Procedury uruchamiania i kalibracji Hitachi Ch 10dl Cg

Procedura uruchamiania i kalibracji Hitachi Ch 10dl CG jest skomplikowanym zadaniem, ale zazwyczaj zajmuje około dwóch godzin, aby ją przeprowadzić. Przed rozpoczęciem procedury należy dokładnie przestudiować instrukcję obsługi do urządzenia. Następnie należy wykonać następujące kroki: należy włączyć zasilanie do urządzenia, zainstalować i uruchomić oprogramowanie sterujące, włączyć wszystkie czujniki i wyłączyć wszystkie bezpieczniki, wykonać wstępne kalibracje wszystkich czujników, przeprowadzić kontrolę pracy urządzenia i przetestować jego funkcjonalność. Cała procedura musi być dokładnie przeprowadzona, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Procedury uruchamiania i kalibracji Hitachi Ch 10dl Cg

Za pomocą ustawień uruchamiania systemu Windows można uruchomić system Windows w różnych zaawansowanych trybach rozwiązywania problemów, które pomagają znajdować i naprawiać problemy z komputerem.

Przechodzenie do ekranu Ustawienia uruchamiania systemu Windows w ustawieniach komputera

 1. Szybko przesuń od prawej krawędzi ekranu do środka, naciśnij pozycję Ustawienia, a następnie naciśnij pozycję Zmień ustawienia komputera.
  (Jeśli korzystasz z myszy, wskaż prawy dolny róg ekranu, przesuń wskaźnik myszy w górę, kliknij pozycję Ustawienia, a następnie kliknij pozycję Zmień ustawienia komputera).

 2. W obszarze Ustawienia komputeranaciśnij lub kliknij pozycję Aktualizuj i odzyskiwanie, a następnie naciśnij lub kliknij pozycję odzyskiwanie.

  W obszarze Uruchamianie zaawansowanenaciśnij lub kliknij pozycję Uruchom ponownie teraz.

  Po ponownym uruchomieniu komputera na ekranie Wybierz opcję naciśnij lub kliknij pozycję Rozwiąż problem. Jeśli nie widzisz opcji Ustawienia uruchamiania, naciśnij lub kliknij pozycję Opcje zaawansowane.

  Naciśnij lub kliknij pozycję Ustawienia uruchamiania , a następnie Uruchom ponownie.

  Na ekranie Ustawienia uruchamiania wybierz odpowiednie ustawienie uruchamiania.

  Zaloguj się na komputerze za pomocą konta użytkownika z uprawnieniami administratora.

Przechodzenie do ekranu Ustawienia uruchamiania systemu Windows w środowisku odzyskiwania systemu Windows

Jeśli nie możesz uruchomić komputera, wykonaj poniższe instrukcje, aby przejść do środowiska odzyskiwania systemu Windows. Aby wykonać te kroki, musisz podłączyć klawiaturę.

Wykonaj jedną z następujących czynności w zależności od tego, czy masz nośnik instalacyjny (taki jak dysk DVD lub dysk flash USB):

  Jeśli masz nośnik instalacyjny dla Windows 8. 1, uruchom komputer z nośnika instalacyjnego. Włóż dysk DVD lub dysk flash USB, a następnie ponownie uruchom komputer. Jeśli pojawi się komunikat „Naciśnij dowolny klawisz, aby wykonać rozruch z dysku DVD”, naciśnij klawisz. Jeśli komunikat się nie pojawi, być może musisz zmienić kolejność rozruchu w ustawieniach systemu BIOS komputera, aby rozruch następował najpierw z dysku DVD lub USB. Gdy zostanie wyświetlona strona Instalowanie systemu Windows, naciśnij lub kliknij pozycję Napraw komputer, aby uruchomić środowisko odzyskiwania systemu Windows.

  Jeśli nie masz nośnika instalacyjnego, trzykrotnie uruchom ponownie komputer za pomocą przycisku zasilania. Spowoduje to uruchomienie środowiska odzyskiwania systemu Windows.

W środowisku odzyskiwania systemu Windows na ekranie Wybierz opcję naciśnij lub kliknij pozycję Rozwiąż problem.

Naciśnij lub kliknij pozycję Ustawienia uruchamiania. Jeśli nie widzisz ustawień uruchamiania, naciśnij lub kliknij pozycję Opcje zaawansowane, a następnie naciśnij lub kliknij pozycję Ustawienia uruchamiania.

Naciśnij lub kliknij pozycję Uruchom ponownie, a następnie poczekaj na ponowne uruchomienie komputera.

Na ekranie Ustawienia uruchamiania wybierz odpowiednią opcję.

Zaloguj się na komputerze za pomocą konta użytkownika z uprawnieniami administratora.

Użycie niektórych opcji, takich jak tryb awaryjny, powoduje uruchomienie systemu Windows w postaci ograniczonej — tylko z podstawowymi programami. Inne opcje służą do uruchamiania systemu Windows z zaawansowanymi funkcjami (przeznaczonymi głównie dla administratorów systemu i specjalistów IT). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową Microsoft TechNet dla specjalistów IT.

Uwaga: W przypadku korzystania z funkcji BitLocker należy wstrzymać jej działanie przed przejściem do ekranu Ustawienia uruchamiania systemu Windows. W przypadku korzystania z systemu Windows RT 8. 1 może zostać wyświetlony monit o podanie klucza odzyskiwania szyfrowania urządzeń w celu uzyskania dostępu do ustawień uruchamiania.

 Uruchamia system Windows w zaawansowanym trybie rozwiązywania problemów przeznaczonym dla specjalistów IT i administratorów systemu.

Tworzy plik ntbtlog. txt zawierający listę wszystkich sterowników, które są instalowane podczas rozruchu, co może być pomocne w zaawansowanym rozwiązywaniu problemów.

Uruchamia system Windows z bieżącym sterownikiem wideo oraz niskimi wartościami ustawień rozdzielczości i częstotliwości odświeżania. Tego trybu można użyć do zresetowania ustawień ekranu.

W trybie awaryjnym system Windows jest uruchamiany z minimalnym zestawem sterowników i usług, co pomaga w rozwiązywaniu problemów. Jeśli problem nie występuje ponownie po uruchomieniu komputera w trybie awaryjnym, można uznać, że jego przyczyną nie są ustawienia domyślne ani podstawowy zestaw sterowników urządzeń i usług. Dostępne są trzy różne opcje trybu awaryjnego:

Włącz tryb awaryjny. Uruchamia system Windows z minimalnym zestawem sterowników i usług.

Włącz tryb awaryjny z obsługą sieci. Uruchamia system Windows w trybie awaryjnym ze sterownikami sieci oraz usługami umożliwiającymi dostęp do Internetu lub innych komputerów w sieci.

Włącz tryb awaryjny z wierszem polecenia. Uruchamia system Windows w trybie awaryjnym z oknem wiersza polecenia zamiast zwykłego interfejsu systemu Windows. Ta opcja jest przeznaczona dla specjalistów IT i administratorów systemu.

Jeśli problem nie występuje po ponownym uruchomieniu komputera w trybie awaryjnym, oznacza to, że podstawowe ustawienia, pliki i sterowniki systemu Windows prawdopodobnie nie są przyczyną problemu. Spróbuj uruchamiać po kolei wszystkie często używane aplikacje na pulpicie (łącznie z aplikacjami w folderze Autostart), aby sprawdzić, czy problemu nie powoduje określona aplikacja. Jeśli problem powoduje jedna z aplikacji, odinstaluj ją lub skontaktuj się z wydawcą oprogramowania. Jeśli problem występuje w trybie awaryjnym lub nadal nie można ustalić przyczyny problemu, można spróbować odświeżyć komputer lub zresetować ustawienia do stanu początkowego. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Jak odświeżyć komputer, zresetować jego ustawienia do stanu początkowego albo przywrócić go do wcześniejszego stanu.

Umożliwia instalowanie sterowników zawierających niepoprawne podpisy.

Zapobiega uruchomieniu sterownika usługi wczesnej ochrony przed złośliwym kodem, co umożliwia instalowanie sterowników, które mogą zawierać złośliwy kod.

Zapobiega automatycznemu ponownemu uruchamianiu systemu Windows w przypadku wystąpienia błędu powodującego awarię systemu Windows. Tę opcję należy wybierać tylko w przypadku „zapętlenia” pracy systemu Windows, gdy po pojawieniu się błędu systemu Windows następuje na przemian próba ponownego uruchomienia i ponowny błąd.

Uruchamia kontroler domeny systemu Windows z działającą usługą Active Directory w celu przywrócenia usługi katalogowej.

Korzystasz z bezprzewodowych elektronarzędzi i potrzebujesz nowego akumulatora zasilającego? Postaw na niezawodne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł pracować z maksymalną wydajnością. Zapewni Ci ją markowa bateria do elektronarzędzi Gares®. To akumulator w pełni kompatybilny z Twoim sprzętem. Zapewni mu zasilanie na długi czas, sprawiając, że jego praca będzie bezpieczna i efektywna.

Markowa bateria Gares® do elektronarzędzi:

 • powstała na bazie ogniw klasy premium, w których całkowicie wyeliminowano efekt pamięci – to oznacza, że będzie pracowała przez długi czas, zachowując pełnię mocy,
 • jest w 100% kompatybilna z Twoim urządzeniem – bez problemów współpracuje z ładowarką i zapewnia w pełni zgodne parametry techniczne zasilania,
 • zapewni Ci długą pracę na jednym naładowaniu – zapomnij o konieczności nieustannego ładowania elektronarzędzia. Pracuj wydajnie!
 • sprawdzi się w każdych warunkach – zapewni doskonałe zasilanie nawet przy dużym obciążeniu urządzenia,
 • ma certyfikaty CE oraz RoHS – to najlepsze potwierdzenie jej doskonałej jakości.

Wybierz markowy zamiennik akumulatora do elektronarzędzi – to sprytna i bezpieczna decyzja, której nie będziesz żałować!

Zapewnij sprzętowi niezawodne zasilanie. Innowacyjny akumulator do elektronarzędzi da pełnię mocy!

Sięgnij po profesjonalną baterię, która łączy bezkompromisową jakość, doskonałe parametry techniczne oraz atrakcyjną cenę. To najlepszy wybór zarówno, jeśli chcesz wykorzystać swoje elektronarzędzie do domowych napraw, jak i w pracy zawodowej.

Parametry techniczne, które pozwolą Ci wycisnąć z urządzenia maksimum możliwości.

Ta bateria do elektronarzędzi powstała w oparciu o innowacyjne markowe ogniwa, które pracują z pełną wydajnością bez awarii i spadku mocy. Absolutnie nie ma w nich problemu z efektem pamięci – dlatego to rozwiązanie klasy Premium. com/s360/117d82/7793605f48078372c3bfd0b5a57b 283w, https://a. com/s720/117d82/7793605f48078372c3bfd0b5a57b 567w, https://a. com/s1024/117d82/7793605f48078372c3bfd0b5a57b 807w, https://a. com/s1440/117d82/7793605f48078372c3bfd0b5a57b 1135w" sizes="(min-width: 1200px) 560px, (min-width: 992px) 50vw, 100vw" width="1135px"/>

100% kompatybilności z Twoim sprzętem

Eksperci, którzy opracowali ten akumulator, dołożyli starań, aby parametry jego pracy były zgodne z wymaganiami technicznymi najlepszych producentów elektronarzędzi. Nie musisz się więc obawiać o spadek mocy, przepięcia i inne problemy. Jedyną różnicą może być większa pojemność co da Ci jeszcze większe możliwości i podniesie wydajność.

Niezawodna technologia

Jej jakość została potwierdzona certyfikatami CE oraz RoHS oraz opiniami wielu zadowolonych Klientów. Akumulator został też wyposażony w czujnik termiczny oraz zabezpieczenie przed przeładowaniem, co zapobiegnie typowym uszkodzeniom. Sięgasz po sprawdzone rozwiązanie, któremu możesz zaufać.

Gwarancja na zgodność pojemności baterii!

Kupując u nas, masz 100% pewności, że otrzymasz akumulator do elektronarzędzi o pojemności, jaką znajdziesz w opisie. Nigdy jej nie zawyżamy. Nie musimy, ponieważ nasze rozwiązania są jednymi z najlepszych na rynku!

 • Zastosowanie: Elektronarzędzia Hitachi
 • Napięcie: 10, 8V
 • Pojemność akumulatora: 2Ah (2000mAh)
 • Technologia ogniw: Li-Ion
 • Marka ogniw: LG
 • Zalecane ładowanie: Ładowarki Hitachi
 • Wyposażenie w czujnik termiczny:Tak
 • Zabezpieczenie przed przeładowaniem: Tak
 • Stan: Fabrycznie nowy
 • Instrukcja:w opakowaniu
 • Akumulator zastępuje oraz współpracuje (jest kompatybilny) z następującymi modelami urządzeń Hitachi:

  Hitachi BCL 1030 / Hitachi FCH10DL / Hitachi WH10DCL / Hikoki UB10DL / Hitachi WM 10DBL / Hikoki CR10DL / Hitachi UC10SFL / Hitachi UC10SL / Hitachi FDB10DFL / Hikoki UR10DL / Hitachi GP 10DL / Hitachi FWH 10DFL / Hitachi KC10DFL2 / Hitachi GP 10DLUC / Hikoki CJ10DL / Hitachi CJ 10DL / Hikoki UJ1810DA / Hitachi WH 10DFL / Hikoki WH10DAL / Hitachi FDB 10DFL / Hitachi DS10DFL / Hikoki GP10DL / Hitachi FDB10DL / Hitachi FWH 10DCL / Hitachi CG 10DL / Hitachi UR10DL / Hitachi FWH 10DL / Hitachi UB10DL / Hitachi CR 10DL / Hitachi WH10DFL / Hitachi WH 10DCL / Hikoki WH10DL / Hitachi FDB 10DL / Hitachi UC 10SL / Hikoki WM10DBL / Hitachi UB 10DL / Hitachi FCG 10DL / Hitachi KC 10DFL / Hitachi FDS10DFL / Hitachi GP10DLUC / Hitachi WH10DL / Hitachi DS 10DFL / Hikoki WH10DCL / Hitachi WH 10DL / Hitachi BCL 1015S / Hitachi UR10 / Hitachi FDS 10DFL / Hikoki DB10DL / Hitachi GP10DL / Hitachi FCR 10DL / Hikoki UF1810DL / Hitachi CJ10DL / Hitachi DB 10DL / Hitachi BCL 1015 / Hitachi DS10DAL / Hitachi KC 10DFL2 / Hitachi DS 10DAL / Hitachi WM10DBL / Hitachi FWH10DL / Hikoki DS10DAL / Hitachi UC 10SFL / Hitachi FWH10DFL / Hitachi CH 10DL / Hitachi UR 10 / Hitachi BCL 1030M / Hitachi FCG10DL / Hitachi DB10DL / Hitachi FCH 10DL / Hitachi UR 10DL / Hitachi FWH10DCL / Hitachi FCR10DL / Hitachi KC10DFL / Hitachi 329-369 / Hitachi 329-370 / Hitachi 329-371 / Hitachi 333292 / Hitachi 331065 / Hitachi 329369 / Hitachi 329-389 / Hitachi C348827P / Hitachi 329370 / Hitachi BCL1030A / Hitachi BCL1030M / Hitachi BCL1015S / Hitachi C343141P / Hitachi BCL1015 / Hitachi 331-065 / Hitachi 331067 / Hitachi 333-292 / Hitachi 329371 / Hitachi 331-067 / Hitachi 329389 / Hitachi C345317P / Hitachi BCL1030

  Bateria Green Cell (2Ah 12V) BCH 1220 BCC1215 EB1214S EB1220BL EB12B EB 1214S BCC 1215 do Hitachi DS12DVF3 UB12D CG10DL UB 3D 

  Opis: Pojemność: 2000 mAh;Napięcie: 12V;Rodzaj ogniw: Ni-MH;:;Producent ogniw: Green Cell;Typ: Ni-MH;Kolor: Czarny;Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: Tak;Zabezpieczenie przed przeładowaniem: Tak;;Kod produktu: PT19;Producent: Green Cell;Wymiary: 103x100x72mm;Waga: 579g;Lista kompatybilności:;Zastępuje modele: FEB12S, 320386, 320387, 320388, 320606, 320608, 320686, 321652, 322434, 322629, 323226, 324279, 324360, 324361, 324362, BCC1215, BCH1220, EB1212C, EB1214L, EB1214S, EB1220BL, EB1220HL, EB1220HS, EB1220RS, EB1222HL, EB1226HL, EB1230H, EB1230HL, EB1230R, EB1230X, EB1233X, EB12B, EB12M, EB12S, FEB12, 300-002, 300-003, 300-004, 300002, 300003, 300004, 302-758, 302758, 310-378, 310-453, 310378, 310453, 314-602, 314602, 315-754, 315754, 318-241, 318-370, 318241, 318370, 320-380, 320-386, 320-387, 320-388, 320-606, 320-608, 320-686, 320380, 321-652, 322-434, 322-629, 323-226, 324-279, 324-360, 324-361, 324-362, 330-730, 330730, 333-156, 333156, BCC1212, EB12, EB1212S, EB1220L, EB1224, EB12G;Kompatybiliny z modelami: Hitachi WR12DMR, Hitachi CG10DL, Hitachi CH10DL, Hitachi CL10D2, Hitachi CR10DL, Hitachi DH15DV, Hitachi DN12DM, Hitachi DN12DY, Hitachi DS12DM, Hitachi DS12DVB, Hitachi DS12DVB2, Hitachi DS12DVF, Hitachi DS12DVF2, Hitachi DS12DVF3, Hitachi DS13DV, Hitachi DS13DV2, Hitachi DV10DA, Hitachi DV10DAK, Hitachi DV10DV, Hitachi DV10DVA, Hitachi DV10DVAK, Hitachi DV12DV, Hitachi DV12DVA, Hitachi FDS12DV, Hitachi FDS12DVA, Hitachi UB12D, Hitachi UB12DL, Hitachi WH12DAF, Hitachi WH12DAF2, Hitachi WH12DH, Hitachi WH12DK, Hitachi WH12DM, Hitachi WH12DM2, Hitachi WH12DMR, Hitachi WP12DM, Hitachi WR12DAF, Hitachi WR12DAF2, Hitachi WR12DH, Hitachi WR12DM, Hitachi WR12DM2, Hitachi C 5D, Hitachi C5D, Hitachi CD 4D, Hitachi CD4D, Hitachi CG 10DL, Hitachi CH 10DL, Hitachi CL 10D2, Hitachi CL 13D, Hitachi CL13D, Hitachi CR 10DL, Hitachi DB12DM2, Hitachi DH 15D2, Hitachi DH 15DV, Hitachi DH15D2, Hitachi DN 12DM, Hitachi DN 12DY, Hitachi DN 12DYK, Hitachi DN12DYK, Hitachi DN12Y, Hitachi DS 10DTA, Hitachi DS 10DVA, Hitachi DS 12DM, Hitachi DS 12DV, Hitachi DS 12DVA, Hitachi DS 12DVB, Hitachi DS 12DVB2, Hitachi DS 12DVF, Hitachi DS 12DVF2, Hitachi DS 12DVF3, Hitachi DS 13DV, Hitachi DS 13DV2, Hitachi DS10DTA, Hitachi DS10DVA, Hitachi DS12DM2, Hitachi DS12DV, Hitachi DS12DVA, Hitachi DS12DVB2KS, Hitachi DV 10DA, Hitachi DV 10DAK, Hitachi DV 10DV, Hitachi DV 10DVA, Hitachi DV 10DVAK, Hitachi DV 12DV, Hitachi DV 12DVA, Hitachi DW 18D, Hitachi DW18D, Hitachi EB1212C, Hitachi EB1214L, Hitachi EB1214S, Hitachi EB1220BL, Hitachi EB1220HL, Hitachi EB1220HS, Hitachi EB1220RS, Hitachi EB1222HL, Hitachi EB1226HL, Hitachi EB1230H, Hitachi EB1230HL, Hitachi EB1230R, Hitachi EB1230X, Hitachi EB1233X, Hitachi EB12B, Hitachi EB12M, Hitachi EB12S, Hitachi FDS 12DV, Hitachi FDS 12DVA, Hitachi FDS12DVC, Hitachi FDV12DV, Hitachi FEB12, Hitachi FEB12S, Hitachi FWH12DC2, Hitachi FWH12DC3, Hitachi FWH12DC4, Hitachi FWH12DD, Hitachi FWH12DF, Hitachi P 20DA, Hitachi P20DA, Hitachi R 9D, Hitachi R9D, Hitachi RB 18D, Hitachi RB18D, Hitachi UB 12D, Hitachi UB 12DL, Hitachi UB 3D, Hitachi UB 5D, Hitachi UB3D, Hitachi UB5D, Hitachi WF 4DY, Hitachi WF 4DYB, Hitachi WF4DY, Hitachi WF4DYB, Hitachi WH 12D, Hitachi WH 12DAF, Hitachi WH 12DAF2, Hitachi WH 12DC, Hitachi WH 12DH, Hitachi WH 12DK, Hitachi WH 12DM, Hitachi WH 12DM2, Hitachi WH 12DMR, Hitachi WH12D, Hitachi WH12DC, Hitachi WH12DM2K, Hitachi WH12DMR2, Hitachi WP 12DA, Hitachi WP 12DM, Hitachi WP12DA, Hitachi WR 12DAF, Hitachi WR 12DAF2, Hitachi WR 12DH, Hitachi WR 12DM, Hitachi WR 12DM2, Hitachi WR 12DMR, Hikoki DS12DVC, Hikoki DS12DVF3, Hikoki WH12DAF2, BCC 1212, BCC 1215, BCH 1220, EB 1212C, EB 1212S, EB 1214L, EB 1214S, EB 1224, EB 12B, Hitachi DH12DY, Hitachi DS12DVC, Hitachi DW924K, Hitachi DW924K2AR, Hitachi DW924K2B2, Hitachi DW924K2B3, Hitachi DW924K2BR, Hitachi DW927K, Hitachi DW927K2, Hitachi DW927KV, Hitachi DW930, Hitachi DW930K, Hitachi DW940K, Hitachi DW953, Hitachi DW953K, Hitachi DW953KF, Hitachi DW953KS, Hitachi DW953KV, Hitachi DW953RFK2, Hitachi DW965, Hitachi DW965K, Hitachi DW968K, Hitachi DW970, Hitachi DW971K, Hitachi DW972, Hitachi DW972B, Hitachi DW972K, Hitachi DW972KQ, Hitachi DW972KS, Hitachi DW972RLK2, Hitachi DW974K, Hitachi DW974KQ, Hitachi DW975B, Hitachi DW975K, Hitachi DW976K, Hitachi DW977B, Hitachi DW977K, Hitachi DW979, Hitachi DW979K, Hitachi DW979K2, Hitachi DW980, Hitachi DW980K, Hitachi DW981, Hitachi DW981KD, Hitachi DW981KF, Hitachi DW981KQ, Hitachi WR12DM2.

  EAN: 5902701417901

  Kod Producenta: PT19

  Waga: 0. 6 kg

  Procedury uruchamiania i kalibracji Hitachi Ch 10dl Cg

  Bezpośredni link do pobrania Procedury uruchamiania i kalibracji Hitachi Ch 10dl Cg

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Procedury uruchamiania i kalibracji Hitachi Ch 10dl Cg