Praktyka techniczna Beko Oim 23300

Praktyka techniczna Beko Oim 23300 to bezpieczne, wysoce wydajne urządzenie do przetwarzania i przechowywania danych. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych i skutecznych technologii w tej dziedzinie. Zawiera ona wiele funkcji, dzięki którym można zapewnić wysoką wydajność i bezpieczeństwo danych. Urządzenie posiada interfejs użytkownika, dzięki któremu można łatwo i szybko sterować, administrować i zarządzać przetwarzanymi danymi. Urządzenie jest wyposażone w wiele dodatkowych funkcji, takich jak wysokowydajny i bezpieczny system operacyjny, szyfrowanie danych, funkcje uwierzytelniania i ochrony oraz wiele innych. Urządzenie może być używane przez firmy i organizacje do przechowywania i przetwarzania danych, a także do tworzenia i aktualizowania aplikacji biznesowych.

Ostatnia aktualizacja: Praktyka techniczna Beko Oim 23300

Urządzenie pracuje w klasie energetycznej A. Kod piekarnika: OIM 23301 X. Piekarnik umożliwia następujące sposoby grzania: Górny i dolny. Szerokość urządzenia wynosi zaledwie: 595 mm. Czy producent urządzenia wyposażył piekarnik w funkcję termoobiegu: True. Całkowita pojemność piekarnika wynosi 65 litrów. Front piekarnika został wykończony takimi materiałami jak: Stal nierdzewna.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do piekarnika BEKO OIM 23301X (elektryczny/ inox).Przewodnik użytkowania został dodany 25. 02. 2013.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą BEKO OIM 23301X (elektryczny/ inox) i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 2. 9 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • instrukcja obsługi do piekarnika BEKO OIM 23301X (elektryczny/ inox)
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Konstrukcja
Rożen obrotowyFalse
Termosonda
Zasilanie
Klasa energetycznaA
Rozmiary i Waga Karty graficznej
Głębokość567 mm
Sterowanie piekarnikiemElektroniczno - Mechaniczne
Wysokość595 mm
Do zabudowyTrue
Kolor frontuinox
Program samoczyszczenia
Kod_producentaOIM 23301 X
Pojemność65 ml
Opiekacz
Możliwość sterowania płytą
Strona wwwhttp://www. beko. com. pl/produkt/416/oim_23301_x
Opłata transportowa za LARGE80, 00
Szerokość
Wykończenie frontuStal nierdzewna
Sposób grzania piekarnikaGórny i dolny
Zegar - minutnik
Oświetlenie piekarnika
Rodzaj piekarnikaElektryczny
Wentylator
SzufladaBrak
Montaż
Grill elektryczny
Typ prowadnic w piekarnikuDrabinki

Oceń BEKO OIM 23301X (elektryczny/ inox)

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Potrzebujesz wsparcia?

Beko jest tutaj, aby Ci pomóc.

Wybierz produkt

Wskaż produkt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Instrukcje obsługi

Wyszukaj numer urządzenia

Informacje gwarancyjne

Sprawdź naszą standardową gwarancję i rozszerzoną gwarancyjnę na komponenty

Skontaktuj się z nami

Chcesz się skontaktować?

Przewodnik napraw i części zamiennych

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Odwiedź naszą stronę wyszukiwania usług

Znajdź usługę

Zaleca się rozmrażanie zamrażarki mniej więcej raz w miesiącu lub gdy poziom szronu osiągnie grubość 0, 5 cm.

Chłodziarki z systemem odszraniania nie wymagają ręcznego rozmrażania.

Podczas działania chłodziarki możesz słyszeć odgłosy przypominające szum wody. Odgłosy te powstają, gdy w układzie chłodniczym przepływa ciecz i gaz. Nie jest to usterka.

Dźwięk ten może być również emitowany z sieci wodociągowej, jeśli chłodziarka jest wyposażona w urządzenie do wytwarzania lodu, lub podczas automatycznego rozmrażania, jeśli urządzenie ma funkcję odszraniania. Spróbuj określić, skąd pochodzi dźwięk. Jeśli dźwięk pochodzi z zamrażarki lub z obszaru pomiędzy dopływem wody a kostkarką do lodu, dźwięk ten jest zjawiskiem normalnym i po chwili ustanie automatycznie.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Dźwięk ten informuje o otwartych drzwiach. Jeśli drzwi chłodziarki pozostaną otwarte, wspomniany alarm włączy się po kilku minutach. Alarm wyłączy się po zamknięciu drzwi.

Podczas przechodzenia pralki z jednego etapu do drugiego, na przykład z mieszania do wirowania, słychać stukot. W takim przypadku odgłos stukania jest normalny i nie oznacza uszkodzenia. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być ciężki przedmiot lub ciało obce w bębnie. Jeśli podejrzewasz, że tak właśnie jest, zatrzymaj pralkę i odprowadź wodę z wnętrza, aby usunąć przedmiot. 

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Te odgłosy są normalnym zjawiskiem podczas odprowadzania wody z bębna. Ustaną one po całkowitym odprowadzeniu wody.

Silnik pralki może wydawać odgłosy buczenia lub furkotu podczas wirowania bębna. Jeśli słyszysz tylko te dźwięki podczas odprowadzania wody z urządzenia, może to oznaczać problem z wężem odpływowym. 

Wąż odpływowy usuwa wodę z bębna. Nie powinien on być wygięty ani zatkany. Sprawdź wąż i w razie potrzeby odblokuj lub wyprostuj go.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas wydawania tego dźwięku, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być nierównomierne obciążenie lub ciało obce w bębnie. W przypadku podejrzenia, że zaszła taka sytuacja, należy zatrzymać pralkę i spuścić wodę z wnętrza. Usuń obce przedmioty lub dodaj inne rzeczy, takie jak ręczniki, aby zrównoważyć obciążenie bez przekraczania dopuszczalnego limitu pojemności urządzenia.

Te odgłosy mogą być również spowodowane uderzeniem urządzenia w węże znajdujące się z tyłu, na ścianie lub w szafce. Sprawdź, czy węże są prawidłowo zamocowane i czy urządzenie nie zmieniło pierwotnego położenia. 

Na koniec należy sprawdzić, czy urządzenie stoi poziomo i stabilnie na stopkach. Spróbuj zakołysać pralką z boku na bok lub do przodu i do tyłu. Nadmierne kołysanie może być spowodowane nierówną podłogą lub nieprawidłowym wypoziomowaniem stopek urządzenia.

Sprawdź wypoziomowanie urządzenia za pomocą poziomicy spirytusowej. Jeśli urządzenie nie jest wypoziomowane, należy wyregulować stopki, sięgając pod chłodziarkę i wyszukując dwie nóżki z przodu. Należy je obrócić w prawo lub w lewo, aż stabilnie zetkną się z podłogą.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej produktu, kupujesz akcesoria, czy po prostu chcesz wyrazić opinię - jesteśmy tu dla Ciebie.

222 50 14 14Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

Potrzebujesz więcej wsparcia?

Znajdź najczęściej zadawane pytania, przewodniki wideo, artykuły i nie tylko.

Jesteś na stronie kategorii Grzałki do kuchenek Beko OIM 23300X. Aby jeszcze było prościej, stworzyliśmy miejsce Baza Porad , gdzie chętnie dzielimy się wiedzą ekspercką odnośnie naprawy urządzeń AGD. W dodatku możemy pochwalić się naszym kanałem Youtube, który stale się rozwija. Poniżej znajdziesz dedykowane części i akcesoria do Twojego modelu kuchenek Beko OIM 23300X. Zobacz!

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 23302 X, klasa energetyczna A, 8 funkcji, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, prowadnice teleskopowe, chowane pokrętła, kolor inox.

Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 23302 x?

Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 23302 x?

Piekarnik BEKO OIM 25901 X

Piekarniki elektryczne,Klasa energetyczna A,Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów),Piekarniki standardowe (60 cm),Piekarniki w kolorze stalowym (inox),Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25901 X, klasa energetyczna A, z zaawansowanym, kolorowym wyświetlaczem TFT LCD, portem USB, książką kucharską zawierającą 82 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, menu w 15 językach, 3 tryby gotowości ekranu (zegar cyfrowy, analogowy, zdjęcie), prowadnice teleskopowe, miękkie zamykanie drzwi, kolor inox.

czytaj więcej

Piekarnik BEKO OIM 25900 X

Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25901 X, klasa energetyczna A, sterowanie elektroniczne, zaawansowany, kolorowy wyświetlacz TFT LCD, port USB, książka kucharska z 82 automatycznymi programami pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, menu w 13 językach (w tym w polskim), 3 tryby gotowości ekranu (zegar cyfrowy, analogowy, zdjęcie), prowadnice teleskopowe na jednym poziomie, chowane pokrętła, kolor inox. pl/piekarniki/piekarnik-beko-oim-25900-x/">czytaj więcej

Piekarnik BEKO OIM 25701 X

Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25701 X, klasa energetyczna A, z tekstowym, pomarańczowym wyświetlaczem LCD, książką kucharską zawierającą 52 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, sterowanie dotykowe, pieczenie wspomagane parą, funkcja Slow Cooking, prowadnice teleskopowe, kolor inox. pl/piekarniki/piekarnik-beko-oim-25701-x/">czytaj więcej

Piekarnik BEKO OIM 25700 X

Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25700 X, klasa energetyczna A, z tekstowym, pomarańczowym wyświetlaczem LCD, książką kucharską Beko Chef zawierającą 35 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, sterowanie dotykowe, funkcja Slow Cooking, prowadnice teleskopowe, kolor inox. pl/piekarniki/piekarnik-beko-oim-25700-x/">czytaj więcej

Piekarnik BEKO OIM 25602 X

Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25602 X, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, termosonda, prowadnice teleskopowe, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, oświetlenie standardowe i boczne, kolor inox. pl/piekarniki/piekarnik-beko-oim-25602-x/">czytaj więcej

Piekarnik BEKO OIM 25600 XP

Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 XP, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, funkcja Slow Cooking, pyroliza, blokada drzwi, zimne drzwi, kolor inox. pl/piekarniki/piekarnik-beko-oim-25600-xp/">czytaj więcej

Piekarnik BEKO OIM 25600 XL

Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 XL, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, katalityczna ściana tylna, prowadnice teleskopowe, funkcja Slow Cooking, kolor inox. pl/piekarniki/piekarnik-beko-oim-25600-xl/">czytaj więcej

Piekarnik BEKO OIM 25600 X

Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 X, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, prowadnice teleskopowe, funkcja Slow Cooking, kolor inox. pl/piekarniki/piekarnik-beko-oim-25600-x/">czytaj więcej

Piekarnik BEKO OIM 25503 X

Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25503 X, klasa energetyczna A-30%, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, chowane pokrętła, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, kolor inox. pl/piekarniki/piekarnik-beko-oim-25503-x/">czytaj więcej

Piekarnik BEKO OIM 25500 X

Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25500 X, klasa energetyczna A, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, funkcja Slow Cooking, rożen, pyroliza, prowadnice teleskopowe, blokada drzwi, zimne drzwi, stal odporna na odciski palców, kolor inox. pl/piekarniki/piekarnik-beko-oim-25500-x/">czytaj więcej

Piekarnik BEKO OIM 25301 X

Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25301 X, klasa energetyczna A, 8 programów, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, chowane pokrętła, kolor inox. pl/piekarniki/piekarnik-beko-oim-25301-x/">czytaj więcej

Piekarnik BEKO OIM 23301 X

Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 23301 X, klasa energetyczna A, 8 funkcji, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, prowadnice teleskopowe, stal nierdzewna odporna na odciski palców, chowane pokrętła, kolor inox. pl/piekarniki/piekarnik-beko-oim-23301-x/">czytaj więcej

Dodaj swoją opinię o piekarniku:

Oceń produkt (*)

Legenda:

rewelacja

bardzo dobra

niezła

taka sobie

słaba

* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.

Tytuł opinii (*)

Twój podpis (*)

Treść Twojej opinii (*)

Całkowita pojemność piekarnika wynosi 65 litrów. Kod piekarnika: OIM 22302X. Czy producent urządzenia wyposażył piekarnik w funkcję termoobiegu: True. Piekarnik umożliwia następujące sposoby grzania: Górny i dolny. Szerokość urządzenia wynosi zaledwie: 594 mm. Urządzenie pracuje w klasie energetycznej A. Front piekarnika został wykończony takimi materiałami jak: Szkło i stal nierdzewna.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do piekarnika BEKO OIM 22302X (elektryczny / inox).Przewodnik użytkowania został dodany 22. 10. 2013.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą BEKO OIM 22302X (elektryczny / inox) i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 3. 9 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • instrukcja obsługi do piekarnika BEKO OIM 22302X (elektryczny / inox)
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Konstrukcja
Rożen obrotowyFalse
Termosonda
Zasilanie
Klasa energetycznaA
Rozmiary i Waga Karty graficznej
Głębokość567 mm
Sterowanie piekarnikiemElektroniczne
Wysokość595 mm
Do zabudowyTrue
Kolor frontuinox
Program samoczyszczenia
Kod_producentaOIM 22302X
Pojemność65 ml
Opiekacz
Możliwość sterowania płytą
Strona wwwhttp://www. beko. com. pl/produkt/652/oim_22302_x
Opłata transportowa za LARGE80, 00
Szerokość594 mm
Wykończenie frontuSzkło i stal nierdzewna
Sposób grzania piekarnikaGórny i dolny
CertyfikatyCE
Zegar - minutnik
Oświetlenie piekarnika
Rodzaj piekarnikaElektryczny
Wentylator
SzufladaBrak
Montaż
Grill elektryczny
Typ prowadnic w piekarnikuDrabinki

Oceń BEKO OIM 22302X (elektryczny / inox)

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Drogi Użytkowniku,

klikając przycisk „AKCEPTUJĘ”  zgadzasz się, aby serwis Ceneo. pl sp z. o. i jego Zaufani Partnerzy przetwarzali Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż Ceneo. pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie Ceneo. pl.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi Ceneo. pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.

Wyrażając zgodę, otrzymasz reklamy produktów, które są dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź Zaufanych Partnerów Ceneo. pl. Pamiętaj, że oni również mogą korzystać ze swoich zaufanych podwykonawców.Informujemy także, że korzystając z serwisu Ceneo. pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii oraz na wykorzystywanie ich do dopasowywania treści marketingowych i reklam, o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce Plików Cookies.Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo. pl, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj.Więcej o plikach cookies, w tym o sposobie wycofania zgody, znajdziesz tutaj.Pamiętaj, że klikając przycisk „Nie zgadzam się” nie zmniejszasz liczby wyświetlanych reklam, oznacza to tylko, że ich zawartość nie będzie dostosowana do Twoich zainteresowań.

Nie zgadzam się

Praktyka techniczna Beko Oim 23300

Bezpośredni link do pobrania Praktyka techniczna Beko Oim 23300

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Praktyka techniczna Beko Oim 23300