Kurs szkoleniowy Frigidaire Fes300asc

Kurs szkoleniowy Frigidaire FES300ASC jest dostępny dla techników serwisu i zapewnia środki bezpieczeństwa, wytyczne dotyczące instalacji i procedury napraw. Szkolenie obejmuje również podstawy napraw i diagnostyki urządzeń FES300ASC, a także instrukcje dotyczące użytkowania i konserwacji. Kurs szkoleniowy zawiera też wszystkie niezbędne informacje dotyczące konserwacji i naprawy urządzenia. Kurs oferuje informacje na temat bezpiecznego użytkowania urządzenia, a także wytyczne dotyczące instalacji i procedury napraw. Kurs zawiera też kompleksowe informacje na temat konserwacji i naprawy urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Kurs szkoleniowy Frigidaire Fes300asc

 • Portal dla Partnerów
 • Formularz kontaktowy Infolinia dla Profesjonalistów 739 183 333

Bosch Termotechnika oferuje system profesjonalnych szkoleń technicznych.

Bosch Termotechnika Akademia to:

 • zapisy na szkolenia stacjonarne
 • zapisy na szkolenia online
 • informacja o statusie zgłoszenia na szkolenie wysyłana na e-mail
 • automatyczna wysyłka zaświadczeń potwierdzających udział w szkoleniach

Przejdź do Bosch Termotechnika Akademia

Zapraszamy na szkolenia

W zależności od sytuacji pandemicznej szkolenia mogą odbywać się z różnymi ograniczeniami.

Aktualna oferta szkoleń dostępna jest w kalendarium szkoleń.

Przejdź do kalendarium szkoleń

Kogo szkolimy

Każde z oferowanych szkoleń dedykowane jest konkretnej grupie fachowców. Prowadzimy szkolenia autoryzacyjne dla:

 • instalatorów
 • serwisantów
 • handlowców
 • projektantów

Bosch Termotechnika nawiązuje także współpracę ze szkołami średnimi i uczelniami wyższymi, które kształcą przyszłych fachowców w branży grzewczej.

Gdzie szkolimy

Szkolenia techniczne oraz warsztaty praktyczne odbywają się w Centrach Szkoleniowych Bosch Termotechnika (w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Rzeszowie).

Ponadto prowadzone są liczne szkolenia handlowe i projektowe w terenie.

Zapraszamy także użytkowników końcowych

Nasze Centra Szkoleniowe otwarte są także dla użytkowników końcowych, którzy chcieliby uzyskać fachową poradę w zakresie doboru optymalnego urządzenia grzewczego lub obejrzeć nasze urządzenia.

Wystarczy wcześniej skontaktować się z naszymi Trenerami i umówić termin wizyty.

Kto szkoli

Szkolenia praktyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych i specjalnie przygotowanych Trenerów z wieloletnim doświadczeniem.

Już w 2003 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotego Instalatora dla Najlepszych za wszechstronny system kształcenia i szkolenia branżowych specjalistów w zakresie projektowania, wykonawstwa, handlu i serwisu. com/pl/pl/budynki-mieszkalne/informacje/o-nas/nagrody-i-wyroznienia/zloty-instalator/" title="sprawdź" target="_self" aria-label="sprawdź"> sprawdź

Forma szkoleń

Kursanci zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną. W profesjonalnie wyposażonych salach szkoleniowych mogą doskonalić swe umiejętności, sprawdzając obsługę i działanie urządzeń, osprzętu i automatyki.

Podczas szkoleń wykorzystywane są także techniki multimedialne, filmy, animacje oraz symulatory paneli kotłów i automatyki. Poprawia to atrakcyjność przekazywanych informacji i zwiększa ich przystępność. Uczestnicy szkoleń poznają m. in. zasady: pierwszego rozruchu, łączenia automatyki oraz doboru urządzeń i osprzętu.

Zwiększ produktywność i wydajność dzięki zindywidualizowanym szkoleniom z oferty SAP

Osiągaj przełomowe wyniki biznesowe dzięki światowej czołowym szkoleniom, które przyspieszą wdrożenie oprogramowania. Zapewnij ludziom najlepsze wyniki dzięki ciągłemu uczeniu się, które dotrzymuje kroku postępowi technologicznemu, zwiększa produktywność i przyspiesza innowacje.

Jakie korzyści niesie ze sobą szkolenie SAP?

Umiejętności cyfrowe są niewystarczające: do 20301 r. 30% miejsc pracy zostanie przekształconych przez technologię, a priorytetem lidera HR jest budowanie kluczowych umiejętności i kompetencji2.  W przyszłości dostosuj swoich pracowników i buduj sukces organizacji dzięki rozwiązaniom SAP i SAP Learning.

usprawnienie w zakresie KPI 3.

większe zadowolenie z rozwiązań SAP.

Liczba dni szybszego wdrożenia 3

poprawa kluczowych czynników wpływających na wartość biznesową3.

Osiąganie przełomowych wyników biznesowych

Zmaksymalizuj wydajność biznesową, osiągaj doskonałe wyniki i zoptymalizuj inteligentne przedsiębiorstwo dzięki umiejętnemu wykorzystaniu rozwiązań SAP wspierających wszystkie role na każdym poziomie.

Zwiększ potencjał innowacji

Pomóż swojej firmie utrzymać przewagę nad konkurencją, tworząc kulturę ciągłego uczenia się, dotrzymując kroku postępowi technologicznemu i szybciej wprowadzając innowacje dzięki jedynemu szkoleniu opracowanemu przez SAP dla rozwiązań SAP.

Umożliwianie ludziom odnoszenia sukcesów

Osiągnij wskaźniki KPI i popraw komfort użytkowania, umożliwiając nowe, bardziej efektywne sposoby pracy. Wspieranie wdrożenia oprogramowania SAP i zwiększenia jego produktywności dzięki kompleksowemu szkoleniu SAP dostępnemu online, na miejscu, wirtualnie i w ramach przepływu pracy.

 • Przeczytaj infografikę

Programiści, tacy są dla Ciebie – rozpocznij nowe szkolenie dzięki SAP Learning

Firma SAP uruchomiła nową witrynę SAP Learning, która ma pomóc w zmniejszeniu braków w umiejętnościach programistów, docierając do osób, w których i w jaki sposób uczą się najlepiej.

Nowa witryna, stworzona dzięki prostemu, intuicyjnemu projektowi, dostarcza odpowiednie treści w odpowiednim czasie programistom SAP na wszystkich poziomach, umożliwiając szerokiemu światowi obiektów użytkowników tworzenie rozwiązań zwiększających produktywność, zatrzymywanie pracowników i zadowolenie klientów. 

 • Odwiedź witrynę learning. com

Czy jesteś studentem, który chce podnosić umiejętności, aby przygotować się do kariery w dziedzinie technologii?

Zapoznaj się z naszą nową strefą studencką, w której możesz uzyskać dostęp do zasobów w kluczowych obszarach innowacji i przygotować się do certyfikacji SAP.

 • Odwiedź strefę studencką

SAP liderem w dziedzinie szkoleń IT w USA

Dowiedz się, dlaczego w 2021 r. firma IDC MarketScape zajmuje pozycję lidera w kategorii liderów w dziedzinie IT w Stanach Zjednoczonych, bazując na analizie firmy IDC i postrzeganiu nabywców.

 • Przeczytaj fragment raportu MarketScape firmy IDC

Bezpłatne wydarzenia wirtualne SAP

Na żądanie

Pięć błędów HR, których należy unikać podczas wdrażania rozwiązań SAP

W tym webinarium nasz zespół ekspertów SAP przeprowadzi Cię przez najlepsze praktyki branżowe, o których warto pamiętać przed rozpoczęciem wdrożenia.

Obejrzyj nagranie

Wdrożenie i wykorzystanie kluczy do Customer Success

Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z opracowania solidnej strategii wdrożenia przez użytkowników końcowych i większej liczby najlepszych praktyk branżowych.

SAP Learning Hub Deep Dive

Dowiedz się, jak rozwiązanie SAP Learning Hub umożliwia uczestnikom szkolenia budowanie umiejętności SAP i nadążanie za najnowszymi innowacjami SAP. 

Najlepsze praktyki branżowe w zakresie sukcesu zespołu projektowego

Poznaj najlepsze praktyki w zakresie szkolenia IT i zespołu technicznego z myślą o pomyślnym i skutecznym wdrożeniu SAP. 

Wirtualny szczyt SAP Training and Adoption

Zobacz, jak technologia szkoleniowa SAP i najlepsze praktyki stymulują wdrożenie oprogramowania SAP i zyskaj szansę na symulację SAP S/4HANA.

Realizacja wartości SAP: edukacja i aktywacja zespołu głównego

Obejrzyj to webinarium i dowiedz się, jak eksperci SAP omówią szkolenia dla podstawowego zespołu, które umożliwią skuteczne wdrożenie SAP. com/wcc/r/2925113/2CA87314B084CC3B143619512229E7F0/1915267? partnerref=sap-com" target="_blank" rel="noopener noreferrer">

Gotowe, ustawione, pociąg!

Przeglądaj wszystkie nadchodzące transmisje internetowe w tej popularnej serii. W tym roku odnajdziemy szkolenia dla SAP Commerce Business User, SAP S/4HANA Logistics, SAP Business Objects Web Intelligence, SAP Marketing Cloud i innych.

Zobacz powtórki

Gotowe, ustawione, szkolenie! (2020)

W tej serii dowiesz się o szkoleniach dostępnych dla SAP Ariba, SAP SuccessFactors i wielu obszarów biznesowych SAP S/4HANA.

Najlepsze praktyki w zakresie zwiększania produktywności użytkowników

Dowiedz się, jak przyspieszyć wdrożenie oprogramowania dzięki ukierunkowanym szkoleniom realizowanym w ramach przepływu pracy, które przyspieszą wdrożenie, zwiększą produktywność użytkowników i zwiększą zwrot z inwestycji. com/clients/SAP/technicalteam/? partnerref=saptraining" target="_blank" rel="noopener noreferrer">

Skrócenie czasu wdrożenia i utrzymanie aktualności dzięki rozwiązaniom SAP

Posłuchaj opinii klientów SAP i wybranych partnerów na temat przełomowych korzyści płynących ze szkoleń z ekspertami i dbania o aktualność umiejętności.

Program „Ludzie do pracy” firmy SAP 

SAP globalnie rozszerzy nasz program szkoleń dla osób poszukujących pracy i specjalistów.

Samouczki dla deweloperów

Znajdź setki samouczków w 45 obszarach produktów z instrukcjami krok po kroku dotyczącymi tworzenia aplikacji i poznaj możliwości oferowanych przez nas produktów i narzędzi.

 • Poznaj wszystkie samouczki
Webinaria dotyczące mapy rozwoju produktu

Poznaj najnowsze mapy rozwoju produktów SAP i branży i uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania podczas sesji prowadzonych na żywo przez ekspertów.

 • Dowiedz się więcej
SAP Support Portal

Odwiedź witrynę SAP Support Portal i SAP ONE Support Launchpad, aby przeszukiwać naszą bazę wiedzy, wyszukiwać rozwiązania problemów i zgłaszać incydenty.

 • Odwiedź witrynę SAP Support Portal

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Przygotowałem dla Ciebie różne wersje szkolenia z montażu klimatyzacji. Wiem doskonale, że każdy ma inne potrzeby i inny zasób portfela dlatego:

Wersja 1 - Darmowe wskazówki z montażu klimatyzacji

Jest to e-mailowy kurso-poradnik (nie chcę tego nazwać kursem, ponieważ ciężko jest się czegoś nauczyć czytając e-mail, ale dla zdeterminowanych bez grosza przy duszy, na początek w sam raz). Przez kilka dni, codziennie będziesz dostawał ode mnie dawkę wiedzy, która pomoże Ci wyczuć temat klimatyzacji i przekona Cię, że warto zainwestować kilka stówek w podstawową wersję kursu online, która zwróci się po pierwszym komercyjnym montażu.

Zapisz się tutaj:

Wersja 2 - Internetowy kurs "Praktyczny montaż klimatyzacji"

Kurs internetowy, który odbywa się w formie video, za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dodatkowo, w zależności od wykupionego pakietu, dostajesz także dostęp do plików z umową, arkuszy kalkulacyjnych itp...

Czy w taki sposób jestem w stanie się czegoś na prawdę nauczyć?

Gwarantuję Ci, że nauczysz się dużo więcej niż na większości wyjazdowych szkoleń w Polsce organizowanych przez najróżniejsze firmy. Skąd taka pewność? Bo byłem na takich szkoleniach i doskonale wiem, że ciężko się na nich czegoś nauczyć. Prowadzą je osoby nie przygotowane do dzielenia się swoją wiedzą, które zalewają Cię zupełnie nie potrzebną teorią, a zajęcia praktyczne to około 20%, podczas których praktyka polega na staniu przy urządzeniu, przy którym wykładowca opowiada co się robi.

Jak to wygląda na moim kursie?

Nie musisz nigdzie wyjeżdżać, bo oglądasz kurs przed komputerem, a wiedzę możesz powtarzać dowolną ilość razy, w dowolnym miejscu (nawet na montażu - na telefonie lub tablecie).

Teorię ograniczyłem do minimum - dowiadujesz się tylko tego, co Ci się przyda. Nie zaśmiecam Twojej głowy niepotrzebnymi informacjami.

Teoria i praktyka stanowią po około 50% zawartości kursu, czyli proporcje są mocno zachowane.

Ale jak to praktyka - przed komputerem..?

Tak! I gwarantuję Ci, że obserwując część praktyczną nauczysz się dużo więcej, a dodatkowo jeśli będziesz miał kawałek rurki, nóż i kielicharkę żeby przećwiczyć najważniejszy element - robienie kielichów, to wyrośnie z Ciebie fachowy montażysta:) Podczas części praktycznej kursu zapraszam Cię do mieszkania, w którym montujemy jednostkę 5kw. Podczas montażu dokładnie pokazuję Ci każdą czynność i opowiadam, dlaczego robię to tak, a nie inaczej. Gdybyś nie wiedział, mam za sobą 10 lat doświadczenia, więc mam swoje triki i sposoby na ułatwianie montażu, którymi chętnie się z Tobą dzielę.

Dostępne są 4 plany w zależności od tego, jakim budżetem dysponujesz, oraz co dokładnie chcesz robić (pracować u kogoś, czy pracować we własnej firmie).

Wszystkie plany znajdziesz rozpisane szczegółowo tutaj

Wersja 3 - Szkolenie fizyczne

Szkolenie fizyczne odbywa się w Tychach (woj. Śląskie) w sali szkoleniowej, w której do naszej dyspozycji jest urządzenie o mocy 2. 5 lub 3. 5kW, czyli takie jakie najczęsciej montujemy w domach i firmach. Na szkoleniu jest nie więcej niż 10osób, żebym każdemu mógł poświęcić moją uwagę. Siedzimy tak długo jak będziecie chcieli, postaram się odpowiedzieć na każde Wasze pytanie.

Szkolenie składa się z wiedzy teoretycznej, na której wyjaśniam podstawy działania klimatyzacji oraz opowiadam o narzędziach i materiałach.

Obowiązkowo jest także część praktryczna, w której każdy uczestnik będzie sam robił połączenie kielichowe, bo uważam, że jest to podstawa, nauczę Cię używania pompy próżniowej, dynamometrów i innych rzeczy, które będziesz musiał każdorazowo wykonać na montażu. Jest to fizyczna wersja szkolenia z planu STANDARDOWEGO, czyli dowiesz się także jak rozmawiać z klientem i jak się reklamować.

Termin i szczegóły najbliższego szkolenia z montażu klimatyzacji znajdziesz tutaj.

Koszt szkolenia fizycznego to 1370zł brutto od osoby. A na szkoleniu opowiem Ci jak zrobić, żeby ta inwestycja zwróciła się po pierwszym montażu.

Jeśli przyjeżdżasz z kolegami (np. pracownicy jednej firmy) to:

 • we dwie osoby płacicie po 1270zł brutto
 • w trzy lub więcej osób 1230zł brutto za osobę

W CENIE SZKOLENIA:

 • dostęp do pakietu PREMIUM szkolenia online
 • przygotowane przeze mnie materiały w postaci podręcznika "Praktyczny montaż klimatyzacji" o wartości 147zł,
 • zajęcia teoretyczne przeplatane praktycznymi wskazówkami
 • zajęcia praktyczne (dostęp do narzędzi, każdy ćwiczy ile potrzebuje)
 • słodka przekąska, woda, kawa i herbata
 • notatnik, długopis
 • NOWOŚĆ:
  każdy uczestnik szkolenia może zapisać się do naszej tajnej grupy na Facebooku, gdzie wraz z innymi uczestnikami wspieramy się nawzajem i pomagamy sobie w różnych sytuacjach. Dodatkowo na tej grupie pojawią się także w najbliższych dniach materiały o tym, jak rozreklamować Twoją działalność na tyle, aby rozdzwoniły się telefony od zainteresowanych klientów (co o tym wiem? W reklamie działam 2x dłużej niż w klimatyzacji:D)
 • praca w małej grupie (max 10), ponieważ tak się dużo lepiej pracuje, więcej się nauczysz, dlatego jeśli jesteś zainteresowany, to wypełnij poniższy formularz (na dole strony) i czekaj na moje potwierdzenie jak tylko sprawdzę, czy wszystkie dane się zgadzają.
 • Wersja 4 - Szkolenie VIP

  Szkolenie VIP jest przeznaczone dla klientów, którzy nie chcą przyjeżdżać do mnie na salkę na szkolenie oficjalne.

  W zależności od aktualnego okresu w pracy mogę Cię zaprosić:

 • do sali szkoleniowej
 • na montaż u Ciebie w domu/firmie na terenie Polski
 • Dodatkowo dostajesz także pakiet PREMIUM kursu online.

  Wszelkie warunki tego szkolenia są do dogadania. Koszt zaczyna się od 5. 000zł netto

  Wersja 5 - Mentoring

  Dostajesz ode mnie:

 • pakiet PREMIUM kursu online
 • szkolenie VIP
 • pomoc w doborze narzędzi
 • identyfikację wizualną Twojej firmy (logo, wizytówki, papier firmowy, stopka w mailu)
 • stronę internetową dotyczącą Twoich usług w montowaniu klimatyzacji
 • pozycjonowanie Twojej strony internetowej
 • pomoc w rozreklamowaniu Twoich usług
 • 4 koszulki z Twoim logo
 • mój prywatny numer telefonu, na który możesz zadzwonić w godzinach pracy (8-16) i zapytać o poradę
 • wskazówki i cotygodniowe rozmowy na skype lub mailowe, podczas których będę sprawdzał Twoje postępy i proponował dalsze ścieżki rozwoju.
 • Koszt tej wersji zaczyna się od 2. 500zł netto/miesięcznie. Umowa podpisywana jest na okres minimum 12 miesięcy, czyli jeden pełny rok. Tyle wystarczy, żeby zaistnieć w okolicy!

  Kurs szkoleniowy Frigidaire Fes300asc

  Bezpośredni link do pobrania Kurs szkoleniowy Frigidaire Fes300asc

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Kurs szkoleniowy Frigidaire Fes300asc