Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Bgb8a32w

Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Bgb8a32w zostały stworzone, aby zapewnić użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo podczas użytkowania urządzenia. Instrukcja zawiera podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa, takie jak odpowiednie zasady i procedury użytkowania, wytyczne dotyczące okresowego sprawdzania, wymagane części zamienne i instrukcje dotyczące naprawy. Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Bgb8a32w powinny być czytane przed uruchomieniem urządzenia i przestrzegane przez użytkownika w celu zapewnienia bezpiecznego użytkowania.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Bgb8a32w

Odkurzacze - najlepsze propozycje

Opis produktu

DNI MALL - Zniżka 20% na wybrane produkty marki Bosch z kodem MDW3PL72 (ważny do 16. 02. 2020 lub wyczerpania zapasów)! Odkurzacz do suchego sprzątania zapewnia najwyższą wydajność, dzięki technologii QuattroPower. Odkurzacz podłogowy Bosch BGB8A32W zapewnia długotrwałą moc, dzięki systemowi PowerProtect i bardzo niski poziom hałasu - dzięki specjalnemu materiałowi izolacyjnemu i zawieszeniu silnika.

Najważniejsze parametry

ProducentBosch
RodzajWorkowy
Moc650 W
Poziom hałasu59 dB
Pojemność zbiornika na kurz5 l
Klasa energetycznaA

Ogólna ocena

na podstawie 0 głosów klientów

Znajdź instrukcje obsługi

Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Bgb8a32w

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Bgb8a32w

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Bgb8a32w