Obsługa i konserwacja Frigidaire Fgef3034 Series

Frigidaire Fgef3034 Series to wysokiej jakości lodówki, które są niezawodne i trwałe. Aby zapewnić bezpieczeństwo i zapobiegać problemom z urządzeniem, należy codziennie wykonywać określone procedury konserwacyjne. Przestrzegając tych kilku podstawowych wskazówek, można zachować energooszczędność i bezpieczeństwo użytkowania lodówki. Przede wszystkim należy regularnie sprawdzać parametry pracy lodówki i wyczyścić ją. Należy również regularnie sprawdzać filtr wody i wymieniać go co trzy miesiące. Poza tym, należy dbać o odpowiednią wentylację lodówki, zwracając uwagę na czystość filtrów i kanałów. Dzięki odpowiedniemu utrzymaniu lodówki Frigidaire Fgef3034 Series, można zachować trwałość, bezpieczeństwo i energooszczędność urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Obsługa i konserwacja Frigidaire Fgef3034 Series

Zapoznaj się z poniższą listą, aby dowiedzieć się więcej na temat przycisków i kontrolek panelu sterowania drukarki.

Rys. : Przyciski i kontrolki na panelu sterowania

1. Wyświetlacz panelu sterowania

Wskazuje liczbę kopii, błędy papieru, stan połączenia bezprzewodowego i siłę sygnału, stan Wi-Fi Direct i poziomy atramentu.

2. Przycisk Informacje

Naciśnij ten przycisk, aby wydrukować stronę informacyjną drukarki. Naciśnij przycisk w połączeniu z przyciskiem sieci bezprzewodowej, przyciskiem Wi-Fi Direct lub Usługi sieci Web, aby uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych stron pomocy dotyczących każdego z tych przycisków. Zapalona kontrolka wskazuje, że można nacisnąć przycisk informacji, aby uzyskać pomoc.

3. com/doc-images/745/c04599395. gif"/> Przycisk/kontrolka Wznów

Naciśnij ten przycisk, aby wznowić zadanie po przerwie (na przykład po włożeniu papieru lub usunięciu zacięcia papieru). Zapalona kontrolka wskazuje, że drukarka jest w stanie ostrzeżenia lub błędu.

4. com/doc-images/364/c04599392. gif"/> Przycisk Anuluj

Naciśnij ten przycisk, aby zatrzymać bieżące zadanie.

5. com/doc-images/574/c04525405. gif"/> Przycisk/kontrolka Sieć bezprzewodowa

Naciśnij ten przycisk, aby włączyć lub wyłączyć połączenie bezprzewodowe drukarki. Zapalona kontrolka oznacza, że drukarka jest podłączona do sieci bezprzewodowej.

6. com/doc-images/549/c04599410. gif"/> Przycisk Uruchom kopiowanie w kolorze

Naciśnij ten przycisk, aby uruchomić zadanie kopiowania w kolorze.

Kontrolka 7. Uruchom kopiowanie

Oznacza, że przyciski Uruchom kopiowanie w czerni lub Uruchom kopiowanie w kolorze są gotowe do użycia.

8. com/doc-images/249/c04602741. gif"/> Przycisk Uruchom kopiowanie w czerni

Naciśnij ten przycisk, aby uruchomić czarno-białe zadanie kopiowania.

Kontrolka 9. Ostrzeżenie o niskim poziomie atramentu

Wskazuje niski poziom atramentu lub problem z wkładem atramentowym.

10. com/doc-images/359/c05070148. jpg"/> Przycisk/kontrolka Usługi sieci Web

Naciśnięcie tego przycisku powoduje włączenie lub wyłączenie usług sieci Web. Biała kontrolka świecąca światłem stałym oznacza, że można korzystać z usług sieci Web. Migająca biała kontrolka sygnalizuje problem z połączeniem z usługami sieci Web. Migająca bursztynowa kontrolka wskazuje na błąd.

11. com/doc-images/933/c04342427. gif"/> Przycisk/kontrolka Wi-Fi Direct

Ten przycisk służy do włączania lub wyłączania Wi-Fi Direct. Zapalona kontrolka wskazuje, że Wi-Fi Direct jest włączone.

Chcesz uzyskać dostęp do instrukcji obsługi? Tutaj znajdziesz całą dokumentację Twojego urządzenia, włącznie z instrukcją obsługi i montażu. Możesz przeglądać i pobrać instrukcję obsługi oraz inne dokumenty dotyczące Twojego urządzenia.

 • E-numer
 • Zaloguj się w My Siemens...

  Wyszukaj swoje urządzenie wpisując numer modelu (E-Nr)

  Wpisz numer modelu (E-Nr) urządzenia. Informacje te są niezbędne do zidentyfikowania Twojego urządzenia, aby baza danych mogła skierować Cię do właściwej dokumentacji. Numer E-Nr znajduje się na tabliczce znamionowej urządzenia. Numer składa się z dwóch liter na początku, po których następuje sekwencja cyfr i liter. Siemens Nr modelu zawsze zaczynają się od dwóch liter. Na końcu znajduje się „/”, a po nim jeszcze dwie cyfry jako dwa ostatnie znaki.

  Użytkownicy telefonów komórkowych: należy wykonać zdjęcie tabliczki znamionowej

  Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego, możesz kliknąć ikonkę aparatu w polu poniżej, a następnie wykonaj zdjęcie tabliczki znamionowej a nasz system zidentyfikuje numer E-Nr i prześle prawidłowe dane. Inni użytkownicy mogą zapisać zdjęcie tabliczki znamionowej w komputerze, a następnie wybrać odpowiedni plik, aby system mógł rozpoznać numer E-Nr.

  więcej

  Jak mam znaleźć moje urządzenie?Jak mogę zlokalizować tabliczkę znamionową?

  Wybierz grupę, a następnie rodzaj swojego urządzenia.

  Zobaczysz kilka rysunków, na których została zaznaczona lokalizacja tabliczki znamionowej.

  Wybierz grupę urządzenia

  Serwisowe Centrum Wsparcia

  Oferujemy profesjonalne doradztwo. Dzięki nam masz pewność, że otrzymasz najlepszą opiekę.

 • Serwisowe Centrum Wsparcia
 • Jesteśmy do Twojej dyspozycji

  Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji i odpowie na wszystkie Twoje pytania. com/pl/serwis/kontakt">Skontaktuj się z nami.

  Skontaktuj się z nami w sprawie części zamiennych i akcesoriów

  Przyjazny zespół specjalistów marki Siemens jest do Twojej dyspozycji pod numerem 42 271 5555.

  Centrum Kontaktu pracuje od poniedziałku do piątku 8:00 - 20:00, w weekendy w godzinach 8:00 - 17:00. com/pl/sklep/wyszukaj-czesci">Wyszukaj części zamienne

  Serwis marki Siemens

  Odkryj nowe sposoby obsługi swojego urządzenia AGD marki Siemens dzięki Centrum Wsparcia. Internetowe Centrum Wsparcia marki Siemens oferuje szeroki zakres opcji, zapewniając przy tym najwyższy poziom obsługi.

  Dowiedz się więcej

  Innowacja

  Przełomowe technologie stają się tak intuicyjne, że zaczynają odmieniać Twój dom. Uprość swoją codzienność, inspirując się nowym sposobem życia. Innowacje marki Siemens – ciesz się przyszłością już dziś. com/pl/inspiracje/innowacja">Dowiedz się więcej

  Domowe inspiracje

  Poznaj fascynację miejską przestrzenią życiową, gdzie najnowsze wzornictwo łączy nowoczesność z tradycja i zaawansowaną technologią. Innowacja i wzornictwo: związek, który wciąż jest interpretowany na nowo przez wpływowych architektów. com/pl/inspiracje/wzornictwo/home-stories">Dowiedz się więcej

  HP LaserJet Pro 400 color Printer M451 series - Ustawienia ekonomiczne

  Ustawienia ekonomiczne

  Obsługa i konserwacja Frigidaire Fgef3034 Series

  Bezpośredni link do pobrania Obsługa i konserwacja Frigidaire Fgef3034 Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Obsługa i konserwacja Frigidaire Fgef3034 Series