Specyfikacja, działanie, zastosowania, konserwacja Haier Ly15t1cbw

Haier Ly15t1cbw to wysokiej jakości, profesjonalny laptop o dużej wydajności, który został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w biznesie. Specyfikacja tego laptopa obejmuje między innymi 15-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920x1080, dwurdzeniowy procesor Intel Core i7, 8 GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 1 TB. Zastosowanie tego laptopa jest dosyć szerokie, ponieważ może on obsługiwać zarówno prace biurowe, jak i zaawansowane zadania związane z edycją wideo lub tworzeniem grafiki. Konserwacja tego laptopa jest również stosunkowo prosta – wystarczy regularnie czyścić wyświetlacz i klawiaturę, a także okresowo sprawdzać stan baterii.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja, działanie, zastosowania, konserwacja Haier Ly15t1cbw

Znajdź odpowiednie części zamienne, baterie lub ładowarki do swoich urządzeń, i zamawiaj je wygodnie online.

Internetowy serwis części zamiennych Bosch: 24-godzinny serwis elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych

Tutaj znajdziesz nie tylko baterie i ładowarki do każdego urządzenia, ale także pasującą część zamienną wysokiej jakości. Zamów oryginalną część zamienną do godziny 14:00 w naszym sklepie internetowym, a dostawa zostanie zrealizowana następnego dnia roboczego. Należy pamiętać, że części zamienne mogą być instalowane wyłącznie przez wykwalifikowany personel.

  • Łatwy wybór części zamiennych za pomocą rysunków technicznych
  • Szybka dostawa dzięki wysokiej dostępności części zamiennych
  • Oryginalne części zamienne wysokiej jakości
  • Części zamienne zwykle dostępne przez 8–10 lat - po zakończeniu produkcj

Znajdź odpowiednią część zamienną łatwo i szybko

Właściwa część zamienna za jednym kliknięciem myszy

Dostawa do drzwi zamawiającego

Bosch Support

Znajdź różne opcje kontaktu, aby porozmawiać z pomocą techniczną Bosch:

Infolinia serwisowa i porady aplikacyjne

W przypadku pytań dotyczących zastosowania naszych produktów lub serwisu napraw i części zamiennych.

Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Do zamówień złożonych w sklepie internetowym doliczamy zryczałtowany koszt wysyłki w wysokości 14, 76 zł (brutto).

Części zamienne są elementami składowymi elektronarzędzia. Stanowią podstawowe wyposażenie urządzenia, bez którego nie może ono działać. Przykładami części zamiennych są: paski zębate, śruby, prowadnice i komplety szczotek zamiennych.

Akcesoria rozszerzają funkcjonalność lub stanowią element dodatkowy, bez którego elektronarzędzie nie może być normalnie użytkowane. Akcesoria stanowią brzeszczoty, walizki, rękojeści dodatkowe, papiery ścierne i wiertła.

Punkty artykuły

  1. Plusy i minusy
  2. Charakterystyka
  3. Instrukcja

Bosch jest znany przede wszystkim jako producent różnych gospodarstw domowych i prostych urządzeń budowlanych. Ale nie wszyscy podejrzewa, że ​​wśród gamy produktów niemieckiej firmy znajdują się zarówno niezwykłe produkty, które można przypisać nudnej maszynie, która jest znacznie popularna wśród miłośników tego tematu.

Plusy i minusy

Przed wyborem modelu konsument musi wziąć pod uwagę wszystkie aspekty wpływające na jakość pracy i działania. Dlatego bardzo ważne jest zbadanie zalety i wad produktu, ponieważ ich ilość umożliwia docenienie techniki.

Pierwszą ważną zaletą Bosch PBD 40 jest jego niezawodność. Dla wielu konsumentów niemiecki producent to firma, która zawsze próbuje utrzymać wysokiej jakości bar, ma swoją technologię produkcyjną.

Sprzęt budowlany i roboczy prowadzi wiele kontroli jakości. Jeśli projekt zapewnia elektronikę, przed wdrożeniem i po kontrolowaniu i regulowanym. Ale to wszystko powinno być w solidnej i niezawodnej konstrukcji, więc firma ta wykorzystuje materiały wysokiej jakości zdolne do ochrony produktu w różnych warunkach.

Drugi plus jest łatwość obsługi. Często, przy zakupie niezwykłego sprzętu, konsumenci mają pytania dotyczące poprawnego zastosowania go. Konstruktywnie Bosch PBD 40 jest bardzo prosty, więc nie najbardziej doświadczony pracownik będzie mógł go wykorzystać. W przypadku problemów zawsze można odnosić się do dokumentacji, która wyjaśni główne zasady i funkcje sprzętu.

Ta wiertarka jest również dobra, ponieważ jest wygodna ze względu na dostępność różnych technologii i funkcji, które upraszczają pracę i uczynienie go bardziej wydajnym. Bosch próbuje trzymać saldo, dzięki czemu produkt jest jednocześnie łatwy w obsłudze i jednocześnie pozwolił użytkownikowi pokazać swoje umiejętności. Jest to wyrażone w znacznej ilości regulowanych parametrów określonych przez niezależnie w zależności od tego, jakie prace mają być spełnione i stopnie jego złożoności.

Aby uzyskać znaczną liczbę nabywców, zaletą może być niewielka cena, która w pełni odpowiada maszynie i jej możliwościom. To sprawia, że ​​krąg potencjalnych konsumentów szerszy i sam produkt jest bardziej przystępny.

Stosunek wartości i jakości jest jedną z kluczowych cech firmy Bosch, dlatego kupując taki produkt, nie przepłacisz marki elitarnej i kupuj przyzwoitą technikę.

Oprócz korzyści, są pewne wady. Pierwszy z nich jest konstruktywny i związany z małym bandlash w wrzecionie wkładu. Niemożliwe jest nazywanie jej znacznego minus, ponieważ w ramach prostego użytkowania krajowego aspekt ten nie jest szczególnie ważny. Ale obrabiany przedmiot jest lepszy do zaliczki, aby bandlash nie wpływa na wynik końcowy.

Drugi minus jest obecnością koła obrotowego, ponieważ dla niektórych użytkowników jest wygodniejsze do pracy z uchwytem. Kolejna niewielka wadą jest związana z brakiem wiceprzewodnicząca. Ostatni minus leży w fakcie, że Bosch PBD 40 nie jest łatwy do zdobycia na rynku w tej chwili, z tym producentem ten model jest jedynym wśród maszyn wiertniczych.

Charakterystyka

Urządzenie to działa z takimi materiałami jak drewno i metal. Niezawodna mocacja jest przeprowadzana z powodu pierścienia blokującego. W ten sposób wiercić, podczas pracy zawsze utrzyma ciężko.

Ten model ma wygodny wyświetlacz cyfrowy, który wyświetla główne wskaźniki i ustawienia regulowane. Prawdopodobieństwo niedokładności zmniejsza się do minimum z powodu systemu stabilizacji. Tabela wyników umożliwia zmianę parametrów jako dokładnie i monitorowanie przepływu pracy. Częstotliwość obrotu wrzeciona jest regulowana w dwóch trybach. Pierwszy wynosi od 200 do 850 obrotów na minutę, drugi – od 600 do 2500.

Zużycie energii wynosi 710 W, napięcie – 220 V. Maksymalna średnica wiertła do pracy ze stalą – 13 mm. W drewnianych pustych, można zrobić otwory o średnicy do 40 mm. Dostępny jest szybki zacisk odłączający, dzięki czemu można pracować z okrągłymi produktami lub elementami nieprawidłowego kształtu. Koło obrotowe ma gładki skok i wbudowany uchwyt z miękką gumowaną nakładką, dzięki czemu podczas korzystania z ręki nie zwrócił.

Wbudowany wskaźnik cyfrowy, dając użytkownikowi możliwość znalezienia głębokości wiercenia, czytając dokładne dane. Dokładność wykonywanej pracy będzie jeszcze wyższa, a nie będzie konieczne spędzić czas na niezależnym pomiarze wskaźników.

Dwustronna skrzynia biegów w pierwszej prędkości zapewnia większą moc, a na drugim – optymalna częstotliwość rotacji. Wkład wiertniczy umożliwia naprawę wiertnika nawet bez pomocy klucza. Inną technologią jest wbudowany laser działający jako wskaźnik. Stosując tę ​​funkcję, możesz skierować belkę w środku i już na planowanym wskaźniku wykonaj wiercenie. Dla wygodnej operacji w ciemności projekt zapewnia oświetlenie powierzchniowe LED.

Równie ważnym aspektem pomyślnej pracy jest lokalizacja przedmiotu obrabianego, na który odpowiedzią równoległy nacisk i duża płyta robocza.

Ze względu na ich obecność pozycjonowanie przedmiotu obrabianego będzie najbardziej skuteczny. Wielkość podstawy 330×350 mm umożliwia pracę z małymi i średnimi elementami, a także umożliwia zainstalowanie tego urządzenia na pulpicie.

Waga tylko 11. 2 kg, dzięki czemu projekt jest łatwy do transportu i poruszania. Mimo że górna część i wydaje się uciążliwa, ale sam produkt jest dość wygodny i nie zajmuje dużo miejsca. W konfiguracji, oprócz głównego produktu, znajduje się również klucz końcowy i zacisk. Bosch PBD 40 Desktop Wymiary tworzą 750x378x273 mm. Wbudowany system z celowego uruchomienia, a także ostrzeżenie o technologii Przeciążenie termiczne urządzenia.

Instrukcja

Równie ważną częścią działania jest prawidłowe wykorzystanie produktu zgodnie z dokumentacją techniczną. Jednym z najważniejszych punktów jest przechowywanie maszyny, ponieważ oprócz głównej pracy konieczne jest tworzenie odpowiednich warunków, aby sprzęt był w odpowiednim pokoju przez cały czas. Wybrane miejsce powinno być suche, obowiązkowym wymaganiem jest lokalizacja Bosch PBD 40 z dala od źródeł podwyższonych temperatur lub promieni słonecznych.

Konieczne jest również uniknięcie nagłych kropli temperatur, jak w przypadku transportu w zimnym sezonie.

Przed pracą upewnij się, że produkt jest w pełni prawidłowy i gotowy do wdrożenia bezpośredniego miejsca docelowego. Zwróć uwagę na projekt urządzenia, jego integralności i dostępność ewentualnych wad. Producent dzieli swoją uwagę na fakcie, że żadna wilgoć ani płyn powinna wpaść do wewnętrznej części urządzenia. Przed każdym przepływem pracy użytkownik musi podjąć wszystkie środki bezpieczeństwa w celu użycia odzieży ochronnej i odpowiedniego sprzętu.

Bosch zdecydowanie zaleca zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa elektrycznego po zakończeniu sesji operacji instrumentu. Przewód zasilający powinien być zawsze liczb całkowity i stosowany w bezpośrednim spotkaniu. Również uważnie traktować system uziemienia. W przypadku poważnych usterek producent zaleca skontaktowanie się z centrum serwisowym, a nie angażować się w niezależne naprawy.

W tym przypadku nie ma modyfikacji, które umożliwiają wykonywanie operacji wygodniej dla użytkownika, bez naruszania podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Dokumentacja ma listę znaków, które umożliwiają oszacowanie statusu technologii podczas pracy i podawanie informacji o użytkownikach dotyczących środków ostrożności. Proces montażu od samego początku jest szczegółowo szczegółowo i stopniowo zaplanowany jest instrukcje. Istnieje również dane dotyczące różnych typów instalacji – pojedyncze części, powierzchnia robocza. Każdy etap pracy, od rozpoczęcia i zakończenia odłączenia produktu, musi być wykonane zgodnie z bezpieczeństwem. Przełączanie głównych wskaźników przeprowadza się przez instalowanie regulatorów na wymaganych liczbach lub poziomach.

Po pewnym czasie okresowo zbadaj produkt do wad fizycznych i uszkodzeń, również nie zapomnij wyczyścić sprzętu, w szczególności różnych szczelin i otworów, w których pył, brud, żetony lub trociny mogą być zatkane. W przeciwnym razie narzędzie może być zacięte, a przestanie działać prawidłowo, dopóki przyczyna uformowała problem.

Elementy podstawowe System Bosch Mobility
    Strona startowaElektronarzędzia profesjonalneSystem Bosch Mobility... Elementy podstawowe

Twój wybór jest
w trakcie przetwarzania

Elementy podstawowe systemu Bosch Mobility można przystosować do indywidualnych potrzeb użytkownika, są one wyjątkowo wytrzymałe i pozwalają bezpiecznie dostarczyć elektronarzędzia oraz osprzęt na miejsce – a wszystko jest ze sobą połączone za pomocą łatwych w obsłudze zatrzasków.

INFORMACJA O PRODUKTACH

Pytania dotyczące Elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych i osprzętu Bosch Professional.

Pon. - Pt. :8. 30 – 16. 30

*koszt połączenia wg taryfy lokalnej

INFOLINIA SERWISOWA

Pytania dotyczące napraw, serwisu elektronarzędzi oraz części zamiennych do elektronarzędzi Bosch Professional.

Pytania i odpowiedzi

Tutaj uzyskasz odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące naszych usług serwisowych.

Aby strona wyświetlała się prawidłowo, należy ją odświeżyć. Naciśnij przycisk poniżej, aby odświeżyć stronę.

Odśwież teraz

Opinia o naszej stronie internetowej

Specyfikacja, działanie, zastosowania, konserwacja Haier Ly15t1cbw

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja, działanie, zastosowania, konserwacja Haier Ly15t1cbw

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja, działanie, zastosowania, konserwacja Haier Ly15t1cbw