Schemat serwisowy Canon Eos Rebel T4i

Canon Eos Rebel T4i to jeden z najpopularniejszych aparatów cyfrowych średniej klasy, który ma wiele zaawansowanych funkcji i opcji. Aparat wyposażony jest w zaawansowany system autofokusa, tryb serii zdjęć, system ustawień szybkiego wybierania i wiele innych. System serwisowy Canon Eos Rebel T4i jest prosty i łatwy w użyciu. Posiada on wiele narzędzi i opcji, które pomogą Ci w utrzymaniu aparatu w doskonałym stanie. System zawiera wiele opcji, takich jak czyszczenie, wymiana obiektywu, wyregulowanie ostrości, regulacja ostrości i inne. System pozwala użytkownikowi przeglądać aparat i przeprowadzać różnego rodzaju naprawy. Canon Eos Rebel T4i jest łatwy w obsłudze i ma wiele funkcji, które pomogą Ci w utrzymaniu aparatu w doskonałym stanie.

Ostatnia aktualizacja: Schemat serwisowy Canon Eos Rebel T4i

Naprawa produktu - Canon Poland

Zapoznaj się z informacjami niezbędnymi do wysłania produktu do naprawy. Obejmują one wyszukiwanie autoryzowanych partnerów serwisowych, czynności, które należy wykonać w celu uzgodnienia naprawy, i zestaw odpowiedzi na często zadawane pytania.

 • Proces serwisowania i naprawy
 • Często zadawane pytania dotyczące serwisu i naprawy

Proces serwisowania i naprawy

Urządzenie Canon wymaga serwisu — co trzeba zrobić?

Jeśli wymagana jest usługa objęta ryczałtowym kosztem (np. usługa konserwacji lub aktualizacji), usługę Wizyty serwisowej dla produktu można zamówić za pośrednictwem portalu Canon Online Service & Repair Portal, który prowadzi użytkownika przez proces składania zamówienia.

Mogą wystąpić różnice w zależności od kraju, dlatego należy zapoznać się z informacjami na stronach pomocy technicznej właściwej dla kraju zamieszkania, korzystając z modułu wyboru kraju.

Urządzenie Canon nie działa — co trzeba zrobić?

W pierwszej kolejności należy zapoznać się z pomocą techniczną dla produktów zawierającą informacje, które mogą przydać się przy rozwiązywaniu problemu. Po wybraniu urządzenia można skorzystać z sekcji często zadawanych pytań i pobrać instrukcje obsługi, sterowniki oraz oprogramowanie (także układowe).

Wizytę serwisową dla produktu można również ustalić za pomocą portalu Canon Online Service & Repair, który prowadzi użytkownika przez proces składania zamówienia. i oferuje porady dotyczące rozwiązywania problemów (jeśli dotyczy).

Urządzenie Canon wymaga serwisowania lub naprawy — dalsze czynności

1 — Zażądaj serwisu lub naprawy

Prosimy o skorzystanie z naszego portalu Canon Online Service & Repair w celu zgłoszenia żądania na stronie Zamów wizytę serwisową lub Zamów naprawę.

Użytkownik zostanie poprowadzony przez odpowiednie kroki w celu dostarczenia wszystkich istotnych informacji (np. typu żądania, informacji o awarii, dowodu zakupu itp. ) i może dodać do żądania dodatkowe produkty (jeśli ma to zastosowanie).

Użytkownik zostanie poinformowany o lokalizacji, w której ma być świadczona usługa — w profesjonalnym centrum serwisowym firmy Canon lub u autoryzowanego partnera serwisowego firmy Canon. Należy pamiętać, że autoryzowani partnerzy serwisowi firmy Canon są niezależnymi organizacjami, w związku z czym działają zgodnie z własnymi warunkami i postanowieniami. Dlatego przed wysłaniem jakichkolwiek produktów do serwisu lub naprawy warto skontaktować się z nimi w celu uzyskania dalszych informacji.

W zależności od produktu możemy skierować Cię do naszego zespołu pomocy technicznej, aby mógł on udzielić dalszej pomocy.

2 — Po wysłaniu zgłoszenia serwisowego i/lub naprawy należy wydrukować „Podsumowanie zamówienia” i dołączyć je do przekazywanego produktu

Po przesłaniu zgłoszenia można wydrukować „Podsumowanie zamówienia”, którego kopia zostanie również wysłana pocztą e-mail (w przypadku konieczności wydrukowania w późniejszym czasie). „Podsumowanie zamówienia” zawiera wszystkie szczegóły zgłoszenia i należy je dostarczyć wraz z produktem, w przypadku wysyłania do serwisu (profesjonalne centrum serwisowe firmy Canon lub autoryzowanego partnera serwisowego firmy Canon). Umożliwi to punktowi serwisowemu potwierdzenie odbioru produktu i dostarczenie wszystkich informacji potrzebnych do przetworzenia żądania.

3 — Urządzenie musi być solidnie zapakowane na czas transportu.

Wysłanie produktu do profesjonalnego centrum serwisowego firmy Canon lub autoryzowanego partnera serwisowego firmy Canon nie oznacza, że użytkownik zawarł umowę z firmą Canon, w związku z czym firma Canon nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody powstałe w trakcie transportu.

Zalecamy, aby produkt był bezpiecznie zapakowany. Instrukcje można znaleźć w przewodniku użytkownika. Niezastosowanie się do nich może doprowadzić do dalszych uszkodzeń podczas transportu. Warto również rozważyć ubezpieczenie urządzenia, szczególnie w przypadku bardzo wartościowych urządzeń. Istnieje również możliwość osobistego dostarczenia produktów do profesjonalnego centrum serwisowego firmy Canon lub autoryzowanego serwisu firmy Canon.

4 — Jak wygląda procedura serwisowania lub naprawy po wysłaniu produktu?

Jeśli produkt został wysłany do profesjonalnego centrum serwisowego firmy Canon:

Po dostarczeniu do punktu serwisowego produkt zostanie zarejestrowany w systemie napraw, a klient otrzyma wiadomość z potwierdzeniem odbioru produktu.

Po przetworzeniu zamówienia i ocenie produktu natychmiast zajmiemy się zamówieniem (zgodnie z warunkami świadczenia usługi i naprawy) lub, w stosownych przypadkach, skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania zgody na kontynuowanie procedury (np. w przypadku ofert określających czas i koszt).

Akceptacja zamówienia i realizacja umowy zakupu serwisu i naprawy ma miejsce w momencie rozpoczęcia przez nas żądanego serwisu lub naprawy, chyba że powiadomiliśmy użytkownika, że nie przyjmujemy zamówienia. Warunki umowy zostaną przez nas zachowane, a klient otrzyma kopię wraz z potwierdzeniem zamówienia.

Za pomocą portalu Canon Online Service & Repair można sprawdzić stan zgłoszenia i w razie potrzeby nawiązać kontakt z profesjonalnym centrum serwisowym firmy Canon.

Jeśli produkt został wysłany do autoryzowanego partnera serwisowego firmy Canon:

Należy pamiętać, że autoryzowani partnerzy serwisowi firmy Canon są niezależnymi organizacjami, w związku z czym działają zgodnie z własnymi warunkami i postanowieniami oraz procedurami.

Uwaga: Powyższe informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowią żadnej umowy między firmą Canon a klientem. Szczegółowe warunki korzystania z profesjonalnego centrum serwisowego firmy Canon lub autoryzowanego partnera serwisowego firmy Canon mają pierwszeństwo przed wszystkimi informacjami zawartymi na tej stronie.

Powrót do początku


Często zadawane pytania dotyczące serwisu i naprawy

P: Chcę skorzystać z serwisu. Jakie mam możliwości?

O: Jeśli chcesz skorzystać z serwisu produktu firmy Canon, profesjonalne centra serwisowe firmy Canon oferują szeroki zakres usług objętych ryczałtowym kosztem, w zależności od produktu:

 • Usługi konserwacyjne: Informacje można znaleźć na stronie usług konserwacji
 • Usługi aktualizacji: Informacje można znaleźć na stronie usług aktualizacji
 • Usługi ekspresowe: Informacje można znaleźć na stronie usług ekspresowych
 • Wizytę serwisową dla produktu można zamówić za pośrednictwem portalu Canon Online Service & Repair, który prowadzi użytkownika przez proces składania zamówienia.

  Partnerzy serwisowi firmy Canon mogą oferować równoważne lub podobne usługi.

  P: Mój produkt uległ awarii. Jakie mam możliwości?

  O: W przypadku awarii produktu firmy Canon zapewniamy sieć punktów serwisowych (w skład których wchodzą profesjonalne centra serwisowe firmy Canon i autoryzowani partnerzy serwisowi firmy Canon), którzy z przyjemnością naprawią produkt zgodnie z oryginalnymi specyfikacjami firmy Canon. pl/support/consumer_products/contact_support/? type=repair">Wizytę serwisową dla produktu można zamówić za pośrednictwem portalu Canon Online Service & Repair, który prowadzi użytkownika przez proces składania zamówienia.

  Wszystkie punkty serwisowe w naszej sieci mogą przyjmować zlecenia naprawy za pośrednictwem poczty/kuriera lub osobiście.

  W przypadku gdy produkt jest objęty gwarancją handlową firmy Canon, wszelkie wykonane naprawy będą bezpłatne dla użytkownika (zgodnie z odpowiednimi warunkami, które można znaleźć w Centrum gwarancji). Jeśli produkt nie jest objęty gwarancją handlową firmy Canon, wszelkie naprawy będą płatne.

  Klient może również skorzystać z ustawowych praw dotyczących sprzedaży towarów i może skontaktować się ze sprzedawcą, od którego zakupił produkt, w celu omówienia wszelkich opcji wsparcia, które sprzedawca może mu zapewnić.

  P: Mój produkt uległ awarii i nie jest objęty gwarancją handlową firmy Canon. Ile będzie kosztować naprawa?

  O: W przypadku wygaśnięcia gwarancji handlowej firmy Canon lub gdy rodzaj usterki nie jest objęty gwarancją, profesjonalne centra serwisowe firmy Canon mogą zaoferować szereg płatnych opcji naprawy w zależności od produktu:

 • Zryczałtowany koszt naprawy: Przed wysłaniem produktu do profesjonalnego centrum serwisowego firmy Canon klient otrzyma informację o zryczałtowanym koszcie naprawy. Ta stała cena jest oferowana w przypadku usterek spowodowanych normalnym zużyciem i obejmuje koszty wszystkich wymaganych części zamiennych, robocizny i wysyłki zwrotnej. Jeśli okaże się, że usterka jest spowodowana innymi okolicznościami (np. uderzeniem lub płynem), skontaktujemy się z Tobą, aby zaoferować ofertę określająca czas i koszt.
 • Limit naprawy: Można ustawić limit naprawy (tzn. maksymalną opłatę za naprawę) przed wysłaniem produktów do profesjonalnego centrum serwisowego firmy Canon. W tym przypadku jednak obowiązuje minimalna wartość. Stanowi to dla nas upoważnienie do kontynuowania naprawy i w tej sytuacji nie zostanie podana żadna oferta. Jeśli naprawa może zostać wykonana za opłatą niższą niż określony limit naprawy, naliczona zostanie tylko niższa kwota. Wprowadzenie limitu naprawy może spowodować skrócenie czasu naprawy, a naprawa nie będzie również podlegać opłacie za odrzucenie (dotyczy zgłoszeń objętych ofertą określającą czas i koszt).
 • Oferta określająca czas i koszt: Po przybyciu do profesjonalnego centrum serwisowego firmy Canon, którym będzie przeprowadzana diagnostyka techniczna można poprosić o ofertę określającą czas i koszt. Następnie przedstawimy ofertę zawierającą szczegółowe informacje dotyczące przewidywanych kosztów naprawy produktu, które można zaakceptować lub odrzucić przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac naprawczych. W przypadku odrzucenia oferty może zostać naliczona opłata za odrzucenie, która pokrywa koszt kontroli produktu.
 • Wszystkie płatne opcje naprawy podlegają naszym warunkom korzystania z serwisu i naprawy.

  W przypadku, gdy punktem usługowym jest autoryzowany partner serwisowy firmy Canon, będzie on mógł zaoferować naprawę za opłatą. Dokładne dostępne opcje mogą się jednak różnić i podlegają warunkom autoryzowanych partnerów serwisowych firmy Canon.

  P: Produkt uległ awarii. Czy można go wymienić, zamiast naprawiać?

  O: Sposób naprawy produktu zostanie określony według wyłącznego uznania profesjonalnych centrów serwisowych firmy Canon i autoryzowanych partnerów serwisowych firmy Canon.

  Można również skontaktować się ze sprzedawcą, od którego zakupiono produkt, w celu omówienia wszelkich opcji pomocy technicznej, które mogą być przez niego udostępniane.

  P: Czy muszę dołączyć akcesoria, gdy wysyłam produkt do naprawy?

  O: W przypadku korzystania z internetowego portalu Canon Online Service & Repair, w zależności od rodzaju wskazanej usterki, poinformujemy Cię, czy podczas wysyłania produktu do naprawy należy dołączyć odpowiednie akcesoria Canon.

  Przykładowo w przypadku problemów z zasilaniem produktu przyczyną może być również bateria lub ładowarka, co może oznaczać, że powinny one zostać wysłane wraz z produktem.

  Jeśli jednak nie uważasz, że istnieje związek między usterką a odpowiednim akcesorium Canon, najlepiej jest zachować je i wysłać tylko wadliwy produkt.

  P: Jak pakować produkt, jeśli wysyłam go do serwisu lub naprawy?

  O: Należy upewnić się, że produkt jest bezpiecznie zapakowany oraz zapoznać się z instrukcją obsługi, aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące wysyłki, ponieważ w przeciwnym razie może dojść do dalszych uszkodzeń podczas transportu.

  W przypadku drukarek zaleca się wykonanie następujących czynności:

 • Wyłącz drukarkę, naciskając przycisk wł. /wył., aby zabezpieczyć głowicę drukującą we właściwym położeniu
 • Odłącz wszystkie kable i owiń je oddzielnie w plastikowej torbie.
 • Wyjmij cały papier z drukarki i zamknij podajniki papieru.
 • Zabezpiecz zasobniki na miejscu za pomocą kilku kawałków taśmy.
 • Kasety z atramentem (nawet puste) muszą być pozostawione wewnątrz drukarek (w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia głowicy drukującej i unieważnienia gwarancji firmy Canon)
 • Zapakuj drukarkę w oryginalne opakowanie, jeśli wciąż je masz, upewniając się, że jest ona zabezpieczona folią ochronną lub papierem, aby zapobiec jej przemieszczaniu się w opakowaniu i zabezpiecz taśmą.
 • Jeśli nie masz już oryginalnego opakowania, drukarkę należy umieścić w pudełku o podwójnych ściankach (grubym) i zabezpieczyć folią ochronną lub papierem, aby nie poruszała się w opakowaniu.
 • W pudełku umieść „Podsumowanie zamówienia”.
 • Zabezpiecz pudełko wytrzymałą taśmą. Górną i dolną część opakowania zabezpiecz podwójną warstwą taśmy, aby zapewnić dodatkowe podparcie.
 • W przypadku produktów fotograficznych i wideo zalecamy wykonanie następujących czynności:

 • Przed zapakowaniem należy zapisać wszystkie ustawienia (jeśli dotyczy), ponieważ podczas naprawy urządzenie może wymagać przywrócenia domyślnych ustawień fabrycznych.
 • Wyjmij akcesoria, takie jak baterie, karty pamięci, ładowarki akumulatorów, kable (chyba że są związane z usterką produktu).
 • Na produkt należy założyć dekiel na korpus / dekiel na obiektyw. Zawsze należy pakować korpusy i obiektywy fotograficzne/filmowe osobno (tzn. niepołączone), aby chronić je podczas transportu. Należy pamiętać, że po zakończeniu serwisowania/naprawy nie prześlemy bezpłatnie nowego korpusu/obiektywu.
 • Zapakuj produkt w oryginalne opakowanie, jeśli wciąż je masz, upewniając się, że jest ona zabezpieczona folią ochronną lub papierem, aby zapobiec jej przemieszczaniu się w opakowaniu i zabezpiecz taśmą.
 • Jeśli nie masz już oryginalnego opakowania, produkt należy umieścić w pudełku o podwójnych ściankach (grubym) i zabezpieczyć folią ochronną lub papierem, aby nie poruszał się w opakowaniu.
 • P: Z kim kontaktować się, aby sprawdzić stan naprawy lub serwisu?

  O: Jeśli produkt został wysłany do profesjonalnego centrum serwisowego firmy Canon, stan naprawy lub serwisu można sprawdzić w portalu Canon Online Service & Repair.
  Jeśli produkt został wysłany do autoryzowanego partnera serwisowego firmy Canon, w celu uzyskania aktualizacji statusu należy skontaktować się z bezpośrednio z partnerem.

  P: Co mogę zrobić, jeśli produkt nadal jest wadliwy po powrocie z naprawy?

  O: W mało prawdopodobnym przypadku, gdy po zakończeniu naprawy nadal występuje problem, prosimy o kontakt z profesjonalnym centrum serwisowym firmy Canon, ponieważ gwarantujemy, że nasze naprawy będą wolne od usterek (zgodnie z warunkami świadczenia usługi serwisu i naprawy).

  Jeśli produkt został wysłany do autoryzowanego partnera serwisowego firmy Canon, należy skontaktować się bezpośrednio z partnerem.

  P: Czy mogę kupić części zamienne do produktu firmy Canon?

  O: Zalecamy, aby naprawy były przeprowadzane wyłącznie przez profesjonalne centra serwisowe firmy Canon lub autoryzowanych partnerów serwisowych firmy Canon, ponieważ do bezpiecznej naprawy produktu mogą być wymagane specjalne narzędzia i oprogramowanie.W razie potrzeby oryginalne części zamienne firmy Canon można zakupić u wybranych autoryzowanych partnerów serwisowych firmy Canon lub u dystrybutorów części zamiennych:

  CSI Service -Proclub Żytnia 1501-014 Warszawa

  Tel. : +48 22 379 20 90Strona internetowa: http://www. pl

  P: Jak długo produkt może być naprawiany po wprowadzeniu produktu na rynek?

  O: Staramy się zapewnić jak najdłuższą dostępność trwałego wsparcia dla naszych produktów. Po wycofaniu produktu ze sprzedaży przez firmę Canon staramy się zapewnić dostępność części zamiennych przez następujące okresy:

  GAMA PRODUKTÓWMODELLATA
  Lustrzanka cyfrowaSeria EOS 1D, seria EOS 5D7Inne modele z serii EOS. 5APARAT BEZLUSTERKOWYSeria EOS RSeria EOS MOBIEKTYWYSeria EF–L, seria RF-L, seria DO, seria TS-E i seria CN-E. Wszystkie pozostałe serie obiektywówLAMPA BŁYSKOWAWszystkie modele lamp błyskowych Speedlite5APARAT KOMPAKTOWYSeria PowerShot GPowerShot D30, PowerShot S120, PowerShot SX60HS, PowerShot SX70HS, PowerShot SX520HS, PowerShot SX530HS, PowerShot SX740 HSFILMYSeria LEGRIA; seria X (XF; XA; XL; XH; XC); seria ME; seria ML i seria Cinema EOSAkcesoria: RC-V100, EVF-V70, SG-1, OU-700, SU-15, MO-4E, MO-4P, MA-400, CT-V1, SP-V1, WM-V1, WP-V1, WP-V2, WP-V3, DM-100, SM-V1PROJEKTORYSeria XEED, seria LV i seria LX7LORNETKAWszystkie lornetkiDRUKARKISeria PIXMA i MAXIFY (z wyjątkiem modeli wymienionych poniżej)Seria i-SENSYSSKANERSeria CanoScanINNE PRODUKTYWszystkie akcesoria fotograficzne; obiektywy (EF50 F1. 8 STM; EF-M 22MM f/2. 0; EF-M 15-45MM F/3. 5-6. 3 IS STM); seria PowerShot (z wyjątkiem modeli wymienionych powyżej); seria IXUS; akcesoria i obiektywy wideo (z wyjątkiem modeli wymienionych powyżej); akcesoria i obiektywy do projektorów; kalkulatory; drukarki PIXMA (MG2xxx; MG3xxx; MG5xxx; MX4xx; MX5xx; TR45xx; TS3xxx i TS5xxx); Selphy serii CP; Seria Zoemini, nagrywanie IVY REC i skanery (CanonScan LiDE Series i seria P 2XX)Brak części

  W przypadku gdy uzyskanie wymaganej części zamiennej w tym okresie nie jest możliwe, oferujemy naszym klientom alternatywne rozwiązanie.

  Powrót do początku

  Kontakt

  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

  Canon ID

  Zarejestruj produkt i zarządzaj kontem Canon ID

  Naprawa

  Wyszukaj punkt serwisowy i przydatne informacje dotyczące procedury napraw

  lub

  612, 592 manuals496, 636 products5, 202 brands1, 872 categories

  • SONY CDP-297. Szukam schematu, instrukcji serwisowej.

   Witam.Poszukuję schematu, instrukcji serwisowej do w/w CD.Piotrek.!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!!Posty bez powyższego w tytule, następnym razem, będą przenoszone do KOSZA.

   Schematu/instrukcji/artykułu 08 Sie 2006 13:18Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1169

  • Schemat, instrukcja serwisowa (? ) Samsung HLM617W/HLN617W

   czy ktos posiada cos z wymienionych w tytule? za wszelkie odpowiedzi z gory dziekuje, pozdrawiam!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!! 03 Cze 2005 12:51Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 843

   Schemat (instrukcja serwisowa) do Grundig M26.

   Witam Elektrodowiczów!Poszukuję schematu (ew. instrukcji serwisowej) do wieży Grundiga M26. Szukałem w sieci - niestety nie udało się nic takiego znaleźć.Będę wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam serdecznie!!soltys_w

   10 Sie 2005 07:55Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1535

   Potrzebny schemat-instrukcja serwisowa - Sony KV D3411D.

   Potrzebny schemat, instrukcja serwisowa do sony KV D3411D. Wszystko jak wejśc w tryb serwisowy dla tego modelu.!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!! 17 Cze 2006 13:08Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1020

   Schemat, instrukcja serwisowa do Hitachi VM-C1E.

   Właśnie wysłałem instrukcję obsługi na PW.Pozdrawiam.

   12 Wrz 2006 07:41Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 999

   Schemat instrukcja serwisowa pralki Amica WMN 1062M

   Poszukuję schematu lub instrukcji serwisowej pralki Amica PAVE 98490172 WMN 1062M

   AGD Szukam 31 Paź 2006 23:43Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4444

   Panasonic Tx-21JTP3.

   Szukam schematu a najlepiej instrukcji serwisowej do tego typu. Klient mówi, że ma z 7 lat, a ja pierwszy raz "coś takiego" na oczy widzę:idea:. Jutro po 19 się odezwę i powiem co jest w środku.Pozdrawiam.Jarek K.Podaj rodzaj, markę i symbol urządzenia w temacie!Patrz -- >...

   25 Lip 2007 21:09Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1067

   poszukuję schematu, instrukcji serwisowej do Sony XR-CA400

   Witam!Potrzebuję Manuala Serwisowego ze schematami do kaseciaka Sony XR-CA400 najlepiej w wersji pdf. Przeszukałem już bazę na elektrodzie ale niestety:cry: nie ma takiego modelu. Czy może ktoś z szanowych userów mógłby pomóc? Napewno się odwdzięcze. :)PozdrawiammaciejpilaPodaj rodzaj...

   14 Lis 2007 13:40Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 744

   Sony CDX-M850MP - schemat, instrukcja serwisowa

   Witam, szukam schematu lub instrukcji serwisowej do radioodtwarzacza jak w temacie. Może ktoś ma i się podzieli?Pozdrawiam- MichałPatrz -- > OGŁOSZENIE 1/pierwsze/ od góry w tym dziale.

   14 Gru 2007 12:00Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1712

   volvo, schematy, instrukcje serwisowe,

   poszukuję schematów ewentualnie manuali, instrukcji serwisowych lub ti do volva

   Samochody Szukam 22 Cze 2009 23:53Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1851

   onkyo fr-435 schemat, instrukcja serwisowa

   Marka: OnkyoModel:FR-435Chassis (płyta lub główne podzespoły):Inne (uwagi): Szukam schematu lub instrukcji serwisowej

   Audio Szukam 02 Cze 2014 09:44Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1656

   Denon PMA 720AE - Kupie schemat (instrukcje serwisową)

   Dzięki za zainteresowanie ale jest to schemat do starszej wersji,ja szukam do wersji z literkami AE, a to jest ważne.poz,

   03 Lip 2014 16:07Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1710

   Marantz SR 6006 - poszukuje schematów, instrukcji serwisowej

   Witam serdeczniePoszukuję schematów do Marantz SR 6006 lub instrukcji serwisowejpo przepięciu działał jakiś czas a teraz cisza, Wszystkie funkcje sprawne tylko ciszaMoże ktoś wie - kto to naprawi za rozsądne pieniądzepozdrawiam

   15 Wrz 2014 05:11Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 792

   Metz Mecasound SX 4961 - poszukuję schematu, instrukcji serwisowej

   Szukam schematu, instrukcji serwisowej do tunera Metz Mecasound SX 4961.

   03 Maj 2015 13:48Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 714

   NAD602 - Szukam schematu, instrukcji serwisowej.

   WitamPoszukuje schematu lub instrukcji serwisowej do magnetofonu NAD602.Będę wdzięczny za każdą pomoc.Pozdrawiam,karol013

   07 Mar 2016 12:41Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 870

   Rega Brio - Potrzebny schemat, instrukcja serwisowa

   Potrzebny mi schemat do Rega Brio (wersja 2 ta głebsza) oraz instrukcja serwisowa lub chociaż zdjęcie płyty w wysokiej rozdzielczości.Dostałem ten wzmacniacz niesprawny po wymianie tranzystorow wszystko dziala ale na plycie pozostaly niewymienione oporniki ktorych ze wzgledu na kompletne zweglenie...

   22 Sty 2017 20:31Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 942

   Rtg Kodak Trophy 2000 - Poszukuję schematu, instrukcji serwisowej rtg Kodak 2000

   Dzięki. Tak napewno będę musiał zrobić. Ze schematem może poszło by trochę łatwiej.

   Sprzęt Medyczny 16 Gru 2017 16:38Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1623

   Selco genesis 140 schemat, instrukcja serwisowa.

   Witam,Schemat, oraz instrukcja serwisowa do Genesis 140. pzdr

   Elektro Schematy spawarek 20 Lut 2018 09:01Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1440

   Roland Boss GT-10 - Schemat, instrukcja serwisowa

   Witam wszystkich oraz z góry dziękuje za pomoc.Szukam schematu do efektu gitarowego Boss GT-10, ponieważ przy rozbieraniu gniazda jack, odpadł mi dziś jeden malutki tranzystorek z pętli efektów. Próbowałem porównać analogicznie do schematów z GT-8, natomiast nie zgadza się oznaczenie tranzystora...

   07 Lip 2018 13:06Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 714

   Diora AS 702 - Schemat, instrukcja serwisowa.

   Mam serwisówkę do AS502, tylko ile ona ma kartek bo mam to w garażu, więc czeka mnie wycieczka. Wrzuciłem do schematów.

   16 Kwi 2020 15:55Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 978

   Samsung PS60E6500es - szukam schematu, instrukcji serwisowej

   szukam schematu, instrukcji serwisowej do PS60E6500es.

   TV Szukam 20 Sty 2020 13:22Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 219

   Sony KV-M1440K - Szukam schematu, instrukcji serwisowej

   Szukam schematu lub instrukcji serwisowej do telewizora Sony KV-M1440K - chciałbym dowiedzieć się jaki dokładnie ma kineskop.

   20 Paź 2020 06:25Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 285

   Eltra Sankei CDR-99mkII EF- Szukam schematu (instrukcji serwisowej)

   Pilnie poszukuję schematu oraz instrukcji serwisowej (lub wskazówek jak wyciągnąć płytę główną)boomboxa sankei eltra CDR-99mkII EF. Widzę, że na forum były już pytania w tej sprawie, ale niestety nic w tym temacie nie ma, a w internecie istnieje tylko fragment schematu do wersji 89...

   Audio Instrukcje obsługi 25 Maj 2021 21:35Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 204

   Philips 70FT444 tuner - szukam schematu, instrukcji serwisowej

   Zajrzyj elektrotanya. hu, za freeW szukaj wpisz 70ft444Niestety elektrotanya z końcówką hu nie działa z jakiegoś powodu, a na elektrotanya. com nie posiadają schematu do tego modelu. :(Witam. Może to ten?Sprawdziłem wcześniej, FT144 jest inaczej zrobiony w środku i co za tym idzie - nie...

   30 Paź 2021 10:11Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 462

   ELECTOWN AR-3000 schemat, instrukcja serwisowa

   Witam. Jak w temacie poszukuję instrukcji serwisowej bądź schematu tego amplitunera. Nabyłem ostatnio na targowisku powyższy amplituner. Zakres FM jest ok. Produkcja Korea. Po włączeniu do sieci, podświetlenie wskaźników oraz skali działa, w głośniku da się słyszeć cichy szum. Gdy jest zakres audio nie...

   09 Lis 2021 02:23Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 192

   Proponuję na sprzedaż instrukcje serwisowe.

   Witam serdecznie. Proponuję na sprzedaż instrukcje serwisowe.Poniżej szczegóły:1. SAMSUNG VIDEO CASSETTE RECORDER (magnetowidy)SV-655F/651F/455F/452F/45...

   Ogłoszenia Elektronika 20 Gru 2008 23:56Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2462

   Proponuję na sprzedaż instrukcje serwisowe.

   SV-655F/651F/455F/452F/451F/255F/251FSV-665B/661B/265B/261BSV-665X/661X/563X/465X/461X/265/X/261/...SV-6615X/6613X/2615X/2613XSV-665GX/661GX/465GX/461GX/265GX/261GX...

   10 Lis 2009 21:08Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4886

   Instrukcje serwisowe DORO 5045, AUDIOLAIN 30

   Poszukuję instrukcji serwisowych bądź schematów telefonów DORO 5045, AUDIOLAIN 30.Z góry dziękuję MarekPrzepraszam źle umieściłem proszę o skasowanie lub przeniesienie postu do działu szukam serwisówki lub schematu.

   15 Sty 2005 18:06Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2035

   instrukcja serwisowa do dmc-fz10 panasonic (aparat cyfrowy)

   Poszukuję instrukcji serwisowej najlepiej ze schematem.

   27 Cze 2005 14:09

   Instrukcja serwisowa Merkury dsh 303 Gml 025

   Witam, Panowie poszukuje instrukcji serwisowej do Polskiego amplitunera Merkury DSH 303 na koncowkach mocy GML 025. szukalem uprzednio na forum ale znalazlem tylko do modelu 303A. Jesli ktos ma prosze o pomoc. Moze byc wraz ze schematem.

   22 Lut 2017 20:05Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1434

   Poszukuję instrukcji serwisowej Radiomagnetofonu NEC RM-870.

   Dostałem do naprawy radyjko NEC RM-870.Nie odtwarza kasety A, nie kręci podejrzewam sparciały pasek.Poza tym chciałbym przestroić głowice tak aby odbierał pasmo CCIR, aktualnie odbiera OIRT.Jeśli ktoś posiada schemat, instrukcję serwisową prosił bym o dodanie jej do tematu.

   03 Lut 2019 18:09Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 375

   Unitra Zrk at 9100 instrukcja serwisowa

   Witam serdecznie gdzieś na forum był wątek ale nie mogę znaleźć gdzie użytkownicy dodawali schematy-instrukcje serwisowe. Chodzi mi o serwisówke od strony druku ta zielona do at9100.Druga sprawa jakie powinny być końcówki bo są nie czytelne??? Jakie zamienniki tam podejdą.

   Początkujący Naprawy 15 Mar 2021 09:01Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 951

   Toshiba 82MW8S - szukam schematu, instrukcji

   Toshiba 82MW8S - szukam schematu, instrukcji serwisowej bądź zwykłej!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!! 24 Kwi 2006 16:26Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 456

   instrukcja serwisowa - Yamaha PSR-400 Szukam

   Tutaj jest schemat

   06 Sie 2011 11:02Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2327

   Diora Merkury-potrzebna instrukcja serwisowa Diora Merkury DSH-302, DSH-303

   Tak jak w temacie potrzebna jest Instrukcja Serwisowa do Unitra Diora Merkury DSH-302A, DSH-303AAle dokładnie instrukcja Serwisowa a nie schemat!!!Wielu userów myli serwisówkę z schematem ideowymSchemat to znalazłem na elektrodzie bez problemu. nie wstawiać proszę odpdpowiedzi z linkiem do...

   26 Wrz 2012 01:18Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3756

   Instrukcja serwisowa Adam GS 424

   Mam schemat do GS 424/420 jak byłbyś zainteresowany i instrukcję serwisową do GS 420/421. Skoro mają takie same schematy to może instrukcja od 420/421 Ci pomoże, chyba jest ona dostępna w download (zajmuje 50MB).DodanoUdało mi się ją zmniejszyć do 7MB więc jak nie znajdziesz to pisz.

   11 Paź 2009 12:08Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 7086

   Poszukuję instrukcji serwisowej wieży Philips FW 46/34

   Poszukuję schematu serwisowego wieży Philips FW 46/34. Muszę wymienić pasek napędowy w magnetofonie, stary się zerwał ze starości. W instrukcji serwisowej może być schemat jak go założyć, bardzo proszę o pomoc.

   27 Gru 2017 18:59Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 906

   Pralka Ariston-Hotpoint AQSF 29U - poszukuję instrukcji serwisowej

   Marka: Ariston - HotpointModel: AQSF 29uJeśli ktoś posiada i mógłby udostępnić instrukcję serwisową w szczególności schemat elektryczny pralki i ewentualnie schemat elektroniki (raczej mało realne, ale... ) w pralce padł prawdopodobnie moduł programatora (i nie wiem czy "sam z siebie" czy pomogła...

   31 Lip 2018 09:08Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 252

   Poszukuję instrukcji serwisowej kasy fiskalnej Elzab Mini

   O co chodzi? Mam kasę fiskalną Elzab Mini której skończył się "okres przydatności" (chyba legalizacja, nie znam się na tym). Kasa jest już do wyrzucenia i chciałem wykorzystać z niej jakoś mechanizm drukujący. Poszukuję więc instrukcji serwisowej tej kasy, bo być może że są tam informacje na...

   Drukarki, ksero Szukam 20 Cze 2014 09:20Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2064

   Renault 19 - instrukcja serwisowa

   Szukam instrukcję serwisową do Renault 19 lub schematy elektryczne. Poszukuję również informacji na temat interfejsu do tego modelu. Mam schemat uniscana wraz z wsadem pamięci, ale nie wiem czy do tego modelu będzie odpowiedni. Proszę o pomoc.

   26 Paź 2005 13:23Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 10396

   TV Philips 29PT8303/58 instrukcja serwisowa?

   Posiadam odbiornik jak w temacie. Na mojej polskiej instrukcji jest jeszcze w ramce: S 6bMD2. 21 AA.W bazach elektrody znalazłem instrukcję po angielsku i zestaw schematów ale szukam takiej instrukcji serwisowej, w której byłby algorytm wejścia w regulacje serwisowe np. regulację szerokości, wysokości...

   30 Sty 2007 10:53Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1694

   Szukam instrukcji serwisowej agregatu L10SP

   Poszukuję instrukcji serwisowej do agegatu prądotwórczego L10SP,jest to agregat produkowany przez f-mę FG WILSON (kiedyś) a w Polscedystrybuowany przez firmę SILTEC. Interesuje mnie przede wszystkim schemat sterownika.Może być po angielsku, niemiecku, francusku, rosyjsku.Za dane...

   Elektro Maszyny i Urządzenia 11 Sty 2011 12:09Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 778

   Tuner Radmor 5422 Instrukcja serwisowa

   Witam. Proszę napisać czy ktoś z Państwa jest w posiadaniu instrukcji serwisowej do Tunera Radmor 5422. Niestety przeszukując internet natrafiłem jedynie na schemat ideowy, a potrzebuję schematu z rozmieszczeniem elementów.

   09 Kwi 2014 13:01Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1605

   Julia stereo - Instrukcja serwisowa

   Poszukuję z instrukcji serwisowej schematów:c) rozmieszczenie elementów strojowych i regulowanych (wkładka)k) schemat płytki PK-2 (wkładka)Jeżeli jest możliwość to skan lub ksero.Artur

   10 Lis 2020 20:12Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 672

   Hitachi trk3d50 instrukcja serwisowa naprawy

   Witam użytkownikow szukam instrukcji serwisowej bądź schematu do radia hitachi trk3d50. Jak ktoś ma to poproszę o SKAN. Lub poprosze o informację gdzie szukać może są biblioteki z schematami. Mam problem z głośnikiem centralnym przestał grać wzmacniacz działa jakby sygnału od basu zabraklo. Mam sentyment...

   Inne Instrukcje obsługi 19 Sie 2022 17:32Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 129

   Instrukcja serwisowa - Zaegel held gemma am 270 - awaria palnika

   Proszę o instrukcje serwisową do wyżej wymienionego kotła. Model Am 260 17 - 27 kw, z palnikiem 29, 5 kw. Interesuje mnie głównie schemat podłączenia automatyki kotła oraz instrukcja serwisowa palnika. Przy okazji pytanie odnośnie problemu z w. w. kotłem. W losowych momentach automat wyrzuca błąd t. j....

   Systemy Grzewcze Serwis 16 Lip 2018 21:51Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1635

   zmywarka AEG Favorit Triathlon typ 45_1 DBL04 - szukam instrukcji serwisowej

   Witam wszystkichPoszukuję schematu zasilania pompy myjącej do zmywarki jak w temacie. Kod PNC zmywarki: 911232449003 lata temu pompa została wymieniona na nową. Kilka dni temu zmywarka zamarła. Zdiagnozowałem brak zasilania modułu. Po wymianie transformatorka sieciowego w zasilaczu modułu i profilaktycznie...

   AGD Zmywarki 17 Gru 2011 03:08Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 7078

   wpt /f 6c - Poszukuję instrukcji serwisowej- w szczególności kalibracji.

   Już sobie poradziłem (bo nie mogłem wejść w tryb serwisowy z klawiatury wagi)- zainstalowałem program Radwagu "Edytor wag" i po naciśnięciu spanswitcha pokazują się w nim dodatkowe opcje- między innymi kalibracja. Nie jestem już w stanie sprawdzić rodzaju elektroniki czy oprogramowania. Jednak- jesli...

   Inne Szukam 27 Sie 2016 13:47Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1827

   Poszukuję instrukcji serwisowej do Krups EA8050

   Otrzymałem link z którego "ściągłem " instrukcje po francusku gdzie znalazłem schemat elektryczny i hydrauliczny.Przy użyciu wspomnianego schematu i filmiku z YT na którym pokazano jak rozebrać expres na czynniki pierwsze zlokalizowałem mikrostykktórym załącza się expres. Po wszczyknięciu kontakt...

   06 Mar 2018 21:30Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2922

   Instrukcja serwisowa M 2408SD Aria

   Witam ponownie -mam instrukcje serwisową ale na papierze liczy 65 stron co najbardziej interesuje to ze skanuję ( instrukcja serwisowa M2407S, M 2408SD) wraz ze schematami 2407 i 2408.Byłoby super:D Sam schemat już mam, a najbardziej interesuje mnie sposób konserwacji czyli czym i gdzie się smaruje,...

   30 Wrz 2007 19:08Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2855

   Zmywarka Bosch SGS56M32EU/80 - potrz. instrukcja serwisowa

   Jak w temacie.Ew. może jakiś schemat połaczeń.nigdzie nie mogę znaleźć.Nie ma też w standardowych firmach sprzedających instrukcje i schematy.Trochę dziwne, bo całkiem fajny model i chyba trochę ich sprzedano.Nr katalogowy tej zmywarki to chyba: 017080242366008168

   08 Paź 2009 20:59Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 11368

   Tecnica-114 instrukcja serwisowa

   Chłopaki, proszę o pomoc w znalezieniu schematu przetwornicy Tecnika-114.Z Moskwy, otrzymałem instrukcja obsługi tej maszyny, ale jest poprawny schemat tylko część mocy. Program jest centrala nie odpowiada faktycznemu urządzeń elektronicznych.Z poważaniem, Sergey, Soczi.

   Elektro Spawarki i Prostowniki 16 Paź 2010 19:18Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 710

   Gramofon Yamaha P-550 Instrukcja serwisowa

   Szukam instrukcji serwisowej do tego gramofonu. Przyda mi się też instrukcja obsługi oraz schemat.

   25 Lis 2010 22:02Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 948

   Instrukcja serwisowa SELCO Genesis 260 i Genesis 350 GSM TLH PME.

   Instrukcja serwisowa SELCO Genesis 260 i Genesis 350 GSM TLH PME.3 pliki. Wyjątkowo precyzyjna instrukcja ze schematami.Andy

   03 Wrz 2012 19:43Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 5598

   Electrolux AEG Favorit 55402 - poszukuję instrukcji serwisowej

   zmywarka wyświetliła kod błędu i30 - uruchomione zabezpieczenie antyzalaniowe. Faktycznie, po odkręceniu blaszanych paneli bocznych na dnie znalazłem warstewkę wody. Chciałem zobaczyć skąd się leje woda, więc osuszyłem dno, zresetowałem program i uruchomiłem od nowa. Wodę zmywarka pobrała bez...

   AGD Początkujący 26 Sty 2014 16:04Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 3225

   [Kupię] Kupię instrukcję serwisową do DAT Kenwood DX-7030

   Cześć.Kupię kompletną instrukcję serwisową do DAT'a Kenwood DX-7030.Instrukcje te można spotkać w dwóch częściach, circuits descriptions i diagrams czy schematics. Mnie by interesował komplet lub bardziej ta część ze schematami.Będę wdzięczny za odzew.Bogdan

   16 Cze 2019 20:18Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 339

   Unitra AS632 - Poszukuję instrukcji serwisowej

   Mam taką instrukcję do BRUNS 4502, ale bez opisu tylko ze schematem i zdjęciami płytek drukowanych - to jest tuner na 4 programowania na FM ( wyrób diorowski). Sprawdż jeszcze w schematach bo być może wrzuciłem dla potomnych.

   Radiotechnika Początkujący 10 Wrz 2019 11:21Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 414

   Zasilacz INCO IZS-5/71 - Poszukuję instrukcji serwisowej do zasilacza INCO IZS-5

   Ok, bo myślałem, że sam schemat Ci pomoże, a na tej co podałem jest na samym dole link.Dodano po 1tutaj też coś mają tylko trzeba zapytać co maja do Z5001

   Elektronika Retro 01 Maj 2020 10:58Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 597

   Poszukuję instrukcji serwisowej do Laguny II

   Instrukcja serwisowa istnieje tylko w postaci elektronicznej i to nie jako wyodrębniona całość, ale jako całość wszystkich modeli RENAULT z kilku ostatnich lat, a to jest już inna bajka jeśli chodzi o dostępność. Jedynie schematy elektryczne występują oddzielnie dla każdego modelu.

   Samochody Elektryka i elektronika 10 Paź 2004 08:51Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2268

   Instrukcja serwisowa do DEH P4500MP

   Kupiłem odtwarzacz DEH P4500MP w USA i potrzebuje instrukcji serwisowej albo schematu, bo chciałbym przestroić FM na dostrajanie co 0, 1MHz. Z góry dzięki za wszelką pomoc. Jak co to mój e-mail: mariuszdemb(at)o2. pl

   12 Sty 2005 22:05Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 966

   instrukcja serwisowa: SIESTA3a

   Witam Nowego KolegęSchemat do Siesty 3 jast w bazie schematów, powinien podejść (szkoda, że nie podałeś modelu):.Jak znajdziesz, a pkt. Ci braknie, kliknij do mnie na PW (prywatne wiadomości) dam Ci punkty do pobrania:PPS. Nie wiem czy tam jest instrukcja serwisowa, czy tylko schemat

   27 Cze 2005 15:35Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 987

   Szukam instrukcji serwisowej: Lexmark X7170

   Szukam instrukcji serwisowej, katalogu części, schematów do urządzenia wielofunkcyjnego Lexmark X7170.!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!! 09 Cze 2008 19:47Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2039

   canon uc9500 instrukcja serwisowa kamery

   witampilnie poszukuje instrukcji serwisowej kamery analog CANON UC9500 lub przynajmniej schematow z niej. Konkretnie potrzebny mi schemat wizjera.prosze o pomocjezeli ktos tym dysponuje prosze o materialy na mailaszpacy(at)poczta. onet. pldziek...

   Inne Serwis 18 Lut 2006 11:32Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 879

   Odtwarzacz CD Technics SL-PS740A Instrukcja serwisowa

   Poszukuję instrukcji serwisowej lub schematu odtwarzacza Technics SL-PS740A.

   20 Kwi 2006 07:33Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1419

   Wzmacniacz Onkyo A 8015 Instrukcja serwisowa

   Poszukuję instrukcji serwisowej lub schematu wzmacniacza Onkyo A 8015.

   21 Kwi 2006 22:06Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1431

   Wzmacniacz Onkyo A 8690 Instrukcja serwisowa

   Poszukuję instrukcji serwisowej lub schematu wzmacniacza Onkyo A 8690.

   04 Maj 2006 07:45Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 992

   Alton 70 - potrzebna instrukcja serwisowa

   Heh ale po co ci instrukcja serwisowa? Nie sadze zeby cos takeigo w ogole istnialo. Jedyne co moze ci sie przydac to schemat zwrotnicy a te sa na elektrodzie. No chyba ze nie wiesz gdzie jaka srubke wkrecic:P

   Audio Nagłośnienie Domowe 25 Lis 2006 22:42Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1394

   Radmor 5102 - przesterowanie końcówek. Instrukcja serwisowa.

   Odnośnie charczenia - polecam poczytać [URL=]tutaj.Ewentualnie poszukać w wyszukiwarce.Instrukcja serwisowa = schemat?

   Audio Serwis 25 Lis 2006 17:19Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1886

   Daewoo LCD DSL-20D1T poszukuje instrukcji serwisowej

   WItam,bedę bardzo wdzięczny za udostepnienie instrukcji serwisowej do TV LCD DAEWOO DSL-20D1T oraz schematu.Chetnie podeślę scheat to ampitunera philips fr!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!!Posty bez powyższego w tytule, następnym razem, będą przenoszone...

   02 Sty 2007 20:16Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1121

   [szukam] Instrukcja serwisowa do Diora WS 704

   Instrukcja serwisowa do Diora WS 704 i do pozostałych elementów wieży z serii Diora 700, schemat Ws 704 już mam!!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!! 14 Sty 2007 20:32Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2400

   wzmacniacz Pioneer gm 920 - instrukcja serwisowa

   Poszukuje pilnie schematu do wzmacniacza pioneer gm 920mile widziana instrukcja serwisowa!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!! 03 Lut 2007 15:44Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1644

   WAGA BIZERBA BS800 K(LA)IBRACJA INSTRUKCJA SERWISOWA

   W Bizerbach tradycyjnie, w sumie prosto ale trzeba wiedziec jak. Dawno nie kalibrowalem BSa i nie pamietam dokladnie ale na pewno trzeba zalozyc zworkę na płycie przetwornika pod szalką i wtedy po wlączeniu waga automatycznie przechodzi w tryb kalibracji. Pozdrawiam: Waldek BębenW tym dziale...

   25 Kwi 2007 07:46Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 4165

   Drzwi przesuwne GEZE typ TSA 360 SMD-instrukcja serwisowa

   Pilnie poszukuję instrukcji serwisowej i schematu sterowania drzwiami przesuwnymi firmy GEZE typ TSA 360 SMD

   28 Sie 2007 20:27Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 4985

   Instrukcja serwisowa wzmacniacza PW-3015

   To jest tylko schemat mi chodzi o instrukcję serwisową. Tam jest dość szczegółowy opis tego wzmacniacza. Więc jeśli ktoś ma to niech się podzieli:D

   18 Lut 2008 16:34Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 3513

   KX-F90 Panasonic - Poszukuję instrukcji serwisowej

   Poszukuję instrukcji serwisowej wraz ze schematem do faxu Panasonica KX-F90, lub informacje w czym szukać przyczyny usterki.Opis usterki:! : Dotyczy kopiowania:Kopiuje tylko część dokumentu około 1/4 strony, wzdłuż strony. Pozostała część na kopii jest niewidoczna. Efekt jest identyczny przy...

   06 Mar 2008 09:36Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1302

   Amplituner JVC RX-7012RSL Poszukuję instrukcji serwisowej

   Posiadam Amplituner JVC RX-7012RSL Poszukuję instrukcji serwisowej wraz ze schematem sprzętu tego typu. Będe wdzięczny za pomoc, dziękuję.

   27 Gru 2008 15:15Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 633

   Kompletna instrukcja serwisowa odtwarzacza MP3 SONY NW-A1000

   Kompletna instrukcja serwisowa odtwarzacza SONY NW-A1000 ze schematami i płytkami drukowanymi.

   14 Sie 2009 12:59Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1806

   Fujitsu Ten Alpha 5000M - szukam instrukcji serwisowej / sch

   Poszukuję instrukcji serwisowej lub schematu wzmacniacza samochodowego Fujitsu Ten Alpha 5000M (może być także dla podobnego modelu np. 3000M).------------------... nie został rozwiązany, ale chyba nie ma na to szans, więc zamykam.

   04 Kwi 2011 10:33Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1409

   Szukam instrukcji serwisowych AUDI A4 1. 8 ADR

   Poszukuję instrukcji serwisowych do wyżej wymienionego silnika, w Lublinie mieli kiedyś papierowe wersje ale się rozeszły jakiś czas temu;/Nie chodzi mi o schematy elektryczne dostępne na elektrodzie, ale o pełne serwisówki AUDI z najczęstszymi usterkami itp itd.Jak ktoś ma niech się odezwie w miarę...

   14 Wrz 2009 17:51Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1195

   Poszukuję instrukcji serwisowej dla tunera Sony ST-JX310L

   Poszukuję instrukcji serwisowej lub schematu tunera Sony typu ST-JX310L.AN

   21 Wrz 2009 19:56Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 642

   Sony DTC-P7 poszukuje instrukcje serwisową

   Bardzo pilnie potrzebuje instrukcje serwisową do Sony DTC-P7, lub schematu z napięciami. Dokładnie potrzebuje miejsce zasilania silnika przewijania i nawijania taśmy.

   25 Wrz 2009 11:53Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 819

   Instrukcja serwisowa gramofon Unitra Fonika G-601A.

   Poszukuję instrukcji serwisowej, użytkowania oraz schematu do gramofonu G-601A.Dzięki i pozdrawiam.ojciec_pre

   01 Paź 2009 12:28Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2124

   Szukam instrukcji serwisowej do Konica-Minolta Dimage S414

   Poszukuję instrukcji serwisowej albo schematu części elektronicznej. Aparat zaczął 'pożerać' akumulatorki (poprawnie naładowany zestaw 1800mAh wystarcza na ok 30 zdjęć bez lampy). Akumulatorki mają pojemość ok. 1700mAh (mierzone).Podstawowe napięcia wyglądają OK. Podejrzewam jakieś zwarcie wewnętrzne,...

   11 Kwi 2010 11:05Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 870

   Keyboard Yamaha PSR 420 - szukam instrukcji serwisowej

   Poszukuję instrukcji serwisowej / schematu keyboardu Yamaha PSR 420

   14 Sie 2018 13:48Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1700

   Poszukuje darmowej instrukcji serwisowej onkyo M-8000

   Wzmacniacz Onkyo M-8000 na STK084 (spalone). Chcę zamiast STK zamontować LM3886 ale mam problem z zespoleniem tych układów z miernikami z panelu przedniego. Potrzebuję do tego instrukcji serwisowej lub kompletnego schematu wzmacniacza, bo w internecie trochę tego mało. Może ma ktoś coś takiego?

   21 Maj 2010 20:14Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 666

   Renault Scenic III - instrukcja serwisowa, elektryka

   Poszukuje schematu instalacji elektrycznej, instrukcji serwisowej, Renault Scenic III, rocznik 2010.Z gory dziekuje za pomoc.

   11 Cze 2010 09:54Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 5685

   Instrukcja serwisowa AGB022/01/G/WP numer 851202201052

   Instrukcja serwisowa, dane techniczne, numery części, schemat ideowy znajdziesz tu po angielskuPozdrawiam Jacek.

   22 Kwi 2011 11:54Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 3144

   Bauknecht GSF 4892 - instrukcja serwisowa

   Poszukuję instrukcji serwisowej do zmywarki GSF 4892. Numer dokumentacji: 4812 718 13248. Z góry dziękuję za pomoc. Przeszukałem forum i znalazłem tylko dane, schemat i diagram a potrzebuję całą.

   27 Sie 2011 10:10Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2108

   Uniden PRO 640e, instrukcja serwisowa i obsługi, język angielski.

   Skan instrukcji serwisowej transceivera cb Uniden Pro 640e. Opis regulacji, schemat, PCB.

   Radiotechnika Instrukcje obsługi 01 Lut 2012 20:23Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 3273

   instrukcja serwisowa szmaragd

   Schemat mam, chodziło mi o instrukcję serwisową i opisy regulacji.

   24 Lut 2012 08:19Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2274

   Potrzebuję instrukcji serwisowej do magnetowidu Hitachi VT-11E

   Tak jak w temacie, poszukuję instrukcji serwisowej (ze schematami) do starego magnetowidu Hitachi VT-11E.Karol

   DVD/VCR/Kamery Szukam 21 Kwi 2012 21:36Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1547

   Szukam instrukcji serwisowej do drukarki Epson Stylus SX425W

   Witam, szukam instrukcji serwisowej do drukarki Epson Stylus SX425W i wszelkich schematów budowy drukarki.

   02 Sie 2013 12:58Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1431

   Poszukuję instrukcji serwisowej do monitora Dell 2408

   Poszukuję instrukcji serwisowej do monitora Dell 2408 zawierajacej opis demontazu obudowy, schemat itp.Paweł

   Monitory Szukam 14 Wrz 2013 15:03Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1899

   Poszukuję instrukcji serwisowej do monitora iiyama HM703UT A

   witam,poszukuję instrukcji serwisowej do monitora monitora iiyama HM703UT A (Vision Master Pro 413) lub ewentualnie samego schematu.Anrod

   27 Paź 2013 21:30Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1950

   Radiostacja "szalupowa" RS-103 - Poszukuję instrukcji serwisowej

   Poszukuję instrukcji serwisowej do radiostacji szalupowej prod. UNIMOR typu RS-103. Radiostacja ta wygląda tak:Od biedy może być chociażby schemat z wykazem podzespołów.Z góry dziękuję!

   Radiotechnika Serwis 30 Gru 2013 11:29Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 930

   Diora CD 704/504 - Szukam instrukcji serwisowej

   Poszukuje instrukcji serwisowej do odtwarzacza Diory CD-704/504.Schemat posiadam. Może ktoś z kolegów podzieliłby się? 19 Lut 2014 08:23Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 777

   Szukam instrukcji serwisowej OR Eltra,, Irena''

   No właśnie nie pasuje, bo mi chodzi powtarzam o INSTRUKCJĘ SERWISOWĄ, a nie o schemat.

   17 Cze 2016 15:51Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1152

   Diora as-215 gf33 - Poszukuję parametrów elementu lub instrukcji serwisowej

   W zakupionym tunerze Unitra Diora as-215 w głowicy ukf brakuje elementu oznaczonego na schemacie L105. Poszukuję instrukcji serwisowej z wykazem elementów tego tunera lub innego z taką samą głowicą (GF33) w celu identyfikacji brakującej cewki.

   05 Sie 2016 19:18Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1902

   Alpine MRV-F353 - poszukuje instrukcji serwisowej

   Poszukuje instrukcji serwisowej do modelu jak w temacie lub zblizonego konstrukcyjnie.Najbardziej zlezy mi na schemacie przetwornicy zasilajacej subwooferProducent: ALPINEModel: MRV-F353dokument: service manual

   Radia Samochodowe Szukam 04 Cze 2017 10:40Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1353

   [Szukam] instrukcji serwisowej do piekarnika Samsung BQ1D6G144

   Szanowni Forumowicze,poszukuję instrukcji serwisowej do piekarnika Samsung BQ1D6G144 (lub schematu elektrycznego), albo сzy ktoś może sprawdzić typ tranzystora w pozycji tr216?

   AGD Użytkowy 18 Wrz 2022 11:58Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1056

   [Sprzedam] Instrukcje serwisowe CAR AUDIO firmy BLAUPUNKT

   Posiadam do odstąpienia dużą ilość instrukcji serwisowych, schematów, listy części do sprzętu Car Audio firmy Blaupunkt. Wszystkie po symbolicznej cenie 5, - za sztukę. Poniżej przedstawiam listę oraz przykładowe zdjęcia.Kontakt: tel. 661 392 675 lub mailem

   CarAudio Bazar 10 Sty 2019 21:42Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 423

   Jowita 2IC - Poszukuję instrukcji serwisowej Jowita 2IC

   To jest wersja 2IC, zresztą jak pisałem nie szukam schematu, a instrukcji serwisowej, a tego na forum nie mogę znaleźć

   01 Wrz 2021 10:07Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1032

   Bosch PIN651F27E - poszukuję instrukcji serwisowej do płyty indukcyjnej

   Dzień dobry,Poszukuję instrukcji serwisowej i schematu do płyty indukcyjnej Bosch PIN651F27E.Mam błąd ER22 i nie wiem o co chodzi.Dziękuję i pozdrawiam forumowiczów:)M(at)riusz

   17 Cze 2020 19:56Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1410

   Instrukcja serwisowa do oscyloskopu C1-118A (oryginał)

   Załączam skan instrukcji serwisowej do oscyloskopu dwukanałowego C1-118A, może komuś się jeszcze przyda.Zawiera opis działania, wykaz elementów, schematy ideowe i rozmieszczenie elementów oraz graficzne poradniki do usuwania usterek.Uwaga, w oryginale a zatem trzeba znać cyrylicę.

   10 Lip 2020 11:01Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 633

   Pioneer PLX-1000 - szukam instrukcji serwisowej...

   Szukam instrukcji serwisowej, lub samego schematu, gramofonu firmy Pioneer, model PLX-1000.

   04 Lut 2021 09:24Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 207

   Unitra Diora Justyna - instrukcja serwisowa, lub rozmieszczenie elementów

   Dzień dobry.Nie o schemat mi chodziło. Chodziło mi o rozmieszczenie ścieżek. Płytka jest częściowo spalona (dosłownie).Mając rozmieszczenie ścieżek (to jest w instrukcji serwisowej) znacznie mi zadanie ułatwi.Bardzo dziękuję za pomoc.

   12 Kwi 2021 07:51Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 396

   Instrukcja serwisowa - Cambridge Audio Topaz Sr 10

   Witam, poszukuje instrukcji serwisowej, lub schematów do amplitunera Cambridge Audio Topaz SR10 z 2010 roku, posiada ktoś takową?

   02 Maj 2021 00:37Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 273

   DENON DMD 800 - Szukam (kupie) instrukcje serwisową

   Dzień dobryTo schemat do DMD-1000 to podobny model, mechanika ta sama ale płyta i zasilanie to inna bajka;)Poza tym ten schemat mam i niestety jest nie kompletny.... brakuje 3 i 4 części schematu płyty

   06 Cze 2021 20:58Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 336

   QUICK MILL 5500 inox - poszukuję instrukcji serwisowej

   poszukuję instrukcji serwisowej, schematu elektrycznego i hydraulicznego, ewentualnie zdjęć wewnętrznych połączeń na elektrozaworach

   AGD Instrukcje Obsługi 19 Cze 2021 16:14Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 195

   Instrukcja serwisowa Rational

   Czy piece były serwisowane w przeszłości?Ja znalazłem w swoim kompletny schemat na kartkach A4 - taki rulon zwinięty za panelem przednim - jakaś dobra dusza go tam zostawiła. Może nie jest to instrukcja serwisowa ale zawsze coś.

   12 Maj 2022 11:32Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 333

   Metabo RC 14. 4 - 18 - Poszukuję instrukcji serwisowej do Metabo

   Poszukuję instrukcji serwisowej do radia budowlanego Metabo model RC 14. 4 - 18. W radiu spalił się transformator, którego parametrów poszukuję.PS. W autoryzowanym serwisie otrzymałem informację, że radia Metabo nie podlegają naprawie i w związku z tym nie mają ani transformatora do kupna, jak i nie...

   20 Lip 2022 20:46Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 288

   Xiaomi Mi band 5 - instrukcja serwisowa, czy jest i skąd ją pobrać?

   Witam, poszukuję instrukcji serwisowej dla Xiaomi Mi band 5. Chodzi mi o elektryczne schematy, połączenia, podzespoły w celu serwisowania tych opasek.Czy jest miejsce gdzie powinienem szukać takich rzeczy?

   Zegarki SmartWatch Opaski 19 Lip 2022 09:11Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 234

   MARANTZ 1200B Schemat instrukacja serwisowa

   Szukam Schematów do tego wzmacniacza oraz instrukcji serwisowych Schemat przeniesiono do właściwego działu:

   24 Sie 2009 18:39

   szukam instrukcji serwisowej do radioodtwarzacza "WIRAŻ

   Mam takową instrukcję, właśnie do tego modelu, ale będę mógł ją zeskanować w poniedziałek. Instrukcja liczy 8 stron A4 razem ze schematem i informacji nie jest tam za wiele. Skanować?

   17 Sie 2004 13:57Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1005

   szukam instrukcji serwisowej do TV SCHNEIDER SCENARO (TV17. X

   Schemat na pewno jest w Bazie Schematów. Ale chyba nie jest to Service ManualW tym modelu klawiatura lokalna była chyba umieszczona na płycie głównej - czego Ci brakuje? Przycisków (plastikowych popychaczy) czy samych przełączników. To pierwsze czasami się zdażało, to drugie jest mało prawdopodobne....

   18 Sie 2004 15:19Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1166

   Programy i instrukcje serwisowych do GSM!!

   Mam troche softu, instrukcji i schematów dotyczących telefonów gsm. Nigdy z nich nie korzystałem, bo to nie moja działka:), pomyślałem ze komuś się przydadzą:Po sciągnięciu przeskanuj np.Jezeli uda Ci się użyć tych plików, w dowód wdzięczności możesz napisać mi do czego.... pozdrawiam...

   Początkujący Serwisanci 06 Paź 2004 10:13Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1782

   Poszukuję instrukcji serwisowej motorola E398? (??? )

   Witam poszukuję instrukcji i schematu serwiowego do telefonu MOtorola E398. PRoszę o instrukcję bez nałozonego limitu punktowego, gdyz nie posiadam wystarczającej liczby punktow aby coiś takiego pobrac.Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!Patrz -- > OGŁOSZENIE 1/pierwsze/...

   09 Mar 2007 22:52Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 611

   LG HT462DZ - instrukcja serwisowa

   Witam WszystkichWiem ze stary temat i dawno nie odwiedzany ale może jednak ktoś posiada ten schemat? Bardzo go potrzebuje, a jak do tej pory nie udało mi się najść. Jeśli ktoś posiada ten schemat, lub informacje gdzie moge go znajść proszę o udostępnienie lub podesłanie na PW.Z góry dziękuję i...

   12 Lut 2013 13:26Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 3405

   LG/ Flatron/ W1934S BN - Padnięty zailacz, brak instrukcji serwisowej.

   Kolega podrzucił mi monitor LG Flatron W1934S BN (W1934 BNT AEUQQPH). Pierwsze co zrobiłem to posprawdzałem napięcia. 0V na wszystkich zaciskach zasilania matrycy. 0V na wszystkich pinach zasilania Scalera. Za mostkiem na kondensatorze 100uF 330V. Zauważyłem przepalony rezystor 0. 51Ohm a za nim...

   Monitory LCD Serwis 21 Gru 2013 23:07Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 5130

   Fiat Panda sprzęgło SA CEBRON - instrukcja serwisowa i wymiana uszczelnień

   Witam, mam pytanie czy ktoś posiada schemat siłownika sprzęgła automatycznego SA marki CEBRON? Chciałbym schemat jak rozkręcić i wymienić uszczelnienie, ponieważ potrzebny jest jakiś ściągacz i nie wiem czy wystarczy typowy. I jaki zamiennik mogę wykorzystać zaworu zwrotnego do tłoczenia powietrza na...

   14 Kwi 2016 05:29Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1512

   Unitra TST-101 (Meluzyna) - Poszukiwana instrukcja serwisowa

   Poszukuję instrukcji serwisowej kompletnej do tunera radiowego z zestawu Meluzyna TST-101.Schemat mam ale potrzeba reszty dokumentacji. Najbardziej listy części i dokładny rodzaj żarówek od podświetlenia skali.

   03 Sty 2022 22:39Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 381

   Instrukcje serwisowe do TV SONY KV21T3K.

   Jest to chassis: BE4A. Tutaj jest schemat:, a tutaj są tryby serwisowe:. Może to Ci wystarczy?Pozdrawiam Tomek.

   18 Sty 2005 17:56Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1958

   XEROX M 940 INSTRUKCJA SERWISOWA Z KODAMI SZUKAM

   SZUKAM SCHEMATU I INSTRUKCJI SERWISOWEJ DO XEROXA M 940Nie używaj dużych liter - REGULAMIN.

   11 Lut 2005 18:03Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 998

   Szukam instrukcji serwisowej do magnetofonu szpulowego ZK120T.

   Mam kompletnę instrukcję naprawy/konserwcji do ZK140, a to jest to samo, one wszystkie miały te same mechanizmy, różniły się elektroniką, głowicą z przełącznikiem.Jak chcesz to podaj na PW maila zeskanuję i podeślę. Schemat do ZK120T jest na forum.PS. 2005-10-11 g. 10. 00Dzięki, ale nie...

   10 Paź 2005 17:16Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1091

   TANDBERG TR 2025 schemat instrukcja cokolwiek! (! )

   pilnie poszukuję czegokolwiek po polsku lub angielsku o w/w amplitunerzenajlepiej schematu lub instrukcji instrukcji serwisowej czy czegoś co mogłoby pomóc w odpaleniu tego cuda techniki!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!!Posty bez powyższego w tytule, następnym razem,...

   08 Sty 2006 18:05Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 665

   Telewizor sanyo ce28wn5 help - instrukcja serwisowa

   Service modeZałącznik usunięto - tryb serwisowy do chassis EB6A jest tutaj:A poza tym tryby proszę zamieszczać w dziale ze schematami:(am)

   TV Serwis 30 Maj 2006 11:28Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1047

   Poszukuję instrukcji serwisowej do kamery SONY DCR-DVD92E

   Poszukuję jak w temacie wyżej, a konkretnie chodzi mi o wejście w tryb serwisowy do w/w kamery (w celu korekcji ostrości), ew. sam schemat może ktoś posiada? Wynagrodzę punktami (kilkadziesiąt)

   06 Lis 2006 08:03Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1127

   Instrukcja serwisowa do AFICIO 350 pilnie poszukiwana! (!! )

   serwis manual zamieściłem w dziale instrukcje schematy tu jest do pobrania

   27 Lis 2006 08:03Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 977

   Szukam instrukcji serwisowej do ogrzewania Webasto Thermo 90ST.

   Tutaj kolego masz instrukcj serwisowe, montaż i schematy do Webasto Termo 90

   29 Lis 2013 16:54Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3543

   Schematy, instrukcje, zdjęcia Neptun GZE Unimor szukam!

   UWAGA! UWAGA! UWAGA!Jeżeli posiadasz jakieś materiały o firmie Unimor tj. schematy, instrukcje,ulotki, artykuły z gazet itp. to podziel sie i podeślij na maila lub adres domowy ( zeskanuje i odeśle)To samo tyczy sie zdjęć sprzętu, masz gdzięs na strychu jakiegoś Neptunalub cokolwiek...

   31 Sie 2007 11:40Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 984

   zestaw pomiarowy zpfm 4 E poszukiwana instrukcja serwisowa

   Witam kolegów czy ktoś ma może dokumentację serwisową ze schematami do zpfm 4 produkcji Eureki lub może wskazać skąd ją ściągnąć? 05 Sty 2008 14:10Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1299

   Instrukcje serwisowe, obsługi itd... poszukuje!! / unimor. in

   Tu na tym forum też udziela się porad za Free więc nie narzekaj. Ktoś musi czuwać aby spać mógł ktoś.Hehe tak nie do końca;p, czesto zeby coś ściagnąc trzeba miec punkty;-)P. S. Gratulacje za pielęgnowanie tradycji i historii polskiej elektroniki.Dzieki;-) ale zamiast tych gratulacji...

   15 Lis 2008 11:54Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1578

   Szukam instrukcji serwisowej Pioneer DEH-1590R

   Witam!!!Szukam części schematu, gdzie jest rozrysowany panel i jego połączenie z radiem.Dziękuję za wskazówkę, zerknę do innych instrukcji.

   31 Gru 2008 22:10Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1296

   Instrukcja serwisowa do Unitra Zodiak DSS 401/402

   No niestety schemat już mam... Instrukcję użytkownika też. Nawet sposób przestrojenia wygrzebałem całkiem niezły.Brakuje mi tylko serwisówki, ew. samego opisu zakładania linki.

   18 Mar 2010 12:52Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 18081

   Szukam instrukcji serwisowej do Yamahy AX-930

   Zgadza się. Różnica między tymi modelami niewielka. Instrukcję obsługi mam, schemat ideowy też. Szukałem w Google, ale nic nie znalazłem. Elektrodę też przeszukałem. Chcę znajomemu elektronikowi, który na co dzień nie zajmuje się sprzętem audio, pomóc szybciej zlokalizowac przyczynę uszkodzenia lewego...

   26 Maj 2010 16:30Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1668

   Amplituner Marantz SR5004 - szukam instrukcji serwisowej

   Przede wszystkim zależy mi na wybudzeniu sprzętu z trybu serwisowego.Sprawdzałem sekwencję dla modelu SR5003, ale nie chciał się wybudzić:(A poza tym oczywiście schemat jest najważniejszy.

   15 Mar 2011 20:34Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1020

   Szukam instrukcji serwisowej Panasonic SA-AK210

   Naprawiam mechanizm zmieniarki cd w sa-ak210. Rozkładając nie zaznaczyłem wzajemnego położenia 3 suwadeł ząbkowanych, próbuję na różne sposoby i lipa. Potrzebuję schemat serwisowy - montażowy całego mechanizmu cd Panasonic sa-ak210, lub innej rady. Pozdrawiam.

   28 Gru 2012 20:25Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2328

   Kuchenka Zanussi HM214X - instrukcja serwisowa, szukam

   Cześć,poszukuję karty serwisowej dla kuchenki Zanussi HM214X.Wybrałem sobie na projekt na studiach zrobienie wyłącznika czasowego do płyty grzewczej, więc poszukuję głównie o schematu, w jaki sposób jest zrealizowane włączanie poszczególnych pól grzewczych w tej kuchence.To mój pierwszy post...

   30 Mar 2014 20:00Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 837

   Krups BW4108 - Ciągły sygnał dźwiękowy/schemat instrukcja serwisowa

   Czajnik Krups BW4108 wyłącza się przed zagotowaniem wody (wygasza wyświetlacz i emituje ciągły akustyczny sygnał alarmu). Po zdjęciu z podstawy i ponownym postawieniu wyświetla temperaturę (często w okolicach 85-90 oC) i można wodę dogrzać.Podejrzewam uszkodzenie termostatu bimetalicznego...

   AGD Drobny sprzęt 17 Maj 2014 10:39Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1263

   MIWE CONDO piec wielopoziomowy - Instrukcja serwisowa, kody bledow, naprawy.

   Czesc.Dzis po rozgrzaniu pieca nastapil wyciek wody. Po ostudzeniu, odlaczeniu z sieci i odsunieciu go we czterech;) od sciany zdemontowalem syfon i dostalem sie do magistrali wodnej(na zdjeciu). Wszystkie weze wodne w stanie bdb, opaski ciasne. Jedyne miejsce skad mogl nastapic przeciek to zbiorniczek...

   Urządzenia przemysłowe 31 Sie 2016 06:25Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 10713

   Meratronik K934 - instrukcja serwisowa

   Znajdziesz tutaj; [url=]Link.

   15 Lis 2016 15:17Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1917

   Wózek inwalidzki - instrukcja serwisowa

   schematów nie ma nigdzie znalazłem tylko takie filmikiinstrukcja ang.może się coś przyda;)

   27 Maj 2020 11:31Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 3738

   VW Sharan instrukcja serwisowa

   Mam VW Sharan tdi rocznik 1999 poszukuje instrukcji i schematu z opisem bezpieczników. Czy ktoś z uczestników forum może mi pomóż? Mam problem z ustaleniem jak wyłączyć alarm podczas naprawy rozrusznika. Po rzłączeniu klemy od akumulatora alarm się uruchamia.

   Samochody Zabezpieczenia 21 Gru 2019 13:28Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 501

   Szukam schematu, instrukcji AIWA AD-F880 tape deck

   poszukuje instrukcji, schematu, wszelkich informacji serwisowych o tym sprzecieAIWA AD-F 880(at)ctros

   27 Sty 2005 14:41Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 906

   Magnetofon M 551S Finezja 3 Unitra - schemat, instrukcja

   poszukuję schematów oraz instrukcji serwisowej wyzej wymienionego magnetofonu, lub jakich kolwiek materiałów na temat tego sprzętu.z góry dziękiSNAPi

   14 Lut 2006 18:59Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 5021

   Instrukcja serwisowa do VCR Thomson L1601

   Mam problem z tym VCR. Otóż, była w nim uszkodzona krzywka pośrednicząca pomiędzy raminiem ładowania taśmy, a kołem logicznym. Po jej wymianie i złożeniu mechaniki wszystkie funkcje chodziły ok, lecz obraz był zakłocany co chwilę z powodu nierówmiernego przesuwu taśmy. Dodatkowym objawem było nierównomierne...

   DVD/VCR/Kamery/BD Serwis 24 Maj 2004 16:35Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 840

   Amator2 stereo -instrukcja serwisowa

   Mam Amatora, już przestroiłem i naprawiłem zasilacz, tylko że wzmacniacz do wymiany:(. Prawdopodobnie z zasilacza poszło na końcówki 30V zamiast 24V i dlatego przestały działać. Przypomnę, że w przedwzmacniaczu jest UL1321 a dalej są UL1405L. No i teraz nie wiem czym zastąpić tego UL1321, bo też nie...

   04 Sty 2005 10:08Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 3870

   Instrukcja serwisowa do Elemisa 5510T potrzebna

   Schemat mam przydałaby się instrukcja serwisowa.

   30 Lip 2004 12:42Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2159

   Potrzebna instrukcja serwisowa do Optiview 14l

   Hl4850A był taki HYUNDAINa elektrodzie jest do tego schemat.

   Monitory Serwis 22 Paź 2005 12:35Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1383

   Potrzebny schemat, instrukcja i service manual do Philips 21HT3352/61P

   Jest Philips chassis A7H1. AA. Schemat umieściłem tutaj:Tryby serwisowe dostaniesz na PW.Dodano po 42Podaj maila to Ci podeślę schemat i tryby (po polsku) do Philips 21HT3352/61P chassis A7H1. AA, bo przez PW nie chce pójść.

   02 Mar 2005 07:18Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2031

  Schemat serwisowy Canon Eos Rebel T4i

  Bezpośredni link do pobrania Schemat serwisowy Canon Eos Rebel T4i

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Schemat serwisowy Canon Eos Rebel T4i