Najczęściej zadawane pytania Cisco 5520 Asa Ips Edition Bundle

Cisco 5520 ASA IPS Edition Bundle to zaawansowane rozwiązanie zabezpieczeń sieciowych, które zapewnia wysoką wydajność i skalowalność. Rozbudowane funkcje IPS, firewall i VPN oraz łatwa w użyciu konfiguracja, sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie do zarządzania bezpieczeństwem sieci w środowisku przedsiębiorstwa. Pakiet jest wyposażony w wiele narzędzi, które ułatwiają monitorowanie i zarządzanie infrastrukturą sieciową, takich jak Cisco Identity Service Engine i Cisco Security Manager. Cisco 5520 ASA IPS Edition Bundle oferuje wiele korzyści w zakresie zarządzania i ochrony sieci przedsiębiorstwa.

Ostatnia aktualizacja: Najczęściej zadawane pytania Cisco 5520 Asa Ips Edition Bundle

Tak, elektroniczny translator Vasco Mini 2 posiada nielimitowaną kartę SIM, która łączy się automatycznie z sieciami komórkowymi około 700 operatorów telekomunikacyjnych w ponad 150 krajach świata (co nie oznacza że na całym świecie tylko w ¾ świata). To znaczy, że tłumaczenia są nielimitowane przez cały czas żywotności urządzenia i nie musisz doładowywać karty, ani łączyć się z wifi, routerami, telefonami czy innymi źródłami internetu. Pamiętaj, że internet jest przeznaczony wyłącznie do wykonywania tłumaczeń, nie do surfowania w sieci, a przełożenie karty do innego urządzenia nie zadziała. Urządzenie nie może być też wykorzystywane do celów komercyjnych.

Możesz wykonać nielimitowaną ilość tłumaczeń przez cały czas żywotności urządzenia.

Vasco Mini 2 nie wymaga doładowań. Płacisz za urządzenie raz i otrzymujesz urządzenie z już wbudowaną, nielimitowaną kartą SIM.

Nie, karta SIM z translatora może być użyta tylko do tłumaczeń w urządzeniu Vasco Mini 2.

Vasco Mini 2 to translator głosowy - używa najlepszego systemu do rozpoznawania mowy. Nie ma możliwości wpisania tekstu do tłumaczenia na ekranie dotykowym.

Elektroniczne translatory Vasco pracują online - potrzebują dostępu do internetu, żeby mogły rozpoznawać głos i tłumaczyć. Jednakże, wbudowana w translator karta SIM pozwala na użycie urządzenia bez dostępu do WiFi w ponad 150 krajach na świecie. Dzieje się tak dlatego, że karta SIM łączy się z lokalnymi sieciami komórkowymi.

WYJĄTEK: Kiedy używasz translatora Vasco Mini 2 nie musisz się martwić ŻADNYMI DODATKOWYMI KOSZTAMI, ponieważ karta SIM zapewnia darmowy, nielimitowany internet w ponad 150 krajach. Oczywiście możesz też połączyć się z lokalnym WiFi, jeśli wolisz (np. w regionach, w których jest ograniczony dostęp do sieci komórkowych).

Translatory Vasco Mini 2, 4”, 5” i 7” to translatory tylko mowy i/lub tekstu. Vasco Traveler ma więcej funkcji, takich jak możliwość wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych, wbudowane przewodniki turystyczne czy nawigacja GPS. Vasco Solid jest odporny na wodę, uderzenia i kurz. Urządzenia 7” są wielkości małego tabletu. Możesz porównywać modele poprzez wybranie opcji “Porównaj” na stronie internetowej najeżdżając myszką na wybrane urządzenie w zakładce “Sklep”.

Zależnie od modelu, otwórz menu lub włącz ustawienia urządzenia. Znajdź opcję “ustawienia WiFi”. Włącz WiFi przełącznikiem Wł. /Wył. Wybierz sieć bezprzewodową z listy. Jeśli jest to konieczne, wpisz hasło do sieci i zatwierdź “OK”. Translator Vasco automatycznie zapamiętuje każdą sieć WiFi, z którą był połączony, podobnie jak hasło.

Nie ma potrzeby doładowywać karty SIM w tłumaczach Vasco. Działa ona automatycznie od pierwszego uruchomienia i nie ma nałożonych limitów. Możesz korzystać z Internetu do tłumaczeń za darmo w niemal 200 krajach — na zawsze!

Twój numer Vasco to także numer Twojej karty SIM oraz numer telefonu (jeśli urządzenie spełnia także funkcję telefonu). Znajdziesz go w pudełku, w które był oryginalnie zapakowany (pod osłonką na baterię) lub w menu urządzenia w translatorze.

Jest to możliwe w przypadku urządzenia Vasco Traveler 5”. Wymagane jest także konto Google.

Nie, ponieważ tłumacz Vasco ma wbudowaną kartę SIM, która łączy się z darmowym Internetem do tłumaczeń w niemal 200 krajach. Karta działa od pierwszego uruchomienia i nie ma żadnych nałożonych limitów.

Nie ma takiej potrzeby, ponieważ tłumacz Vasco ma wbudowaną kartę SIM, która łączy się z darmowym Internetem do tłumaczeń. Połączenie działa również w Polsce i nie posiada żadnych limitów.

Urządzenie nie ma wbudowanej bazy słów, które tłumaczy. Dla osiągnięcia wysokiej jakości tłumaczeń translator korzysta z 5 najlepszych na świecie silników tłumaczeniowych. Urządzenie przetłumaczy każde słowo z języka, z który którego tłumaczysz - o ile istnieje takie w rzeczywistości. Urządzenie nie rozpozna archaizmów.

Zazwyczaj, za 10$ możesz przetłumaczyć 5000 słów/750-2500 zdań/ do 100 skanów foto przeciętnej długości.

WYJĄTEK: Z Vasco Mini 2 wszystkie tłumaczenia są całkowicie darmowe w ponad 150 krajach świata (tam, gdzie zasięg telefonii komórkowej).

Nieprzerwanie pracujemy nad dodawaniem nowych języków, dlatego często pojawiają się one po wykonaniu aktualizacji oprogramowania na urządzeniu. Aktualizacje oprogramowania są i będą darmowe.

Tak, Twój translator powinien działać wszędzie tam, gdzie jest dostęp do sieci telefonii komórkowej. Pełną listę ponad 150 krajów, w których działa Vasco znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Translator Vasco działa w ponad 150 różnych krajach. Na mapie zamieszczonej na naszej stronie internetowej możesz sprawdzić dokładnie w których.

Tak, dla każdego języka, który jest obsługiwany. Kompletną listę obsługiwanych przez Vasco języków, zawierającą także informacje o wymowie i rozpoznawaniu mowy, znajdziesz w opisie produktu na stronie internetowej. Kluczem do dobrego tłumaczenia jest mówienie w swoim rodzimym języku - wtedy urządzenie właściwie interpretuje akcent i tłumaczy lepiej.

To zależy od modelu i sposobu użytkowania urządzenia oraz zakresu temperatur w jakich pracuje. Dla całkowicie naładowanego tłumacza mowy Vasco w trybie czuwania, bateria zwykle wytrzymuje od 4-10 dni. Jeśli używasz go w normalnym trybie pracy i stand by, bateria wytrzymuje od 2-4 dni. Jeśli używasz translatora bez przerwy, bateria wytrzymuje od 4-10 godzin.

Jeśli urządzenie nie jest używane przez dłuższy okres czasu, bateria może rozładować się całkowicie. Urządzenie może wtedy nie zareagować po podłączeniu do go ładowania. Wystarczy, że zostawisz urządzenie podłączone do ładowarki, dopóki symbol ładowania nie pojawi się na ekranie - może to zająć do kilkunastu minut. Żeby wydłużyć żywotność baterii, postaraj się nie doprowadzać jej do takiego stanu. Używaj translatora od czasu do czasu, żeby upewnić się, że bateria nie rozładuje się całkowicie. Translator w czasie bezużyteczności naładuj do około 50%.

Tak, dokładnie tak działa translator Vasco. Wysokiej jakości tłumaczenie oraz natywna wymowa jest zapewniona dla większości języków - na naszej stronie internetowej znajdziesz listę wszystkich obsługiwanych języków. Dodatkowo, wiele modeli translatorów Vasco posiada funkcję tłumaczenia wpisanego tekstu, jeśli tego szukasz. Część z nich może nawet przetłumaczyć tekst ze zdjęcia wykorzystując do tego posiadany aparat.

Wszystkie translatory mowy Vasco mają dokładność tłumaczenia na poziomie do 96%. Jeśli więc otrzymujesz złe rezultaty, najprawdopodobniej nie mówisz wystarczająco głośno lub wyraźnie, bądź używasz kolokwializmów i slangu. Prawdopodobnie mówisz nie w swoim ojczystym języku. Możliwe też, że zaczynasz mówić za wcześnie lub puszczasz przycisk za szybko.

Jest tak dlatego, że urządzenia używają 5 najlepszych silników tłumaczeniowych online oraz systemu rozpoznawania mowy online, aby połączyć się z serwerem, na którym dokonywane jest faktycznie tłumaczenie wykorzystujące zainstalowane tam oprogramowanie. Wybieramy tę opcję, aby otrzymać najwyższą możliwą jakość tłumaczenia. Urządzenia Vasco łączą się z sieciami komórkowymi w ponad 150 krajach - gdziekolwiek się nie wybierzesz, jest niemal pewne, że będziesz mógł swobodnie z nich korzystać. Oczywiście możesz też połączyć się z dostępnymi sieciami WiFi. Pamiętaj aby wylogować się z sieci, gdy nie będzie ona już dostępna w bezpośrednim zasięgu urządzenia.

Zazwyczaj - tak. Możesz także przyspieszyć ten proces, szukając dostępnych sieci po przekroczeniu granicy. Żeby to zrobić, wystarczy zrestartować urządzenie.

Większość naszych klientów uważa, że translatory Vasco są najlepszymi tłumaczami mowy na świecie. Tym, co wyróżnia nas wśród innych translatorów jest:

 • - użycie 5 najlepszych silników tłumaczeniowych na świecie (dzięki czemu uzyskujemy dużą dokładność tłumaczenia)

 • - Interfejs przyjazny użytkownikowi

  - wbudowana karta SIM, zapewniająca rzetelne działanie prawie wszędzie na świecie (w ponad 150 krajach) - bez żadnych dodatkowych kosztów!

  - Samodzielność i niezależność od zewnętrznych źródeł internetu

  - Jako polska firma oferujemy pełne wsparcie w języku polskim oraz oprogramowanie w pełni przetłumaczone i dostosowane do użytkownika

Różne urządzenia posiadają różne cechy (np. Vasco Solid jest wodo- kurzo- wstrząsoodporny. Premium 5 jest eleganckim urządzeniem wykonanym z metalu. Premium 7 jest niewielkim tabletem z dodatkowym zewnętrznym głośnikiem, a Mini 2 bardzo ergonomicznym i poręcznym translatorem niewymagającym doładowań. Nasze translatory używane są min. przez instytucje państwowe, rządy, armię, czy instytucje medyczne.

Tak. Ikona kłódki oznacza, że sieć WiFi, z którą chcesz się połączyć, jest zabezpieczona hasłem. Jeśli masz hasło, wpisz nazwę sieci oraz wprowadź hasło. Następnie wciśnij “OK” i użyj urządzenia. Jeśli nie znasz hasła, skontaktuj się z właścicielami sieci.

Jeśli nie jesteś w stanie połączyć się z internetem po przekroczeniu granicy, spróbuj zrestartować urządzenie - po prostu wyłącz je i włącz ponownie. To przyspieszy logowanie się do nowej sieci komórkowej.

Restart fabryczny usunie wszystkie ustawienia zdefiniowane przez producenta - a są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania urządzenia. Dlatego właśnie ostrzegamy Cię przez wykonaniem tej czynności. Jeśli z jakiegoś powodu zrestartowałeś urządzenie do początkowych ustawień, sprawdź jak przywrócić urządzenie do działania w instrukcji dołączonej do urządzenia. Jeżeli masz problem to skontaktuj się z biurem obsługi klienta w celu uzyskania pomocy.

Po pierwsze, upewnij się czy internetowy roaming danych oraz tryb samolotowy jest włączony. Zależnie od modelu, otwórz menu lub włącz ustawienia urządzenia. Znajdź symbol sieci. Kliknij go i przytrzymaj, aby włączyć “ustawienia sieci komórkowej”. Kliknij przycisk Wł. obok “Roaming danych”, aby uruchomić internet. Możesz też sprawdzić, czy przypadkowo nie uruchomiłeś trybu samolotowego. Sprawdź również czy karta SIM w ustawieniach jest włączona i czy posiadasz zasięg sieci GSM.

W przypadku WI-Fi: w ustawieniach sieci WiFi należy sprawdzić czy przy nazwie sieci, z którą jest urządzenie podłączone wyświetla się napis "połączono" oraz upewnić się, czy ta sieć ma dostęp do internetu. (Sieci "darmowe orange", nie mają dostępu do internetu są tylko sieciami reklamowymi, a typu "HP Printer" to drukarki, które również nie udostępniają połączenia z internetem).

Próbując tłumaczyć przez sieć GSM, konieczne jest wyłączenie modułu Wi-FI, ponieważ urządzenie może połączyć się z otwartą siecią, która nie udostępnia internetu

Jeżeli to nie pomoże należy skontaktować się z serwisem.

Jeśli tylko nowa wersja oprogramowania jest dostępna, zobaczysz taką informację po kliknięciu “Sprawdź aktualizacje”, które znajdziesz przechodząc kolejno przez: Menu/ Ustawienia Urządzenia/ Sprawdź aktualizacje. W celu aktualizacji urządzenia, kliknij “OK” i zrestartuj urządzenie. Jeśli nie ma nowych aktualizacji, wyświetli się “Brak nowych aktualizacji”. Aby pobrać aktualizację oprogramowania należy być podłączonym do sieci WiFi.

Jeśli Twoja domowa sieć WiFi ma ustawienie bezpieczeństwa w formie hasła, upewnij się, że wpisałeś właściwe hasło. Pamiętaj, że hasło może uwzględniać wielkość liter. Urządzenie powinno działać bez problemu jeśli hasło jest wpisane poprawnie, jeśli jednak znów napotkasz problem, skontaktuj się z biurem obsługi klienta.

Spróbuj wyłączyć i włączyć sieć WiFi lub zrestartować urządzenie. Potem wpisz ponownie hasło do sieci WiFi. Jeśli urządzenie nadal nie będzie działało, skontaktuj się z biurem obsługi klienta.

Jeśli przypadkowo zmieniłeś język urządzenia na taki, którego nie rozumiesz i nie umiesz ponownie znaleźć ustawień języka, skontaktuj się proszę z biurem obsługi klienta, które udzieli Ci instrukcji, jak zmienić język.

Po pierwsze, sprawdź poziom głośności przyciskając przycisk plusa “+”. Jeśli jest ustawiona poprawnie, upewnij się czy tłumaczenie mowy jest dostępne dla wybranego języka. Pełną listę obsługiwanych języków znajdziesz na naszej stronie internetowej. Po trzecie sprawdź czy masz wybrane automatyczną wymowę w ustawieniach. Jeśli trzy te warunki są spełnione, a translator nadal nie czyta głośno tłumaczenia, skontaktuj się z biurem obsługi klienta.

W celu doładowania konta odwiedź stronę internetową http://www. vasco-sim. com. Wybierz sposób doładowania urządzenia. Możliwe są doładowania pieniężne i pakiet danych. Określ wartość doładowania lub pakietu wpisz swój numer urządzenia (jeśli go nie znasz, znajdziesz go w ustawieniach urządzenia oraz w pudełku, w które było oryginalnie zapakowane) i kliknij “Kup teraz”. Pamiętaj, że Vasco Mini 2 posiada nielimitowany transfer danych, więc doładowania nie są możliwe do tego urządzenia.

Nie, nie jest. Jeśli przywrócisz swoje urządzenie Vasco do ustawień fabrycznych, straci ono swoje funkcjonalności.

Możesz sprawdzić stan konta klikając “stan konta” w menu głównym.

To zależy, w jakim kraju przebywasz. Aktualna taryfa opłat za połączenia jest dostępna na stronie produktu na naszej stronie internetowej, w sekcji “Łączność”. Kliknij na mapie lub wpisz nazwę kraju, żeby zobaczyć aktualną taryfę opłat.

Opłaty za transfer danych są zależne od kraju, w jakim przebywasz. Aktualna taryfa opłat za transfer danych jest dostępna na stronie produktu na naszej stronie internetowej, w sekcji “Łączność”.

Możesz wykonywać połączenia telefoniczne w niemal każdym kraju. Internetowy transfer danych jest ograniczony do 160 krajów (ale możesz użyć WiFi w każdym miejscu na świecie. Na mapie, która jest załączona w opisie urządzenia Vasco Traveler na stronie internetowej, znajdziesz wszystkie kraje w których możesz wykonywać połączenia i/lub korzystać z transferu danych.

Upewnij się, że nawigacja GPS jest dostępna dla Twojego modelu urządzenia. Włącz “Ustawienia urządzenia” i wybierz opcję “Lokalizacja”. Wybierz najbardziej pasującą opcję, ale pamiętaj że wybór “Wysokiej dokładności” zredukuje czas uzyskania dokładnego sygnału GPS.

Dodatkowo:

 1. Przy pierwszym włączeniu lokalizacja może być ustawiona na inne miejsce, niż to w którym obecnie się znajdujesz.
 2. Jeśli poprzednio nawigacja poprawnie działała, a nagle tego nie robi, to jest możliwość, że zostało ustawione maksymalne przybliżenie - w takiej sytuacji spróbuj oddalić go od siebie.

Jesteśmy firmą, która myśli przyszłościowo i troszczy się o środowisko. Dlatego też nie wysyłamy faktur w formie papierowej. Twoja elektroniczna faktura została wysłana na adres e-mail, który podałeś podczas składania zamówienia. Jeśli potrzebujesz, możesz ją wydrukować dla swoich potrzeb. Jeśli nie możesz jej znaleźć - skontaktuj się z nami, prześlemy Ci ją jeszcze raz.

Tak, możesz do nas zadzwonić i zapłacić kartą kredytową lub wybrać przesyłkę za pobraniem i zapłacić gotówką przy odbiorze, kiedy przyjedzie do Ciebie kurier.

Tak, możesz zadzwonić do Działu Obsługi Klienta i złożyć zamówienie przez telefon. Możesz też zapłacić przez telefon, używając karty kredytowej. Dział obsługi klienta przyjmuje zamówienia od 8-20 (od poniedziałku do piątku). Do zamówień złożonych po godzinie 16 wezwanie zapłaty zostanie wysłane w następnym dniu roboczym.

Tak - jednak prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z działem obsługi klienta w celu umówienia się na wizytę. Showroom, gdzie możemy zaprezentować produkty znajduje się w Warszawie, przy ulicy Solec 18/20. Jeśli mieszkasz w innym kraju - skontaktuj się z nami, podamy Ci adresy lokalnych sklepów.

Przy płatności gotówką przy odbiorze zamówienie wysyłamy nawet tego samego dnia, jeżeli złożysz je do godziny 13:00. Normalnie paczkę otrzymasz na drugi dzień roboczy.

Zwrot środków za produkt może nastąpić do 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki (jest to zgodne z prawem UE - dyrektywa 2011/83/EU). Zazwyczaj jednak zwracamy środki znacznie szybciej. Pamiętaj proszę, że jesteśmy zobligowani dokonać zwrotu na to samo konto/kartę kredytową, z którego został opłacony zakup - upewnij się więc, że sprawdziłeś stan odpowiedniego konta/karty. W przypadku płatności gotówką przy odbiorze płatność wraca na wskazane konto bankowe.

Nie, nie zwracamy kosztów przesyłki - tylko koszty produktu w momencie, gdy zwrot zostanie dokonany w ciągu 14 dni od daty zakupu.

Tak, jeśli zwrócisz produkt, który nie został uszkodzony, ani nie nosi śladów użytkowania w ciągu 14 dni od daty jego zakupu.

Sprzedajemy Po-Leasingowy system Cisco ASA # ASA5520-BUN-K9 z gwarancją sprzedawcy 1 rok

Urządzenie dostępne po przeprowadzonej deinstalacji w sieci klienta, pochodzi z oficjalnej dystrybucji Cisco Systems

Proponujemy Super Cenę z Płatnością po Dostawie 7 ~ 30 dni

Kod Produktu: ASA5520-BUN-K9
Producent: Cisco Systems
Klasa Produktu: Cisco ASA 5500 Series Firewall Edition Bundles
Opis produktu: ASA 5520 Appliance with SW, HA, 4GE+1FE, 3DES/AES
Model: Cisco ASA 5520 VPN/Firewall - 4 x 1000Base-T, 1 x 10/100Base-TX

Szyny RackKit 19" do montażu w szafie/stojaku telco, AC Power-Cable EU

Lista Konfiguracyjna Cisco ASA # ASA5520-BUN-K9

ASA5520-BUN-K9 - ASA 5520 Appliance with SW, HA, 4GE+1FE, 3DES/AES

CAB-ACE - AC Power Cord (Europe), C13, CEE 7, 1. 5M

SF-ASA - 7. x-K8 oraz drugie 8. x. -K8 - ASA 5500 Series Software Version for ASA 5510-5550, DES

ASA-VPN-CLNT-K9 - Cisco VPN Client Software (Windows, Solaris, Linux, Mac)

ASA5520-VPN-PL - ASA 5520 VPN Plus 750 IPsec User License (7. 0 Only)

ASA5500-ENCR-K9 - ASA 5500 Strong Encryption License (3DES/AES)

SSM-BLANK - ASA/IPS SSM Slot Cover

ASA-180W-PWR-AC - ASA 180W AC Power Supply

ASA-ANYCONN-CSD-K9 - ASA 5500 AnyConnect Client + Cisco Security Desktop Software

Cena sprzedaży 2 775, 00 zł jest ceną brutto z fakturą VAT

Płatność po dostawie 7~30 dni, Kredyt Kupiecki dla Firm już przy pierwszym zakupie

Preferowany jest odbiór osobisty przez Kupującego z biura [IT/OutLet] po ustaleniu

daty z możliwością sprawdzenia zawartości i przetestowania oferowanego urządzenia.

Stan techniczny: Oferowane urządzenie jest po-leasingowe tzn. że było już wcześniej używane

w instalacji, nazywane potocznie 'Refurbished'. Możemy zagwarantować, że będzie w Doskonałym

Stanie Technicznym i Wizualnym!. Odnowione przez sprzedawcę po pełnej regeneracji.

Przed wysłaniem każdorazowo jest dokładnie testowane i sprawdzane przez okres min. 24 godziny,

przywracane są ustawienia fabryczne. Kompletny w 100% idealnie działający system, praktycznie Nowe Urządzenie!

które niczym nie różni się od urządzenia fabrycznego tzn. posiada wszelkie cechy urządzenia nowego.

Dostarczane bez zewnętrznego opakowania producenta 'No Cisco Box' tj. w opakowaniu zastępczym,

starannie zapakowane do bezpiecznego transportu, w zewnętrznym kartonie tj. 'anti-static bag & plain brown box'

lub 1/2 euro/paleta. Gwarancja sprzedawcy 1 rok.

W ofercie na Allegro posiadamy przygotowane aukcje dotyczące systemów i urządzeń takich firm jak:

Sun Oracle StorageTek StorEdge Cisco HP StorageWorks IBM Lenovo Dell PowerVault PowerConnect EqualLogic Fujitsu/Siemens

EMC Brocade NetApp Hitachi (HDS) QLogic Emulex JNI McDATA Promise 3PAR 3ware BULL Unisys NCR Foundry F5 Networks Fortinet

WatchGuard SonicWALL Adaptec Mylex Tanberg Exabyte Quantum ADIC LSI Plasmon Avid Grass Valley Eurologic Seagate Maxtor

SSD Optical Drives DLT LTO DAT HDD Fibre Channel Hot Swaps McAfee CheckPoint Aladdin Tivoli Veritas VMware CA Microsoft

Cisco Juniper Nortel Arris C4 C3 Alcatel Lucent AT&T Avaya Ascend Orinoco Tsunami-Proxim Motorola BSR NEC Siemens Ericsson

Fore Marconi Enterasys Cabletron Sycamore Ciena Calix Nokia ADC Adtran Adva AFC Emerson Extreme 3Com Huawei ZTE Quintum DLink

Uniphase Occam Polycom Redback Scientific Atlanta Spirent HP Agilent Tektronix Fluke Anritsu Telect Tellabs TYCO Westell RAD

 Harris JDS APEX1000 Apex1500 Dialogic Westronic Raritan Mitel Multitech Pulse Communications CATV CMTS DMTS Diagnostic

Klientom kupującym na naszych aukcjach Allegro oferujemy:

- Płatności po dostawie 7 ~ 30 dni tzn. Kredyt Kupiecki dla Firm już przy pierwszym zakupie

{na podstawie udzielonego zabezpieczenia kredytowego firmy TU Euler Hermes S. A. }

- Kompetencje i doświadczenie firmy posiadającej m. in. certyfikat jakości ISO 9001:2008

- Konkurencyjne ceny urządzeń pochodzących z oficjalnej dystrybucji z gwarancją producentów

- Finansowanie zakupów, oferujemy pomoc i pośrednictwo w uzyskiwaniu leasingu na planowane zakupy IT

- Bezpłatny transport kurierski z ubezpieczeniem dla zakupów powyżej 2000 PLN

- Dostawę usług serwisowych urządzeń teleinformatycznych na terenie całego kraju

- Konsultacje, Wyceny, Kosztorysowanie Projektów, Wdrożenia, Instalacje, Utrzymanie, Kontrakty serwisowe

[IT/OutLet], Nasze Główne Obszary Działania Obejmują..

Technologie IT/Telecom - Serwerowe gł. UNIX - Systemy Backup'u i Zabezpieczeń Danych

Sprzedajemy - Kupujemy - Wypożyczamy - Leasingujemy Urządzenia IT - Serwis Urządzeń IT

Na aukcjach Allegro oferujemy Nowe i Po-leasingowe tzn. używane urządzenia i systemy takich firm jak np.

Sun/Oracle HP IBM Lenovo Dell Fujitsu/Siemens EMC Brocade NetApp HDS Emulex QLogic Foundry Fortinet F5 Networks

WatchGuard SonicWALL Polycom Cisco Juniper Alcatel-Lucent Avaya Nortel.. ect których jesteśmy zarejestrowanym partnerem

Dyżur Handlowców Pn~Pt w godzinach 10~18 | Nr Tel.  790-785-693 | GG: 33685314 | E-mail ITOUTLET Potworki4@gmail. com

Pytania prosimy kierować na adres E-mail lub formularz kontaktowy Allegro

Dyżur Handlowców Pn/Pt w godzinach 10~18

Nr Tel. 790-785-693 | gg: 33685314

E-mail ITOUTLET Potworki4@gmail. com

Niniejszy materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Pomimo dołożenia naszych starań nie gwarantujemy, że zawarte opisy i dane techniczne nie zawierają błędów lub braków.

W przypadku powstania wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o zakupie o kontakt na adres E-mail lub formularz kontaktowy.

Wymienione nazwy i znaki firmowe należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Copyright by [IT/OutLet] © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ostatnia aktualizacja:

Masz pytanie? Otrzymaj odpowiedź tutaj!

 • Potrzebujesz pomocy z konfiguracją ExpressVPN na swoim urządzeniu? Sprawdź sekcję z tutorialami konfiguracyjnymi.
 • Doświadczasz problemów z używaniem ExpressVPN na swoim urządzeniu? Sprawdź sekcję z przewodnikami ułatwiającymi rozwiązywanie problemów.

Potrzebujesz pomocy przez czat na żywo? Możesz też skontaktować się z zespołem pomocy technicznej ExpressVPN, aby uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Przejdź do sekcji

PODSTAWY VPN
Czym jest VPN?
Co mogę zrobić z VPN?
Do jakich usług mogę otrzymać dostęp dzięki VPN?
Czy VPN spowolni moje połączenie z Internetem?

SUBSKRYPCJE EXPRESSVPN
Ile kosztuje ExpressVPN?
Czy ExpressVPN jest darmowy?
Jak działa 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Co otrzymam wraz z moją subskrypcją?
Jak mogę opłacić swoją subskrypcję?
Jak anulować swoją subskrypcję?
Czy ExpressVPN oferuje dożywotnią subskrypcję?
Dlaczego ExpressVPN jest droższy od innych VPN-ów?
Czy otrzymam powiadomienie, gdy moja subskrypcja wygaśnie?

O EXPRESSVPN
Ile urządzeń może być połączonych z ExpressVPN jednocześnie?
Jakie urządzenia i platformy są obsługiwane?
Oferujecie statyczne, czy dynamiczne adresy IP?
Ile adresów IP posiadacie?
Czy zapisujecie moje dane?
Czy ExpressVPN jest bezpieczny?
Czy posiadacie program referencyjny?
Dlaczego warto wybrać ExpressVPN, a nie innych dostawców VPN?
Jakie są Warunki korzystania z ExpressVPN?

UŻYWANIE EXPRESSVPN
Jak mogę zalogować się na swoje konto ExpressVPN?
Jak zainstalować ExpressVPN?
Dlaczego moja aplikacja desktopowa ExpressVPN nie aktualizuje się automatycznie?
Dlaczego moja aplikacja ExpressVPN nie powiadamia mnie o najnowszej dostępnej wersji?
Czym jest wybór lokalizacji?
Czy ExpressVPN „dławi” moje połączenie?
Czy mogę usunąć swoje konto ExpressVPN?

CZAT NA ŻYWO I WSPARCIE TECHNICZNE
Wciąż mam pytania. Jak mogę skontaktować się z pomocą techniczną przez czat na żywo?


Czym jest VPN?

VPN to wirtualna sieć prywatna, zabezpieczony tunel między przynajmniej dwoma urządzeniami.

Podłączając się do VPN, zyskujesz szyfrowane połączenie internetowe. Dzięki temu możesz liczyć na prywatność, bezpieczeństwo i dostęp do dowolnych treści online – niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdujesz.

Dowiedz się więcej, czym jest VPN.

Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Co mogę zrobić z VPN?

VPN to wielofunkcyjne narzędzie cyfrowe. Możesz używać VPN, aby:

 • Ukryć swój prawdziwy adres IP i przeglądać Internet z większą prywatnością.
 • Chronić swoje dane poufne (takie jak dane bankowości online lub hasła do kont na portalach społecznościowych) przez szyfrowanie VPN. com/vpn-service" target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-wpel-link="internal">Odblokować dostęp do ulubionych stron internetowych i platform social media. com/internet-security/unlimited-vpn-bandwidth" target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-wpel-link="internal">Oglądać i pobierać dowolne treści w sposób bezpieczny, anonimowy i nielimitowany. com/internet-privacy/infographics/#vpn-tips" data-wpel-link="internal">Otrzymywać zniżki podczas zakupów online.

Ten film zawiera napisy w różnych językach. Aby zmienić język, wybierz ikonę koła zębatego, a następnie „Napisy/CC”, aby otworzyć menu językowe.

Dowiedz się więcej na temat tego, co zapewnia VPN. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Do jakich usług mogę otrzymać dostęp dzięki VPN?

VPN pomaga Ci otrzymać dostęp do wielu usług streamingu online, portali społecznościowych i portali informacyjnych w sposób bezpieczny i z wysokim stopniem ochrony. com/vpn-service" target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-wpel-link="internal">Zobacz tutaj listę serwisów, do których możesz uzyskać dostęp z ExpressVPN.

Wróć do góry


Czy VPN spowolni moje połączenie z Internetem?

Jest to możliwe w przypadku każdego VPN, ale różnica jest często w ogóle niezauważalna. Co więcej, jeśli Twój dostawca usług internetowych „dławi” niektóre rodzaj ruchu, używanie VPN może nawet przyspieszyć Twoje połączenie. ExpressVPN wykorzystuje szybką sieć premium i transfer od najwyższej klasy dostawców. com/features/isp-throttling" target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-wpel-link="internal">Dowiedz się więcej, w jaki sposób VPN może zabezpieczyć Cię przed „dławieniem” dostawców usług internetowych.

Wróć do góry


Ile kosztuje ExpressVPN?

ExpressVPN oferuje trzy standardowe plany subskrypcyjne. Subskrypcje kosztują 8, 32 $ miesięcznie w ramach planu rocznego, 9, 99 $ miesięcznie w ramach planu półrocznego oraz 12, 95 $ miesięcznie w ramach planu miesięcznego.

Plan subskrypcyjnyCena/Miesiąc
12 miesięcy8, 32 $
6 miesięcy9, 99 $
1 miesiąc12, 95 $

Każda subskrypcja jest objęta 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować naszą usługę bez ryzyka. Możesz sprawdzić metody płatności i zaopatrzyć się w ExpressVPN tutaj.

Masz więcej pytań na temat subskrypcji ExpressVPN? Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej ExpressPVN. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Czy ExpressVPN jest darmowy?

Nie. ExpressVPN to usługa premium VPN, chociaż na niektóre urządzenia mobilne dostępna jest też darmowa wersja próbna.

Co więcej, wszystkie nasze subskrypcje są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, co oznacza, że możesz wypróbować naszą usługę przez miesiąc za darmo i całkowicie bez ryzyka, jeśli zmienisz zdanie. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Jak działa 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy?

W ExpressVPN wierzymy, że spodobają Ci się możliwości zaufanego i szybkiego VPN. Jeśli z jakiegoś powodu Twoje doświadczenie nie będzie Cię satysfakcjonować, masz 30 dni na otrzymanie zwrotu pieniędzy za zakupy wybranego przez siebie planu ExpressVPN. Po prostu skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej ExpressVPN. com/features/money-back-guarantee" target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-wpel-link="internal">Przeczytaj więcej o 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy tutaj. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Co otrzymam wraz z moją subskrypcją?

Każda subskrypcja oferuje dostęp do wszystkich aplikacji ExpressVPN i lokalizacji serwerów. Możesz pobrać aplikacje ExpressVPN na tyle uządzeń, ile chcesz, lub skorzystać z instrukcji dotyczącej ręcznej konfiguracji. com/features" target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-wpel-link="internal">Dowiedz się więcej o funkcjach dostępnych w ramach każdej subskrypcji ExpressVPN. com/support/vpn-setup/" target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-wpel-link="internal">Zobacz instrukcje dotyczące konfiguracji aplikacji ExpressVPN i ręcznej konfiguracji tutaj. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Jak mogę opłacić swoją subskrypcję?

ExpressVPN akceptuje różne metody płatności. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Jak anulować swoją subskrypcję?

Instrukcje dotyczące anulowania subskrypcji znajdziesz tutaj.

Wróć do góry


Czy ExpressVPN oferuje dożywotnią subskrypcję?

Nie. Zapewnianie dostępu do bezpiecznej, szybkiej i niezawodnej usługi VPN wymaga ponoszenia stałych kosztów związanych z utrzymaniem.

Dostawcy oferujący dożywotnie subskrypcje muszą radzić sobie z brakiem pewności co do wystarczających zysków. Zazwyczaj robią to poprzez wykorzystywanie tańszej i mniej bezpiecznej infrastruktury, sprzedając dane użytkowników i ich adresy IP za dodatkową opłatą lub ograniczając aktualizacje technologiczne i dostęp do pomocy technicznej, aby obniżyć koszty.

ExpressVPN stara się chronić Twoją prywatność i nieustannie inwestuje w stosowne zasoby, aby móc oferować Ci najlepszej klasy usługę. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, dlaczego nie oferujemy dożywotniej subskrypcji ExpressVPN, przeczytaj ten pełny post na blogu. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Dlaczego ExpressVPN jest droższy od innych VPN-ów?

Oferowanie bezpiecznej i szybkiej sieci na skalę taką, jaką zapewnia ExpressVPN, dużo kosztuje. W przeciwieństwie do budżetowych dostawców, ExpressVPN inwestuje w lepszą i niezawodną platformę, dzięki której jest w stanie oferować doskonałe i bezpieczne doświadczenie. ExpressVPN wciąż zapewnia świetną jakość i oferuje 35% zniżki dla klientów, którzy zdecydują się skorzystać z pakietu rocznego.

Możesz też skorzystać z programu referencyjnego ExpressVPN, aby zdobyć 30 darmowych dni za każdego znajomego, który zarejestruje się dzięki Twojemu poleceniu. com/internet-security/paid-vpn" target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-wpel-link="internal">Dowiedz się więcej o korzyściach płatnej usługi premium VPN. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Czy otrzymam powiadomienie, gdy moja subskrypcja wygaśnie?

ExpressVPN zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub zakończenia świadczenia usług w dowolnym momencie, po uprzednim poinformowaniu Cię w rozsądnym zakresie. W stosownych przypadkach Twoja płatność zostanie Ci zwrócona.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Warunkach korzystania z ExpressVPN.

Wróć do góry


Ile urządzeń może być połączonych z ExpressVPN jednocześnie?

W ramach pojedynczej subskrypcji z VPN może korzystać jednocześnie pięć urządzeń niezależnie od platformy (w tym wirtualne). com/support/vpn-setup/" target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-wpel-link="internal">zainstalować ExpressVPN na dowolnej liczbie urządzeń, ale tylko pięć z nich może łączyć się z VPN w tym samym czasie.

Dowiedz się, jak połączyć więcej niż pięć urządzeń za pomocą pojedynczej subskrypcji.

Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Jakie urządzenia i platformy są obsługiwane?

ExpressVPN posiada aplikacje na Windowsa, Maca, iOS, Androida, Linuxa, routery oraz Kindle, a także ręczne konfiguracje dla Linuxa, Chromebooka, routerów bezprzewodowych (Sabai, DD-WRT, Asus lub Tomato) i konsol do streamingu multimediów lub konsol do gier (Apple TV, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 lub Xbox 360). com/vpn-software" target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-wpel-link="internal">Dowiedz się więcej o używaniu ExpressVPN na swoim urządzeniu. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Oferujecie statyczne, czy dynamiczne adresy IP?

ExpressVPN nie oferuje ani dedykowanych, ani statycznych adresów IP. Wynika to z tego, że adresy IP ExpressVPN podlegają regularnej rotacji. Łącząc się z serwerem ExpressVPN, otrzymasz najlepszy z dostępnych adresów IP. Może to być adres IP, z którym już wcześniej Cię połączono lub inny. ExpressVPN dokonuje rotacji adresów IP używanych przez wszystkich klientów w celu zwiększenia anonimowośći użytkownika i zapewnienia mu wyższego stopnia prywatności. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Ile adresów IP posiadacie?

ExpressVPN ma tysiące serwerów w dziesiątkach lokalizacji na całym świecie. Każda lokalizacja może mieć setki serwerów, z których każdy posiada tysiące adresów IP. Dostępność serwerów zależy od wybranego protokołu połączenia (Lightway, OpenVPN lub IKEv2). ExpressVPN nie określa liczby dostępny adresów IP, ponieważ może to ulec zmianie w zależności od zainteresowania i innych czynników.

Pełną listę wszystkich naszych aktualnych lokalizacji znajdziesz tutaj. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Czy zapisujecie moje dane?

ExpressVPN jest firmą skupiającą się na prywatności, która nie przechowuje danych dotyczących aktywności i połączeń swoich użytkowników. ExpressVPN gromadzi minimalną ilość danych na temat korzystania z serwerów, aby móc identyfikować i rozwiązywać problemy techniczne, jednak tych danych nie da się używać w celu połączenia ich z określoną aktywnością lub zachowaniem.

Więcej szczegółów znajdziesz w surowej polityce ExpressVPN dotyczącej braku przechowywania danych na temat aktywności lub połączeń, jak również Polityce prywatności i Warunkach korzystania z usługi.

Wróć do góry


Czy ExpressVPN jest bezpieczny?

Tak! ExpressVPN dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę Twojego połączenia VPN:

 • Maskowanie IP wykorzystujące lokalizacje serwerów na całym świecie.
 • Standardowe w branży szyfrowanie 256-bitowe AES.
 • Blokada sieci (wyłącznik awaryjny) w celu lepszego zabezpieczenia przed wyciekiem.
 • Brak zapisu danych dotyczących aktywności i połączeń.
 • Prywatny DNS bez jakichkolwiek informacji na każdym serwerze.
 • Sekretne przekierowywanie w celu zapewnienia lepszej prywatności w przyszłości.

Poza tymi standardowymi funkcjami, ExpressVPN posiada dedykowany zespół inżynierów ds. bezpieczeństwa, który nieustannie pracuje nad aktualizacją naszej sieci i aplikacji, aby być w stanie stawiać czoła nowym zagrożeniom prywatności. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Czy posiadacie program referencyjny?

Tak! ExpressVPN nagradza każde udane polecenie 30 darmowymi dniami naszej usługi. NIe ma ograniczeń co do tego, ile osób możesz zaprosić. Zarejestruj się i zacznij polecać. 🙂

Dowiedz się więcej na temat programu referencyjnego ExpressVPN.

Wróć do góry


Dlaczego warto wybrać ExpressVPN, a nie innych dostawców VPN?

ExpressVPN oferuje sieć premium VPN, zoptymalizowaną pod kątem prędkości i niezawodności. Ciesz się nieograniczonym transferem i serwerami w dziesiątkach krajów na całym świecie. ExpressVPN stworzył najlepszą sieć i aplikacje VPN w branży. Jeszcze się wahasz? ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach wszystkich planów, więc możesz wypróbować najlepszą dostępną usługę VPN bez ryzyka. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Jakie są warunki korzystania z ExpressVPN?

Aby dowiedzieć się więcej o ExpressVPN jako firmie, Warunki korzystania z ExpressVPN znajdziesz tutaj.

Wróć do góry


Jak mogę zalogować się na swoje konto ExpressVPN?

Istnieją dwa sposoby, aby zalogować się na swoje konto na stronie ExpressVPN.

Możesz zalogować się za pomocą adresu e-mail i hasła powiązanego z Twoim kontem ExpressVPN.

Alternatywnie, możesz wpisać adres e-mail powiązany z Twoim kontem ExpressVPN i poprosić o link do logowania w wiadomości e-mail. Otwórz link w wiadomości, aby zalogować się na swoje konto.

Jeśli nie posiadasz konta ExpressVPN, możesz rozpocząć subskrypcję, klikając poniżej:

Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Jak zainstalować ExpressVPN?

 1. Zdobądź subskrypcję ExpressVPN
 2. Wejdź na ExpressVPN. com i wybierz MOJE KONTO w górnej części strony
 3. Zaloguj się, podając swoją nazwę użytkownika i hasło
 4. Pod opcją Moje subskrypcje wybierz Skonfiguruj ExpressVPN
 5. Wybierz POBIERZ TERAZ dla odpowiedniej wersji swojego urządzenia
 6. Postępuj zgodnie z instrukcją, aby skonfigurować ExpressVPN na swoim urządzeniu i ciesz się wyższym poziomem prywatności oraz bezpieczeństwa

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej ExpressVPN. com/order" data-wpel-link="internal">Zdobądź ExpressVPN już teraz

Wróć do góry


Dlaczego moja aplikacja desktopowa ExpressVPN nie aktualizuje się automatycznie?

W przeciwieństwie do wersji mobilnych, aplikacje desktopowe ExpressVPN nie aktualizują się automatycznie.

Aby zaktualizować swoją aplikację, po prostu pobierz i uruchom instalatora najnowszej wersji aplikacji ExpressVPN na Windowsa, Maca lub Linuxa.

Wróć do góry


Dlaczego moja aplikacja ExpressVPN nie powiadamia mnie o najnowszej dostępnej wersji?

ExpressVPN powiadamia klientów o nowych wydaniach stopniowo, aby zapewnić sprawny proces przechodzenia na nowszą wersję. Aby pobrać najnowszą wersję dowolnej aplikacji ExpressVPN, wejdź na www. com/latest.

Wróć do góry


Czym jest wybór lokalizacji?

Wybór lokalizacji umożliwia podjęcie decyzji na temat tego, z jaką lokalizacją serwera VPN chcesz się połączyć.

W oknie wyboru lokalizacji możesz wyświetlić lokalizacje serwerów, z którymi ostatnio się łączono, te, które oznaczono jako ulubione oraz wszystkie dostępne lokalizacje serwerów. ExpressVPN poleci Ci również najlepsze lokalizacje serwerów w zależności od Twojej lokalizacji.

Zobacz instrukcje dotycząc wyboru lokalizacji:

 • Na Windowsa
 • Na Maca
 • Na Linuxa
 • Na Androida
 • Na iOS

Więcej informacji dotyczących wyboru lokalizacji serwera znajdziesz w tym przewodniku lub kontaktując się z zespołem pomocy technicznej ExpressVPN w celu otrzymania wsparcia.

Wróć do góry


Czy ExpressVPN „dławi” moje połączenie?

Nie. W przypadku ExpressVPN nie ma miesięcznych limitów transmisji danych, a dostawcy usług internetowych nie „dławią” połączenia.

Dowiedz się więcej na temat tego, w jaki sposób VPN pomaga Ci chronić się przed „dławieniem” i pobierać bez ograniczeń.

Wróć do góry


Czy mogę usunąć swoje konto ExpressVPN?

Możesz usunąć swoje konto ExpressVPN przez ExpressVPN na iOS (iPhone lub iPad) lub kontaktując się z zespołem pomocy technicznej ExpressVPN.

Uwaga: Przed usunięciem konta upewnij się, że Twoja subskrypcja została anulowana. W przeciwnym razie opłaty w dalszym ciągu będą naliczane. W zależności od miejsca, w którym wykupiono subskrypcję, możesz ją anulować za pośrednictwem strony ExpressVPN, Apple App Store lub Google Play Store. Możesz również skontaktować się z pomocą techniczną przez czat na żywo lub e-mail.

Jeśli korzystasz z ExpressVPN na iOS, możesz usunąć konto w aplikacji, wykonując poniższe czynności.

Jeśli posiadasz aktywną subskrypcję:

 1. Otwórz aplikację ExpressVPN na swoim iPhonie lub iPadzie.
 2. Stuknij Opcje > Konto.
 3. Stuknij Usuń konto.
 4. Stuknij Tak, usuwam konto.
 5. Stuknij Gotowe.

Jeśli Twoja subskrypcja wygasła:

 1. Otwórz aplikację ExpressVPN na swoim iPhonie lub iPadzie.
 2. W sekcji Subskrypcja wygasła stuknij Usuń konto.

W przypadku zarówno aktywnych, jak i wygasłych subskrypcji, Twoje konto zostanie trwale usunięte dopiero po 5-7 dniach..

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej ExpressVPN, aby otrzymać natychmiastowe wsparcie.

Wróć do góry


Wciąż mam pytania. Jak mogę skontaktować się z pomocą techniczną przez czat na żywo?

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub innych problemów skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej ExpressVPN.

Możesz też utworzyć support ticket lub wysłać e-mail bezpośrednio do zespołu na adres:


Wróć do góry

Czy ten artykuł okazał się pomocny?

Najczęściej zadawane pytania Cisco 5520 Asa Ips Edition Bundle

Bezpośredni link do pobrania Najczęściej zadawane pytania Cisco 5520 Asa Ips Edition Bundle

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Najczęściej zadawane pytania Cisco 5520 Asa Ips Edition Bundle