Podręcznik aktualizacji w terenie Asus Aaeon Pico Itx

Podręcznik aktualizacji w terenie Asus Aaeon Pico ITX jest narzędziem, które pozwala użytkownikom na aktualizowanie i konfigurowanie ich urządzeń Pico ITX w terenie. Użytkownicy mogą wykorzystać ten podręcznik do wprowadzania i aktualizowania oprogramowania, a także do sterowania i konfigurowania sprzętu. Podręcznik aktualizacji w terenie Asus Aaeon Pico ITX zawiera wszystkie niezbędne informacje, takie jak instrukcje i skrypty, które użytkownik może wykorzystać do aktualizacji i konfiguracji swojego urządzenia. Ten podręcznik został zaprojektowany tak, aby pomóc użytkownikom w uzyskaniu jak najlepszych wyników z ich urządzenia Pico ITX.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik aktualizacji w terenie Asus Aaeon Pico Itx

 • Opinie
 • Centrum prywatności
 • Warunki sprzedaży
 • Ułatwienia dostępu
 • Mapa strony

Centrum prywatności Warunki sprzedażyUłatwienia dostępuMapa strony

Copyright ©2023 Mouser Electronics, Inc.Mouser® i Mouser Electronics® są znakami towarowymi firmy Mouser Electronics, Inc. na terenie Stanów Zjednoczonych i/lub w innych krajach.Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli.Siedziba główna i centrum logistyczne znajdują się w Mansfield w Teksasie, w Stanach Zjednoczonych.


Tajwańska firma Aaeon zaprezentowała nowy, stworzony z myślą o zastosowaniach przemysłowych, model jednopłytkowego komputera (SBC) w formacie Pico-ITX o nazwie kodowej PICO-APL1.

Komputer występować będzie w dwóch wariantach z układami: Celeron N3350 (2 rdzenie 1, 1-2, 4GHz) i Pentium N4200 (4 rdzenie 1, 1-2, 5GHz).Producent nie opublikował informacji na temat wspieranych systemów operacyjnych. Intel deklaruje kompatybilność układów Apollo Lake z systemami, takimi jak: Windows 10 Enterprise, Windows 10 IoT Core, Android 7. 0, Wind River Linux 8, Yocto Project BSP i Wind River VxWorks 7.Na płycie komputera znajdują się: pojedyncze gniazdo modułu SO-DIMM pamięci RAM typu DDR3: (maksymalnie 8GB), złącze SATA 3. 0 (6Gbps), pełnowymiarowe złącze mini-PCIexpress (z obsługą mSATA), port Ethernet (RJ45), 2 porty USB 3. 0, wyjście HDMI oraz wyprowadzenia interfejsów, takich jak: LVDS, UART (1 port RS-232 i 1 port RS-232/422/485), USB 2. 0 (1 port), DIO/GPIO (1 wejścia, 2 wyjścia), I2C i SMBus.Wymiary komputera wynoszą około: 100 x 72 mm. Waga nie została podana. Komputer wymaga zasilania napięciem 12V. Typowy pobór mocy nie został podany. Komputer pracować może w temperaturze od 0 do 60 °C.Więcej informacji na temat modelu PICO-APL1 znaleźć można na stronie producenta.Cena i data wprowadzenia komputera do sprzedaży w chwili pisania artykułu nie były znane.Źródło:
http://www. com/en/p/pico-itx-boards-pico-apl1#downloads

Obrazek jedynie do celów podglądowych. Produkt może się różnić od przedstawionego na obrazku. Zobacz szczegółową specyfikację techniczną produktu

Pico-ITX Rockchip RK3399 2GB RAM 16GB eMMC 0... +60°C

Nr artykułu: 373113
Min. ilość: 1 szt
Dozwolona ilość zamówienie: 1 szt (1, 2, 3... szt)
Kategoria: Komputery jednopłytkowe
Informacje o produkcie: Na zamówienie
Producent: AAEON

Ceny są podane bez podatku VAT. Ceny produktów, które nie są przechowywane w naszym magazynie, mogą się różnić od cen wskazanych. Widoczne ceny gwarantujemy tylko przy zakupie towaru dostępnego z naszego magazynu.


W koszyku znajduje się już 0 sztuk

W zapytaniu ofertowym znajduje się już 0 sztuk

Zamówienie obejmuje: 0 sztuk

Utworzono ofertę cenową dla tego produktu

Obrazek jedynie do celów podglądowych. Zobacz szczegółową specyfikację techniczną produktu

Min. pl/aaeon-3" title="AAEON"> AAEON

Ceny są podane bez podatku VAT.


Utworzono ofertę cenową dla tego produktu

 • Jesteśmy dystrybutorem AAEON z oddziałami w 6 krajach europejskich.
 • Sprzedajemy komponenty z gwarancją pochodzenia z pewnego źródła.
 • Oferujemy wsparcie techniczne (jeśli to konieczne, w konkretnej lokalizacji).
 • Stosujemy wysokie standardy pakowania dla klientów przemysłowych.
 • Oferujemy rabaty hurtowe i ceny ustalane indywidualnie.
 • Za dokonane zakupy nagradzamy w ramach programu lojalnościowego.
 • Gwarancją są nasi zadowoleni klienci z ponad 100 krajów świata oraz 30-letnie doświadczenie w prowadzonej działalności.

Maciej Talalaj/ Sales Manager/ AAEON
AAEON postanowił podpisać umowę dystrybucyjną z firmą SOS electronic z uwagi na ich dobrą znajomości rynku urządzeń wbudowanych, wysoko wykwalifikowany zespół techniczny i doskonałe relacje z klientami. Cenimy spółkę SOS electronic za oferowaną przez nią możliwość wsparcia projektów na poziomie handlowym i technicznym, od etapu wstępnego aż do zakończenia prac.

Podręcznik aktualizacji w terenie Asus Aaeon Pico Itx

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik aktualizacji w terenie Asus Aaeon Pico Itx

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik aktualizacji w terenie Asus Aaeon Pico Itx