Podręcznik konfiguracji oprogramowania Honeywell 145 G2d

Honeywell 145 G2d jest oprogramowaniem do konfiguracji systemu sterowania przemysłowego. Jest on zaprojektowany z myślą o ułatwieniu konfiguracji podłączonych urządzeń, takich jak czujniki, przekaźniki, silniki, rozdzielnice i inne urządzenia sterujące. Podręcznik konfiguracji oprogramowania Honeywell 145 G2d zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji i działania systemu. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i zawiera wiele intuicyjnych narzędzi, które pomagają w przeprowadzaniu skomplikowanych operacji. Oprogramowanie może również zostać zintegrowane z innymi systemami, takimi jak systemy kontroli dostępu, systemy monitorowania, systemy bezpieczeństwa i wiele innych.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik konfiguracji oprogramowania Honeywell 145 G2d

Przed zarejestrowaniem drukarki i utworzeniem konta użytkownika należy podłączyć drukarkę do sieci, aby można z niej było korzystać za pomocą komputera. Należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w części „Rozpocznij tutaj” podręcznika konfiguracji w celu dokonania wstępnej konfiguracji drukarki i konfiguracji sieci.

Uwaga:

Jeżeli pozycja „Epson Connect Services (Usługi Epson Connect)” nie jest wyświetlana w menu Web Config drukarki, rejestrację należy przeprowadzić z poziomu komputera, używając aplikacji Epson Connect Printer Setup.

Usługi nie są dostępne w przypadku połączenia Wi-Fi Direct lub Ad Hoc.

Włącz drukarkę.

Otwórz plik Web Config drukarki za pomocą przeglądarki internetowej.

Otwórz przeglądarkę i wpisz adres IP drukarki w poniższy sposób.
http://<adres IP drukarki> (bez < >)

Adres IP drukarki można sprawdzić w jeden z poniższych sposobów. Więcej informacji na temat stanu sieci zawiera dokumentacja dołączona do drukarki.

Stan sieci na panelu sterowania drukarki

Arkusz stanu sieci

Raport kontrolny połączenia sieciowego

Ważne:

Podczas otwierania Web Config, w zależności od modelu drukarki, może się pojawić polecenie wprowadzenia hasła administratora. Początkowa wartość hasła administratora to numer seryjny drukarki. Patrz etykieta przymocowana do drukarki. Miejsce przymocowania etykiety zależy od produktu, może się ona znajdować z tyłu, wewnątrz pokrywy lub na spodzie. com/guide/pl/html/images/cecg0005p. gif"/>

Stuknij opcję Firmware Update (Aktualizacja oprogramowania sprzętowego), a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami w celu aktualizacji oprogramowania drukarki.

Stuknij opcję Epson Connect Services (Usługi Epson Connect). com/guide/assets/files/step_5. gif"/>

Wyświetli się ekran rejestracji drukarki.

Stuknij opcję Register (Zarejestruj się). com/guide/assets/files/step_6. gif"/>

Wyświetli się okno License Agreement (Umowa licencyjna). Stuknij opcję Epson Connect Member Service Terms and Conditions (Warunki świadczenia usługi członkowskiej Epson Connect) i przeczytaj wyświetlone informacje. Wybierz opcję Accept (Akceptuj), a następnie stuknij przycisk Next (Dalej).

Rozpocznie się proces rejestracji drukarki w usłudze Epson Connect. com/guide/assets/files/step_7. gif"/>

Załaduj papier do drukarki i stuknij opcję OK. com/guide/assets/files/step_8. gif"/>

Wprowadź dane konta, a następnie stuknij opcję Finish! (Zakończ! ). com/guide/pl/html/images/cecg0011p. gif"/>

Wyświetli się ekran zakończenia. Po zakończeniu rejestracji zarejestrowana drukarka wydrukuje stronę z informacjami o ustawieniach, a na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie.

Można rozpocząć korzystanie z usługi Epson Connect.

Windows Server 2012 Hyper-V Podręcznik instalacji i konfiguracji

Udane wdrożenie serwera Hyper-V
Windows Server 2012 Hyper-V jest bardziej rozbudowany i wszechstronny niż kiedykolwiek wcześniej, oferując małym, średnim oraz dużym przedsiębiorstwom lepsze możliwości wirtualizacji. Wykorzystaj w pełni wszystkie możliwości oprogramowania Hyper-V dzięki temu przeznaczonemu dla ekspertów przewodnikowi, wyjaśniającemu, jak skutecznie przeprowadzić wdrożenie platformy wirtualizacji lub platformy chmury obliczeniowej. Z książki tej dowiesz się, jak szybko skonfigurować hosta Hyper-V za pomocą graficznego interfejsu użytkownika, jak wykorzystywać program PowerShell do automatyzacji rutynowych zadań, a dzięki zamieszonym w tej książce rzeczywistym rozwiązaniom nabierzesz także doświadczenia praktycznego. Międzynarodowy zespół autorów tej książki, złożony z samych ekspertów w dziedzinie wirtualizacji, bardzo dokładnie potraktował takie podstawowe zagadnienia, jak sieci szkieletowe i chmury obliczeniowe, wdrażanie nowych hostów, tworzenie klastrów Hyper-V, tworzenie i przywracanie kopii zapasowych oraz wiele innych.

• Poznaj różne edycje Hyper-V i wybierz tę, która będzie najlepsza w Twoim przypadku – Standard, Datacenter lub Hyper-V Server
• Naucz się projektować, tworzyć, konfigurować i wdrażać funkcję Failover Clustering (Klaster pracy awaryjnej) na potrzeby maszyn wirtualnych o wysokiej dostępności
• Implementuj nowe rozwiązania i architektury magazynowania danych
• Konfiguruj warstwę 2 sieci oraz rozszerzalne przełączniki sieciowe na platformie Hyper-V
• Naucz się projektować zbieżne sieci szkieletowe, pozwalające na używanie mniejszej liczby kart sieciowych
• Zapoznaj się z technologiami chmury obliczeniowej, obsługi wielu niezależnych podmiotów, pamięci masowych oraz klastrów
• Upewnij się, że dane i usługi są bezpieczne dzięki zastosowaniu pełnego zakresu różnych strategii tworzenia kopii zapasowych
• Odkryj różne sposoby odzyskiwania awaryjnego przy użyciu serwera Hyper-V
• Poznaj najnowsze informacje dotyczące funkcji Hyper-V Replica oraz Hyper-V dla VDI

Aidan Finn (tweet @joe_elway) jest irlandzkim ekspertem i blogerem (www. aidanfinn. com) oraz jednym z ważniejszych członków Wspólnoty Microsoft. Patrick Lownds (tweet @PatrickLownds) jest szefem działającej w Wielkiej Brytanii grupy użytkowników rozwiązań wirtualizacji firmy Microsoft (Microsoft Virtualization User Group) i często występuje na konferencjach TechEd, HP Technology at Work oraz kilku innych. Michel Luescher (tweet @michelluescher) jest konsultantem szwajcarskiego oddziału firmy Microsoft, specjalizującym się w rozwiązaniach prywatnych chmur obliczeniowych, optymalizacji centrów danych oraz wirtualizacji. Często pojawia się na różnych konferencjach i prowadzi własny blog pod adresem www. server-talk. eu. Damian Flynn (tweet @damian_flynn) jest głównym architektem infrastruktury w firmie Lionbridge Technologies, specjalizującej się w rozwiązaniach prywatnych chmur obliczeniowych, optymalizacji centrów danych oraz wirtualizacji. Regularnie występuje na różnych konferencjach technicznych i prowadzi publiczny blog poświęcony technologiom i produktom firmy Microsoft (www. damianflynn. com).

KOMPUTERY/Systemy operacyjne/Wirtualizacja

 • Kategorie:
   Książki » Publikacje akademickie » Nauki techniczne » Informatyka, Komputery » Systemy operacyjne
  Publikacje specjalistyczne » Informatyka, Cybernetyka, Komputery » Systemy operacyjne
  Język wydania:polskiISBN:9788375411232EAN:9788375411232Liczba stron:726Wymiary:17. 0x24. 0cmWaga:1. 19kg

Sposób dostarczenia produktu fizycznego

Sposoby i terminy dostawy:

 • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa 2-3 dni robocze
 • Odbiór w InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
 • Kurier pocztowy (dostawa do domu lub pracy) - dostawa 2 dni robocze
 • Odbiór w Punktach Poczta, Żabka - dostawa 2 dni robocze
 • Punkty partnerskie ORLEN Paczka - dostawa 1-2 dni
 • Kurier (DPD) - dostawa 1 dzień roboczy
 • Ważne informacje:

  Czas oczekiwania na zamówiony towar = czas wysyłki produktu + dostawa przez przewoźnika

 • Całkowity czas oczekiwania na realizację zamówienia jest sumą czasu wysyłki podanej na stronie każdego produktu oraz czasu potrzebnego przewoźnikowi na dostarczenie paczki. Podane terminy dotyczą zawsze dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
 • Wysyłkę zamówień prowadzimy jedynie na terenie Polski.
 • Dostawa do Księgarni PWN, punktów ORLEN Paczka, stacji Orlen, sklepów Żabka oraz Paczkomatów InPost nie jest realizowana dla zamówień z płatnością przy odbiorze.
 • Cena towaru na fakturze VAT jest podwyższona o ewentualny koszt transportu.
 • W przypadku zamówienia kilku towarów koszt przesyłki wybranej przez Klienta zostanie podzielony i przyporządkowany proporcjonalnie do cen kupionych produktów.
 • Produkty dostępne w PRZEDSPRZEDAŻY wysyłane są po dacie premiery wydawniczej.
  • Zapewniamy bezpieczne połączanie poprzez ciągłe szyfrowanie danych dla bezpieczeństwa Twoich danych oraz zamównienia.

  • Szybka i bezpieczna dostawa dzięki znanemu i cenionemu kurierowi.

   Oferujemy możliwość zwrotu towaru. OpisSzczegóły produktuZałączniki

   Sterownik ATC928G3026 jest podstawowym elementem zarządzającym systemu inteligentnego domu do sterowania ogrzewaniem i chłodzeniem evohome. Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz z funkcją dotykową. Sterownik pracuje w technologii bezprzewodowej Ramses II, w paśmie częstotliwości 868 MHz. Urządzeniu przyznano Red Dot Design Award – jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, często nazywanej „Oscarem designu”.

   Wykorzystaj sterownik evohome do stworzenia komfortu cieplnego w Twoim domu oraz ograniczenia kosztów związanych ze zużyciem energii.

   Stwórz, w oparciu o sterownik niezależny program czasowo-temperaturowy nawet dla 12 stref grzewczych oraz jednego obiegu ciepłej wody użytkowej. Każda ze stref będzie posiadać niezależny, tygodniowy program czasowy, a funkcja dotykowa umożliwi szybką i wygodną obsługę.

   Sterownik ma wbudowaną bramkę internetową, dzięki której nie musisz już być w domu aby np. włączyć ogrzewanie. Obsługuj system evohome za pomocą smartfona lub tabletu (iOS lub Android) wyposażonych w aplikację Total Connect Comfort z dowolnego miejsca na ziemi.

   Wykorzystaj możliwość współpracy sterownika z aplikacjami IFTTT (If That Then That), Amazon Echo i Smartthings do integracji systemu evohome z innymi urządzeniami działającymi w inteligentnych systemach sterowania, wykorzystujących wspomniane aplikacje.

   Użyj sterownik evohome do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym, podłogowym, zaworami strefowymi, zaworem mieszającym lub opcjonalnie kotłami, pompami ciepła i ciepłą wodą w instalacjach domowych i użyteczności publicznej. System strefowy evohome może być również wykorzystywany w trybie chłodzenia i trybie mieszanym ogrzewanie/chłodzenie. Należy pamiętać aby system został wyposażony w urządzenia które można przełączać w tryb chłodzenia. 

   Cechy produktu:

   • możliwość sterownia maksymalnie 12 strefami grzewczymi i jednym obiegiem ciepłej wody użytkowej
   • możliwość dostosowania do stylu życia użytkowników
   • funkcja „Dopasowanie do Pogody” - dostosowuje ogrzewanie poszczególnych pomieszczeń/stref na podstawie danych temperaturze zewnętrznej
   • funkcja „Zarządzanie obciążeniem cieplnym” - uwzględnia charakter poszczególnych pomieszczeń
   • zapewnienie komfortu i obniżenie rachunków dzięki oszczędności energii
   • duży, kolorowy, podświetlany wyświetlacz dotykowy pozwalający na łatwy odczyt informacji
   • łatwa obsługa i proste programowania
   • możliwość zdalnej obsługi przy pomocy smartfona lub tabletu
   • nowoczesny i atrakcyjny design z możliwością wymiany ramki ekranu w kolorach: biały błyszczący, metalowy matowy i czarny połysk (zdobywca Red Dot Design Award – jednej z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, często nazywanej „Oscarem designu”)
   • komunikacja radiowa (nie wymagająca przeróbek budowlanych, szczególnie przydatna w wykończonych i zasiedlonych już domach)
   • prosty i przyjemny sposób nawiązywania komunikacji radiowej pomiędzy urządzeniami (tzw. „powiązanie”) oszczędzający czas i koszty uruchomienia
   • stałe dostosowywanie się do klimatu w ciągu całego roku pozwalające osiągnąć oszczędności i komfort, uwzględniające rzeczywiste potrzeby grzewcze instalacji
   • zasilanie z 2 akumulatorków typu AA NiM, wymagających użycia zasilacza dostępnego w dwóch wersjach: ATF800 stojak przenośny (do postawienia na stole lub biurku) lub ATF600 podstawa montażowa naścienna (do montażu na ścianie)
   • Sterownik posiada menu w języku polskim.

    W zakładce produktu Załączniki można pobrać symulator sterownika.

    ATC928G3026

    Opis

    Szerokość
    13, 5 cm
    Wysokość
    9, 5 cm
    Głębokość
    2, 0 cm
    Waga
    0, 1 kg

    Zobacz także

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    Sterownik ATC928G3026 jest podstawowym elementem systemu do sterowania ogrzewaniem evohome.

    Może sterować niezależnym programem czasowo-temperaturowym (harmonogramem) dla nawet 12 stref grzewczych oraz niezależnym harmonogramem dla obiegu ciepłej wody użytkowej.

    Urządzenie pracuje w technologii bezprzewodowej Ramses II, w paśmie częstotliwości 868 MHz.

    Wbudowana bramka internetowa umożliwia mobilne sterowanie systemem ze smartfona lub tabletu z oprogramowaniem Android lub Apple.

    Sterownik umożliwia również współpracę systemu evohome z innymi urządzeniami wykorzystanymi w aplikacjach tj. IFTTT, Amazon Echo i Smartthings, działających w inteligentnych systemach sterowania.

   Podręcznik konfiguracji oprogramowania Honeywell 145 G2d

   Bezpośredni link do pobrania Podręcznik konfiguracji oprogramowania Honeywell 145 G2d

   Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

   Ostatnia aktualizacja Podręcznik konfiguracji oprogramowania Honeywell 145 G2d