Podręcznik optymalizacji Asus Aiguru S1

Podręcznik optymalizacji Asus Aiguru S1 to narzędzie do automatycznego dostrajania i konfigurowania routerów sieci bezprzewodowych firmy Asus. Narzędzie to zostało zaprojektowane w celu optymalizacji i ulepszenia szybkości sieci bezprzewodowej. Z jego pomocą można ustawić kanał, szyfrowanie, poziom mocy sygnału i inne parametry sieci bezprzewodowej, aby sprawić, że będzie ona bardziej stabilna i szybsza. Podręcznik optymalizacji Asus Aiguru S1 dostarcza użytkownikom prostych wskazówek, jak optymalizować sieć i zapewnić jej najlepszą wydajność. Narzędzie to jest dostępne za darmo i można go łatwo zainstalować na routerze sieci bezprzewodowej.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik optymalizacji Asus Aiguru S1

M E N U
 
 » Nowości
» Archiwum
» Recenzje / Testy
» Board
» Rejestracja


Szukaj @ TwojePC


w Newsach i na Boardzie
TwojePC. pl © 2001 - 2023
Środa 20 września 2006 
Autor: Adam | źródło: DigitLife | 08:02

(2)

Asus przedstawił nowy telefon, przeznaczony do prowadzenia rozmów za pomocą sieci Skype - nosi on nazwę AiGuru S1. Urządzenie to jest bezprzewodowe i korzysta z sieci WLAN 802. 11 b/g - zasilanie może zapewniać albo komputer PC, albo zewnętrzny zasilacz. Telefon wyposażony jest w ekran LCD, podświetlaną klawiaturę, 0, 5W głośnik (dzięki niemu może pełnić funkcję odtwarzacza MP3) oraz wbudowany akumulator Li-Ion 750 mAH, zapewniający 2, 5 godziny rozmów i do 25 godzin czuwania. AiGuru S1 może także pełnić rolę zdalnego sterowania dla programów uruchomionych w komputerze. Wymiary tego urządzenia wynoszą 117 mm na 46 mm na 23 mm przy wadze 100 g. Cena jak na razie nie została określona.
 

  1. No fajne (autor: kropa | data: 20/09/06 | godz. : 11:52)
    tylko pewnie dadzą cenę 200euro:/
  2. no a ile (autor: RusH | data: 20/09/06 | godz. : 20:26)
    ma kosztowac pocketPC w nowej obudowie z badziewnym wyswietlaczem i tylko jedna funkcja? :)


Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.

ASUS S1 Podręczny Projektor Ledowy, 200 Lumenów, Wbudowany akumulator 6000mAh, Do 3 godzin wyświetlania, Power Bank, HDMI/MHL

  • Wbudowany akumulator 6000 mAh pozwala na maksymalnie 3 godziny pracy i pełni także rolę banku energii dla Twych urządzeń mobilnych
  • Ultraprzenośny, ale pełnowartościowy: ten najlepszy w swej klasie rzutnik o projekcji z krótkiego dystansu, umieszczony w aluminiowej obudowie inspirowanej Zen, ma jasność 200 lumenów i uzyskuje obraz o przekątnej 41 cali z odległości 1 metra
  • Najpełniejsze doznania multimedialne: gniazda wejściowe HDMI/MHL i wbudowany głośnik ASUS SonicMaster zapewniający realistyczny dźwięk

Mobilny projektor LED S1
Przenośny, osobisty, profesjonalny

Ultraprzenośna projekcja i wbudowany akumulator

Mobilny projektor LED S1 został zaprojektowany z myślą o Twym życiu w podróży. Mający zaledwie 3 cm wysokości i ważący 342 g mobilny projektor LED S1 jest idealnym rzutnikiem przenośnym dla podróżujących profesjonalistów, którzy muszą mieć mały bagaż — można go więc wszędzie zabrać.

Wbudowany akumulator 22 Wh pozwala na nawet 3 godziny pracy bez kabla zasilającego, co oznacza, że możesz go użyć, gdzie tylko zechcesz, nie martwiąc się o położenie najbliższego gniazdka elektrycznego.

Bank energii o dużej pojemności

S1 może też służyć jako bank energii o pojemności 6000 mAh, który będzie ładował urządzenia mobilne nawet przy wyłączonym S1.


Duże, jasne i wyraźne projekcje w podróży

Mając najlepszy w swej klasie współczynnik wielkości obrazu do odległości od ekranu, mobilny projektor LED S1 rzuca obraz o przekątnej 41 cali z dystansu zaledwie 1 metra — dzięki temu możesz zamienić każdą dużą, płaską powierzchnię pionową w ekran i używać projektora nawet w ciasnych pomieszczeniach.

S1 ma bezrtęciowe źródło światła LED o jasności 200 lumenów, które zapewnia nasycenie kolorów w 100% zgodne z NTSC oraz pełnokolorowe obrazy RGB.

Oszczędź pieniądze i czas

Źródło światła LED w S1 pomoże znacznie oszczędzić na kosztach utrzymania. Przy żywotności wynoszącej 30000 godzin można używać S1 przez 8 godzin dziennie w ciągu 10 lat bez konieczności wymiany lampy.

S1 ma funkcję błyskawicznego włączania i wyłączania, ponieważ źródło światła LED nie wymaga rozgrzewania ani schładzania. Jednym słowem, w ciągu sekund możesz dzielić się swoimi pomysłami, filmami czy obrazami.

Bezproblemowe podłączanie i realistyczny dźwięk

S1 ma gniazdo HDMI/ MHL zgodne z różnymi urządzeniami IT, multimedialnymi i mobilnymi. HDMI zapewnia zgodność z laptopami, odtwarzaczami mediów i konsolami do gier, natomiast interfejs Mobile High-Definition Link (MHL) umożliwia S1 projekcję treści z urządzenia mobilnego kompatybilnego z MHL przy jego jednoczesnym ładowaniu.
* Pełną listę produktów zgodnych z MHL znajdziesz na www. mhlconsortium. org www. org

S1 oferuje ponadto wyjątkowy dźwięk z niezwykłego głośnika wspieranego przez ASUS SonicMaster, dzięki któremu audio z S1 cechuje się wysoką jakością dopełniającą wspaniałe obrazy, więc uzyskujesz naprawdę kinowe przeżycia audiowizualne.

Wytrzymała konstrukcja wysokiej jakości

Projektanci ASUS-a nadali S1 kształty inspirowane filozofią Zen i wykończyli jego zgrabną, nowoczesną obudowę stylowym wzorem koncentrycznych okręgów. Wykonana z aluminium konstrukcja S1 została uhonorowana nagrodami 2014 CES Innovations Award i 2014 iF Product Design Award. com/websites/global/products/bT1CTquORWSL875K/s1_07. jpg"/>

Wprowadzany na rynek AiGuru S1 obsługuje bezprzewodowy standard 802. 11b+g. Umożliwia to wykonywanie połączeń VoIP (Skype) bez ograniczeń związanych z okablowaniem, na dużo większą odległość, niż podobne telefony Skype oparte na technologii Bluetooth. Producent podaje, iż w pomieszczeniach zasięg aparatu wynosi 30m, natomiast na otwartej przestrzeni 100m.

Telefon firmy ASUS oferowany jest wraz z wysokiej jakości głośnikiem (o mocy 0. 5W), który umożliwia odsłuchiwanie plików muzycznych. Wystarczy bezprzewodowo połączyć się z komputerem zawierającym pożądane przez użytkownika utwory. Urządzenie posiada także wbudowane funkcje zdalnej kontroli odtwarzacza Microsoft Media Player, pozwalając użytkownikom na zarządzanie zbiorami, bez podchodzenia do komputera.

Opisywany aparat oferuje ponadto podwójny system audio, dzięki czemu użytkownik komputera może np. jednocześnie grać lub oglądać filmy DVD, podczas gdy inna osoba w tym czasie prowadzi rozmowę telefoniczną.

Podręcznik optymalizacji Asus Aiguru S1

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik optymalizacji Asus Aiguru S1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik optymalizacji Asus Aiguru S1

K O M E N T A R Z E D O D A J K O M E N T A R Z