Podręcznik linii Haier Dwl 4035 C00

Podręcznik linii Haier Dwl 4035 C00 to profesjonalny system wyposażony w najnowsze technologie, który jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Urządzenie oferuje kompleksowy system automatycznej kontroli dla szerokiego zakresu działań i możliwości. System posiada szereg funkcji, w tym wsparcie dla aplikacji, systemów sterowania, monitorowania i zarządzania jakością, aby zapewnić najwyższy poziom wydajności. System oferuje również konfigurowalne opcje, które pozwalają na dostosowanie jego funkcjonalności do indywidualnych potrzeb. Ponadto, system jest zgodny z wieloma aplikacjami w zakresie zarządzania i wsparcia technicznego, co oznacza, że możesz łatwo i skutecznie sterować i monitorować swoje urządzenia. Wszystko to sprawia, że Podręcznik linii Haier Dwl 4035 C00 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają skutecznego systemu zarządzania i monitorowania.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik linii Haier Dwl 4035 C00

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

 • O firmie Haier
 • Haier Group
 • Newsletter
 • Investor relations
 • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Strona informacyjna

 1. Strona główna
 2. Seria I-Pro 7

Profesjonalne rezultaty prania w Twoim domu

 • Najnowsze technologie w Twoim domuNajnowsze technologie w Twoim domu
 • Najlepsza ochrona dla Twojego praniaNajlepsza ochrona dla Twojego prania
 • Intuicyjny designIntuicyjny design
 • ProduktyProdukty

Profesjonalne rezultaty prania w Twoim domu

Seria I-Pro 7 marki Haier obejmuje zaawansowane technologie, gwarantujące wysoką wydajność i satysfakcjonujące rezultaty prania. Nasze urządzenia są jednocześnie łatwe w obsłudze, trwałe i niezawodne.

Wydajne urządzenie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb

Seria I-Pro 7 dopasuje się do Twojego stylu życia. Dzięki temu możesz skoncentrować się na zajęciach, które sprawiają Ci przyjemność – zapominając o części codziennych obowiązków. Nasza nowa seria pralek o wysokiej wydajności zachowuje doskonałe efekty prania przy bardzo niskim poziomie hałasu – dzięki silnikowi Direct Motion. Duża pojemność gwarantuje z kolei rzadsze pranie, a tym samym znaczną oszczędność czasu.

Innowacyjna, profesjonalna pielęgnacja delikatnych ubrań

Innowacyjna funkcja i-Refresh odświeża nawet najdelikatniejsze tkaniny – w tym wełnę i jedwab – wykorzystując technologię mikropary. Ta wysoce skuteczna technologia usuwa zapachy, drobny kurz i alergeny, jednocześnie zmniejszając ilość zagnieceń i zmiękczając tkaniny.

Szybsze pranie oznacza więcej czasu Twoje ulubione zajęcia!

Dzięki dużej pojemności – do 12 kg – pralki z serii I-Pro 7 stanowią idealne rozwiązanie dla dużych rodzin. Świetnie nadają się także do prania tkanin o większej objętości. Oszczędzaj jeszcze więcej czasu na praniu, bez uszczerbku dla doskonałej wydajności.

15 lat gwarancji na silnik Direct Motion

Direct Motion marki Haier to bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna, co znacznie redukuje hałas I wibracje podczas prania. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje zwiększoną trwałość – z gwarancją na 15 lat.

Tak ciche, że głośno o nich mówią

Seria I-Pro 7 działa przy poziomach głośności znacznie niższych od innych modeli dostępnych na rynku dzięki silnikowi Direct Motion. Dzięki bezpasowej konstrukcji silnik zawiera mniej ruchomych części. W efekcie zminimalizowane zostają wibracje – a tym samym hałas – oraz zwiększa się wydajność urządzenia. Teraz możesz cieszyć się czystszym praniem bez zakłócania spokoju w Twoim domu.

Technologia, która dba o Twoje ubrania

Dzięki pralkom z serii I-Pro 7 wizyty w pralni należą już do przeszłości. Innowacyjne funkcje – i-Refresh, Smart Dual Spray i funkcja pary – zapewniają profesjonalne rezultaty prania w Twoim domu. Opatentowana przez markę Haier technologia antybakteryjna (ABT®) utrzymuje maszynę i pranie w idealnej czystości.

Czystsza pralka oznacza czystsze pranie

Innowacyjny materiał marki Haier, który chroni najbardziej wrażliwe obszary pralki. Technologia antybakteryjna (ABT®) chroni przed pleśnią i bakteriami powstającymi w szczególnie wrażliwych obszarach, takich jak szuflada na detergent i uszczelka, dla zapewnienia bardziej higienicznego cyklu prania.

System Smart Dual Spray czyści Twoje urządzenie w celu zapewnienia higienicznego prania i jeszcze lepszych efektów.

Automatyczny system czyszczenia pralki jest uruchamiany na końcu każdego cyklu prania. Zapewnia to nie tylko bardziej higieniczne pranie, ale także zwiększa trwałość pralki w dłuższej perspektywie!

Skuteczne działanie pary dla lepszego usuwania plam

Ta użyteczna funkcja zastosowana w pralkach Haier rozprasza parę i detergent po bębnie, rozluźniając włókna tkanin, a tym samym poprawiając usuwanie uporczywych plam i zabrudzeń. To jeszcze nie wszystko – para sprawia, że prasowanie odzieży staje się znacznie łatwiejsze, a nawet nie zawsze konieczne. Dzięki temu masz więcej czasu na ulubione zajęcia!

Zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach

Każdy element pralek z serii I-Pro 7 został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników. Jednocześnie wszystkie części stanowią zaawansowaną technicznie pralkę, która przez lata będzie dbała o stan Twoich ubrań. Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy ułatwia znalezienie odpowiedniego programu. Bęben o innowacyjnej budowie, napędzany solidnym i wydajnym silnikiem Direct Motion, doskonale zadba o nawet najbardziej delikatne tkaniny.

Prosta i wygodna obsługa dzięki cyfrowemu panelowi sterowania

Ekran umożliwia łatwe i wygodne sterowanie pralką. Wyświetlacz pozwala na sprawne poruszanie się między dostępnymi programami.

Elastyczne ustawienia czasu trwania programu

Funkcja i-Time marki Haier pozwala dokładnie dostosować czas prania do Twoich potrzeb. Dzięki temu możesz skrócić lub wydłużyć czas potrzebny na zakończenie prania, nawet w trakcie trwania cyklu!

Sprawia, że nawet najdelikatniejsze tkaniny wyglądają jak nowe

Powierzchnia bębna została zaprojektowana tak, aby nawet najdelikatniejsze tkaniny pozostały w idealnym stanie, bez względu na to, ile razy je wypierzesz. Dzięki wykończeniu bębna imitującemu kształt poduszek pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni. W ten sposób materiały na dłużej zachowują swoją pierwotną strukturę.

Nadeszła przyszłość prania – zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach

Odkryj nasze pralki z serii I-Pro 7.

Odkryj gamę naszych produktów

Pralki ładowane od frontu

3 Produkty

Pralki ładowane od frontu

3 Produkty

Porównaj produkty i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Załadunek (kg)

Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

Bęben

Klasa energetyczna

Wymiary – głębokość

Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

1400

Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

1400

Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

1400

Pralko-suszarki

3 Produkty

Pralko-suszarki

3 Produkty

Porównaj produkty i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Pojemność prania (kg): bawełna

Pojemność suszenia (kg): bawełna

Klasa efektywności energetycznej prania

Klasa efektywności energetycznej suszenia

Wymiary – głębokość

Pojemność prania (kg): bawełna

8

Pojemność suszenia (kg): bawełna

5

Klasa efektywności energetycznej prania

A

Klasa efektywności energetycznej suszenia

D

Pojemność prania (kg): bawełna

10

Pojemność suszenia (kg): bawełna

6

Klasa efektywności energetycznej prania

A

Klasa efektywności energetycznej suszenia

D

Pojemność prania (kg): bawełna

12

Pojemność suszenia (kg): bawełna

8

Klasa efektywności energetycznej prania

A

Klasa efektywności energetycznej suszenia

E

ProduktLodówki 3-drzwiowe3400331815A3FE837CMJA3FE837CMJRefrigerators CombinedBJ0VQ2E93energy_class:DfilterAttr:DfilterAttr:WolnostojącefilterAttr:2005filterAttr:595

 1. Strona główna
 2. Chłodzenie
 3. Lodówki 3-drzwiowe
 4. A3FE837CMJ

A3FE837CMJ

Lodówki 3-drzwiowe 3D 60 Series 7

 • Wprowadzenie
 • Specyfikacje techniczne
 • Dokumentacja
 • To może Cię zainteresować

3D 60 Series 7

Lodówki 3-drzwiowe Haier o szerokości 60 cm oferują imponująco zaprojektowany system szuflad zamrażarki, który nie tylko pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie miejsca na zamrożone towary, ale także zapewnia szybki dostęp do całej zamrażarki, oszczędzając do 60% więcej energii w porównaniu do podobnych lodówko-zamrażarek montowanych na dole. Tymczasem Fresher Techs® dostosowuje warunki, aby zapewnić zachowanie jakości żywności. Lodówki Haier 3D 60 Series 7 gwarantują doskonałą konserwację żywności dzięki wyspecjalizowanym strefom, zaawansowanej technologii i wielu innym rozwiązaniom dla chłodziarki oraz zamrażarki.

Korzystaj z wyjątkowego systemu oświetlenia przestrzennego

System Haier Daylight LED oświetla zawartość Twojej lodówki, sprawiając, że każdy jej zakamarek jest doskonale widoczny. Dzięki temu wyszukiwanie produktów spożywczych, nawet tych rzadziej używanych, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo jaśniejsze światło sprawia, że uzupełnianie zapasów i porządkowanie lodówki jest znacznie prostsze i przyjemniejsze. Diody LED oświetlają wnętrze lodówki miękkim i przyjaznym dla oczu światłem za sprawą inteligentnego, progresywnego systemowi oświetlenia.

Fresher Shield umożliwia przechowywanie mrożonek 2 razy dłużej

Fresher Shield chroni mrożoną żywność, jednocześnie zmniejszając zużycie energii podczas automatycznego procesu rozmrażania. Ogranicza wahania temperatury i zapobiega przedostawaniu się ciepła z zewnątrz, co redukuje negatywny wpływ na trwałość i smak żywności niemal do zera. Przechowywane produkty zachowują swoje właściwości dwukrotnie dłużej* niż w konwencjonalnej zamrażarce dzięki funkcji Fresher Shield i ustabilizowanej temperaturze.*zgodnie z certyfikatem VDE N° ID. 40046454

Szybkie zamrażanie – świeższa i zdrowsza żywność

Firma Haier stara się zapewnić klientom najlepsze produkty na rynku. Fresher Pad to jedyna w swoim rodzaju, opatentowana taca aluminiowa, przyspieszająca proces zamrażania w celu zachowania wartości odżywczych żywności dzięki „zamknięciu” w niej składników odżywczych. To kolejny przykład tego, że technologie Fresher Techs firmy Haier są nie tylko praktyczne, ale również pomagają dbać o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. 

Klasa D

Wybór lodówek klasy D firmy Haier oznacza oszczędność energii, poprawę wydajności i dbałość o środowisko. -36% zużycia w porównaniu z klasą F. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/15_5378. jpg" alt="Inteligentna regulacja temperatury w lodówce"/>

Inteligentna regulacja temperatury w lodówce

Czujniki Fresher Sensors firmy Haier znajdują się na każdej półce, monitorując temperaturę i zapewniając kierowanie chłodnego powietrza do tych części lodówki, w których jest potrzebne. Dzięki tej innowacji świeżo wstawiona do lodówki żywność szybko osiąga optymalną temperaturę, co nie tylko pozwala zachować cenne składniki odżywcze, ale również znacząco wydłuża czas przechowywania. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/15_5373. jpg" alt="Utrzymaj dłużej świeżość owoców i warzyw"/>

Utrzymaj dłużej świeżość owoców i warzyw

Praktyczna szuflada Humidity Zone utrzymuje świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej*. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (Humidity Control System) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza, co pozwala uniknąć kondensacji wody wewnątrz szuflady. Odpowiednia cyrkulacja chłodnego powietrza wewnątrz strefy sprawia, że przechowywane artykuły spożywcze dłużej zachowują swoje wartości odżywcze.*zgodnie z certyfikatem VDE N°ID. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/15_5379. jpg" alt="Technologia antybakteryjna ABT®"/>

Chroń swoją lodówkę przed bakteriami, aby smaki trwały dłużej

Ekskluzywny system antybakteryjny ABT® firmy Haier redukuje ilość bakterii znajdujących się w powietrzu w lodówce, zachowując smaki żywności i wydłużając czas jej przechowywania. ABT® wykorzystuje światło ultrafioletowe do aktywacji reakcji fotokatalizy, która istotnie ogranicza namnażanie się bakterii w powietrzu, eliminując 99, 9% z nich. Zmniejszenie zanieczyszczenia krzyżowego żywności pomaga zachować jej pierwotny smak, poprawiając tym samym higienę w lodówce i chroniąc Twoje zdrowie.

Kod kreskowy

6901018062599

Technologia chłodzenia

No Frost

Nazwa produktu / Kod handlowy

A3FE837CMJ

Kategoria produktu

Bottom Freezer

Rodzaj produktu

3-drzwiowa

Proces rozmrażania zamrażalnika

Automatic no frost

Proces rozmrażania chłodziarki

Frost-free

Łączność bezprzewodowa

Brak

Szuflada Humidity Zone

Tak

Umiejscowienie panelu sterowania

Door control panel

Panel sterowania

Electronic

Wskaźnik otwartych drzwi - chłodziarka

Acustic

Inteligentne chłodzenie

Tak

Błyskawiczne zamrażanie

Tak

Regulacja temperatury

Refrigerator-freezer

Materiał półek w drzwiach

Przezroczysty plastik

Balkoniki na drzwiach

Profilo cromato

Prowadnice teleskopowe

Not Available

Tacka na lód

1 transparent

Drzwi z możliwością obustronnego montażu

Tak

Wykończenie półek

Silver frame

Ilość balkoników na drzwiach

3

Szuflada Direct Access

Tak

Kolor urządzenia

Stainless steel INOX

Zawiasy drzwi

Right-mounted

Ilość szuflad w zamrażalniku

2

Chłodziarka z wewnętrznym wentylatorem

Tak

Ilość regulowanych półek w chłodziarce

3

Klasa efektywności energetycznej

D

Roczne zużycie energii (NEL 2020)

204

Poziom emisji dźwięku dB(A)

35

Okres bezpiecznego przechowywania w przypadku awarii zasilania

14

Ocena w skali gwiazdkowej

4

Całkowita wydajność zamrażania

10

Całkowita pojemność komór chłodziarki (NEL 2020)

257

Całkowita pojemność zamrażarki (l)

114

Całkowita pojemność (l)

371

Całkowite wymiary (wysokość) (NEL 2020)

2005

Całkowite wymiary (szerokość) (NEL 2020)

595

Całkowite wymiary (głębokość) (NEL 2020)

677

Wysokość produktu w opakowaniu (mm)

2080

Szerokość produktu w opakowaniu (mm)

664

Wysokość produktu w opakowaniu (mm)

727

Kod kreskowy

6901018062599

Technologia chłodzenia

No Frost

Nazwa produktu / Kod handlowy

A3FE837CMJ

Kategoria produktu

Bottom Freezer

Rodzaj produktu

3-drzwiowa

Proces rozmrażania zamrażalnika

Automatic no frost

Proces rozmrażania chłodziarki

Frost-free

Łączność bezprzewodowa

Brak

Szuflada Humidity Zone

Tak

Umiejscowienie panelu sterowania

Door control panel

Panel sterowania

Electronic

Wskaźnik otwartych drzwi - chłodziarka

Acustic

Inteligentne chłodzenie

Tak

Błyskawiczne zamrażanie

Tak

Regulacja temperatury

Refrigerator-freezer

Materiał półek w drzwiach

Przezroczysty plastik

Balkoniki na drzwiach

Profilo cromato

Prowadnice teleskopowe

Not Available

Tacka na lód

1 transparent

Drzwi z możliwością obustronnego montażu

Tak

Wykończenie półek

Silver frame

Ilość balkoników na drzwiach

3

Szuflada Direct Access

Tak

Kolor urządzenia

Stainless steel INOX

Zawiasy drzwi

Right-mounted

Ilość szuflad w zamrażalniku

2

Chłodziarka z wewnętrznym wentylatorem

Tak

Ilość regulowanych półek w chłodziarce

3

Klasa efektywności energetycznej

D

Roczne zużycie energii (NEL 2020)

204

Poziom emisji dźwięku dB(A)

35

Okres bezpiecznego przechowywania w przypadku awarii zasilania

14

Ocena w skali gwiazdkowej

4

Całkowita wydajność zamrażania

10

Całkowita pojemność komór chłodziarki (NEL 2020)

257

Całkowita pojemność zamrażarki (l)

114

Całkowita pojemność (l)

371

Całkowite wymiary (wysokość) (NEL 2020)

2005

Całkowite wymiary (szerokość) (NEL 2020)

595

Całkowite wymiary (głębokość) (NEL 2020)

677

Wysokość produktu w opakowaniu (mm)

2080

Szerokość produktu w opakowaniu (mm)

664

Wysokość produktu w opakowaniu (mm)

727

To może Cię zainteresować

Lodówki 3-drzwiowe 3D 60 Series 7

Lodówki 3-drzwiowe 3D 60 Series 7

Podręcznik linii Haier Dwl 4035 C00

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik linii Haier Dwl 4035 C00

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik linii Haier Dwl 4035 C00