Podręcznik szkoleniowy Dewalt Ss200

Podręcznik szkoleniowy Dewalt SS200 jest doskonałym narzędziem dla profesjonalnych majsterkowiczów i mechaników samochodowych. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje dotyczące obsługi narzędzi, jak również zalecenia dotyczące bezpiecznego stosowania i przechowywania narzędzi. Podręcznik składa się z pięciu części: wprowadzenie, wyposażenie, dane techniczne, instrukcje stosowania i przechowywania. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje dotyczące wszystkich typów narzędzi Dewalt, w tym wkrętarki, szlifierki, młoty udarowe i piły. Podręcznik zawiera również szczegółowe zalecenia dotyczące bezpieczeństwa, takie jak noszenie okularów ochronnych i zachowanie ostrożności podczas pracy z narzędziami. Podręcznik szkoleniowy Dewalt SS200 jest doskonałym narzędziem dla wszystkich, którzy potrzebują wiedzy na temat użytkowania narzędzi Dewalt.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik szkoleniowy Dewalt Ss200

Strony dostępne w domenie www. gov. pl mogą zawierać adresy skrzynek mailowych. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie treści publikowane w serwisie są udostępniane na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa - użycie niekomercyjne - bez utworów zależnych 3. 0 Polska (CC BY-NC-ND 3. 0 PL), o ile nie jest to stwierdzone inaczej.

Serwisy pomocne w nauczaniu

Wraz z aktualizacją 1. 5. 1 wprowadzamy nową funkcjonalność, podręczniki dla załogi, pozwalającą przyspieszać szkolenie jednego lub więcej członków załogi poprzez natychmiastowe dodanie określonej liczby PD załogi. Podręczniki dla załogi można zdobyć:

 • jako nagrody w różnych wydarzeniach w grze;
 • jako darmowe przedmioty z nagród za zasługi, które można wylosować z określonym prawdopodobieństwem, grając pojazdami poziomów V-X;
 • a niektóre rodzaje są dostępne za kredyty.

Przyjrzyjmy się temu wszystkiemu bliżej!

Przegląd ogólny

Podręczniki dla załogi są doładowaniami materiałów eksploatacyjnych, które znikają zaraz po użyciu. Każdy rodzaj podręcznika dla załogi ma swoją wartość. Im wyższa wartość, tym więcej doświadczenia zdobędzie członek załogi po ich wykorzystaniu.

Są cztery rodzaje podręczników dla załogi:

Książeczka szkoleniowa: Ulepsza całą załogę konkretnego czołgu. Dostępna jako nagroda za zasługi.
Przewodnik szkoleniowy: Ulepsza całą załogę konkretnego czołgu. Dostępny jako nagroda za zasługi, w porównaniu z książeczką szkoleniową daje więcej PD załogi.
Podręcznik szkoleniowy: Ulepsza całą załogę konkretnego czołgu. Dostępny jako nagroda w wydarzeniach w grze.
Osobisty podręcznik szkoleniowy: Osobisty podręcznik szkoleniowy (Ulepsza konkretnego, wybranego członka załogi.

Podręczniki szkoleniowe oraz osobiste podręczniki szkoleniowe są najbardziej wartościowymi podręcznikami dla załogi, gdyż dają dużo PD załogi. Osobisty podręcznik szkoleniowy daje stałą liczbę PD załogi konkretnemu członkowi załogi, co jest główną różnicą w stosunku do innych podręczników dla załogi.

Ważne: Pomysł na osobisty podręcznik szkoleniowy nie jest jeszcze do końca określony, więc ten typ podręcznika dla załogi zostanie wprowadzony, gdy w pełni zakończymy jego konfigurację.

Czy mogę kupić podręcznik dla załogi?

Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 1. 1 przekażemy każdemu graczowi wstępny zestaw książeczek szkoleniowych (po jednej dla każdej narodowości, w sumie 11), a podręczniki dla załogi będziecie mogli zdobyć za darmo w wydarzeniach gry. Będziecie mogli też kupić osobiste podręczniki szkoleniowe za kredyty.

UWAGA: Kupione osobiste podręczniki szkoleniowe dadzą Wam PD załogi, ale nie wolne PD!

Otrzymane i kupione podręczniki załogi będą przechowywane w specjalnym dziale Waszych magazynów. Konkretne warunki ich użycia i liczba PD załogi, które będą dawać, są podane poniżej.

20 000

 • Można jej użyć tylko na pojazdach odpowiedniej narodowości.
 • Główna kwalifikacja wszystkich członków załogi musi być wypełniona w 100%.
 • Specjalizacja wszystkich członków załogi musi odpowiadać danemu czołgowi.
 • Pojazd musi mieć pełną załogę.
 • Przewodnik szkoleniowy

  100 000

  Podręcznik szkoleniowy

  250 000

  Osobisty podręcznik szkoleniowy

  850 000

 • Można go wykorzystać na dowolnym pojeździe z dowolnej narodowości
 • Poziom kwalifikacji i specjalizacji wszystkich członków załogi nie ma znaczenia.
 • Można go używać na pojazdach z niekompletnymi załogami.
 • Rodzaj podręcznika załogiPD załogi na członka załogiWarunki użycia

  Książeczka szkoleniowa

  Uwaga: Wartości podręczników dla załogi nie są ostateczne i mogą się zmienić po oficjalnym wprowadzeniu tej funkcjonalności!

  Grajcie w czołgi, zdobywajcie podręczniki dla załogi i ulepszajcie członków swoich załóg szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!


  Podoba Wam się pomysł podręczników dla załóg?

  • tak (77% - 402)
  • nie (19% - 98)
  • nie mam zdania (4% - 22)

  głosujących: 522

   Loading...

  Podręcznik szkoleniowy Dewalt Ss200

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik szkoleniowy Dewalt Ss200

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik szkoleniowy Dewalt Ss200