone na ataki niż w przypadku, gdy nie zainstalowano produktu pakietu Office typu "szybka instalacja". Jeśli podczas instalacji pakietu Office występują problemy, użytkownicy mogą wykonać naprawę pakietu Office. Ta procedura usuwa zawartość inną niż Microsoft i przywraca pakiet Office do pierwotnego stanu instalacji. Firma Microsoft zaleca również, aby użytkownicy kontaktowali się ze swoimi dostawcami ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, aby uzyskać konkretną pomoc dotyczącą złośliwego oprogramowania.

Co zrobić, jeśli mój dostawca ochrony przed złośliwym oprogramowaniem nie ma rozwiązania do wykrywania i czyszczenia złośliwego oprogramowania na dysku Q lub dysku R?

Dostawcy ochrony przed złośliwym oprogramowaniem powinni skontaktować się z firmą Microsoft.


Opinia

Dodatkowe zasoby

Instrukcja użytkowania, pielęgnacji, bezpieczeństwa Bosch Blaupunkt Saint Malo Rcm 127

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja użytkowania, pielęgnacji, bezpieczeństwa Bosch Blaupunkt Saint Malo Rcm 127

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja użytkowania, pielęgnacji, bezpieczeństwa Bosch Blaupunkt Saint Malo Rcm 127