Księga danych technicznych produktów Hitachi Rcme 50wh1

Księga danych technicznych produktów Hitachi RCME 50wh1 zawiera szczegółowe informacje na temat tego urządzenia. Zawiera informacje dotyczące jego zastosowań, konfiguracji, zalet i wad, wyglądu, wymiarów, parametrów technicznych, specyfikacji systemu sterowania, kompatybilności z systemami operacyjnymi i innych. Zawiera także instrukcje dla procesów montażu i konserwacji, a także informacje dotyczące bezpieczeństwa i wymaganej dokumentacji. Księga danych technicznych jest dostępna w wersji elektronicznej i tradycyjnej, aby zapewnić jak najlepszą wygodę użytkownikom.

Ostatnia aktualizacja: Księga danych technicznych produktów Hitachi Rcme 50wh1

Prezentowany na ekranie telewizora obraz jest w max rozdzielczości 3840 x 2160 px.Producent telewizora, Hitachi postawił w tym modelu na klasę energetyczną A+.W telewizorze Hitachi 50HK6100 znalazło się między innymi 3 złączy HDMI oraz 2 złączy USB .Hitachi 50HK6100 to dobry telewizor dla osób szukających domowego centrum rozrywki w przystępnej cenie.

Informacje podstawowe o Hitachi 50HK6100

Hitachi 50HK6100 to dobrze wykonany telewizor z interesującym wyglądem. Producentem tego urządzenia jest uznana marka Hitachi. 50HK6100 to kod producenta. Klasa energetyczna, w której pracuje ten sprzęt: A+.

Kilka słów o ekranie Hitachi 50HK6100

Jednym z najważniejszych parametrów jest bez wątpienia rozdzielczość generowanego obrazu, która wynosi w tym modelu dokładnie 3840 x 2160 px.

Jasność ekranu: 350 cd/m2 cd/m2.Poznaj pozostałe właściwości ekranu Hitachi 50HK6100:

 • Czy TV wspiera technologię trójwymiarową 3D: nie.
 • Dodatkowe funkcje telewizora Hitachi 50HK6100

  Hitachi 50HK6100 nie zawodzi pod względem przydatnych funkcji i technologii, które poprawiają jakość generowanego obrazu. Jeżeli nie możecie wręcz żyć bez Internetu i chcecie mieć do niego dostęp również z poziomu telewizora, to sprawdźcie czy posiada on moduł Wi-Fi: tak. Warto wiedzieć ile złącz HDMI jest tu do dyspozycji, by mieć możliwość podłączenia kilku ulubionych urządzeń korzystających z tego standardu: 3. Natomiast liczba złączy USB wynosi sztuk 2.Kilka dodatkowych informacji o telewizorze:

 • Funkcja nagrywania na USB: tak.
 • Czy znajdziemy także wyjście słuchawkowe: tak.
 • Czy jest tu system dźwięku przestrzennego, który może skutecznie spotęgować wrażenia płynące z użytkowania TV: tak.
  Czy omawiany model ma w swoich funkcjach telegazetę: tak.Złącze EURO: nie. Wejście komponentowe: nie. Czy jest tu czytnik kart pamięci: nie. 5000:1 to wartość kontrastu statycznego.Oprócz samego urządzenia Hitachi 50HK6100, w zestawie dostajemy także: pilot,podstawa,instrukcja obsługi w języku polskim,karta gwarancyjna.

  Ogólne
  ProducentHitachi
  Model50HK6100
  WiFitak
  Zasilanie
  Klasa energetycznaA+
  Ekran
  Rozmiar wyświetlacza50. 0"
  Kontrast statyczny5000:1
  Rozdzielczość3840 x 2160
  Jasność350 cd/m2 cd/m2
  Pozostałe
  Akcesoria w zestawiepilot,karta gwarancyjna
  Aplikacje Smart TV
  Obsługa 3Dnie
  Tuner
  Tuner HBB TV
  Odbiór telegazety
  Roczne zużycie energii kWh/rok103 kWh = 62, 83 zł rocznie
  Nagrywanie na USB
  Wyjście dla słuchawek/Line out
  Podświetlenie matrycyDirect LED
  Kod producenta
  Model ID1202196
  Tryb gra
  Pełna przeglądarka internetowa
  wejście komponentowe (wspólne kompozytowe)
  Ean5014024006851
  Kolor obudowyczarno-srebrny
  Dźwięk przestrzenny
  Moc głośników2 x 10 W
  Złącze CI (Common Interface)1
  Zasilanie220 - 240 V 50/60 Hz
  Eurozłącze (Scart)
  Czytnik kart pamięci
  Ilość złącz USB2
  Liczba złączy HDMI3

  Oceń Hitachi 50HK6100

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

  Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

  Hitachi Energy

  Hitachi Energy jest światowym liderem technologicznym, który obsługuje klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu i infrastruktury w całym łańcuchu wartości oraz w nowych obszarach, takich jak zrównoważona mobilność, inteligentne miasta, magazynowanie energii i centra danych.

  Dowiedz się więcej

  Energetyka Nuklearna

  Hitachi-GE Nuclear Energy należy do wiodących firm oferujących budowę elektrowni atomowych. Posiadając wieloletnie doświadczenie nabyte podczas zrealizowanych projektów Hitachi-GE Nuclear Energy cieszy się renomą wiarygodnego dostawcy oferującego nowoczesną, a zarazem sprawdzoną, technologię ABWR (Advanced Boiling Water Reactor).

  Dowiedz się więcej

  • Przeglądanie księgi wieczystej?Przeglądanie księgi wieczystej możliwe jedynie po podaniu jej numeru.
  • Składanie wniosków o wydanie dokumentu z Centralnej Informacji Ksiąg WieczystychSkładanie wniosków do Centralnej Informacji o wydanie odpisu księgi wieczystej, wyciągu z księgi wieczystej lub zaświadczenia o zamknięciu księgi wieczystej za pośrednictwem systemu teleinformatycznego. Na wniosek złożony tą drogą Centralna Informacja umożliwia samodzielne wydrukowanie dokumentów za pośrednictwem systemu teleinformatycznego. Wydruki tych dokumentów mają moc dokumentów wydawanych przez sąd, jeżeli posiadają cechy umożliwiające ich weryfikację z danymi zawartymi w centralnej bazie danych ksiąg wieczystych. Weryfikacja autentyczności wydrukuWeryfikacja stanowi procedurę umożliwiającą potwierdzenie, że dokument poddany weryfikacji pochodzi z Centralnej Informacji. W treści autentycznego samodzielnie wydrukowanego dokumentu znajduje się informacja o procedurze weryfikacji. Weryfikacja nie jest obowiązkowa, ważność samodzielnie wydrukowanego dokumentu nie jest zależna od przeprowadzenia procedury weryfikacji. Dostęp do elektronicznych zawiadomień o wpisie i informacji o stanie sprawy o wpis w księdze wieczystej za pośrednictwem profilu zaufanego ePUAPZaloguj się za pomocą Profilu Zaufanego ePUAP, aby mieć dostęp do korespondencji i informacji w sprawie.
 • Pouczenie o sposobie i skutkach dokonywania doręczeń elektronicznych(PDF, 0, 2 MB)Uwaga! Dokument otwiera się w nowym oknie
 • Wprowadzenie dla użytkownika(PDF, 0, 3 MB)Instrukcje Użytkownika(PDF, 3, 4 MB)Podstawy prawne(PDF, 0, 1 MB)
 • Kontakt z serwisem
 • Ważne informacje
 • Najczęściej zadawane pytania(PDF, 0, 7 MB)

  Księga danych technicznych produktów Hitachi Rcme 50wh1

  Bezpośredni link do pobrania Księga danych technicznych produktów Hitachi Rcme 50wh1

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Księga danych technicznych produktów Hitachi Rcme 50wh1