Specyfikacja Dane C E C Tl53z

Specyfikacja Dane C E C Tl53z to programowalny, cyfrowy mikrokontroler firmy STMicroelectronics. Jest to 8-bitowy mikrokontroler, który może być używany do sterowania urządzeniami elektrycznymi lub elektronicznymi. C E C TL53z jest zoptymalizowany do zużywania małej ilości energii elektrycznej i oferuje wiele funkcji, w tym wyjścia cyfrowe, analogowe, wejścia cyfrowe, I²C, SPI, PWM i RTC. Jest to bardzo energooszczędny mikrokontroler, co czyni go idealnym wyborem dla wszelkiego rodzaju projektów i aplikacji.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja Dane C E C Tl53z

C. E. C. TL53Z

Wspaniały odtwarzacz japońskiego producenta - prawdziwy Hi-End!

Odtwarzacz TL53Z słynie z nowatorskiego napędu paskowego, które używany jest na co dzień w gramofonach. I podobnie jak w przypadku gramofonu mamy tu do czynienia z dźwiękiem niemal analogowym!

I jeśli nie ktoś uważa inaczej to tym nie mniej jest to odtwarzacz najbardziej analogowy z cyfrowych odtwarzaczy. 

TL53Z to nie tylko znakomity odtwarzacz zintegrowany, ale może też stanowić znakomity transport. Posiada komplet wyjść cyfrowych:

- AES/EBU (XLR)

- optyczne (TosLink)

- coaxial (RCA)

Do tego wewnętrzny DAC wyposażony jest w przełączniki zmieniające parametry urządzenia i dostosowujące je do preferencji słuchacza.

„Na tylnej ściance znajdziemy dwa przełączniki hebelkowe, za pomocą których możemy wybierać między różnymi ustawieniami filtrów cyfrowych. Jeden umożliwia w trzech krokach wybór oversamplingu: 32 fs-64 fs-128 fs, zaś drugi wpływa na to, jak DAC „odzywa się” po podaniu impulsu – albo mamy klasyczny filtr z płaskim pasmem przenoszenia, który jednak mocno „dzwoni” przed i po impulsie, albo filtr z nieco opadającym pasmem od góry, z łagodniejszym opadaniem poza pasmem przenoszenia, gwarantujący „czysty” impuls. ”

C. ’a cechuje zbalansowana topologia (wyjścia RCA, jak i w pełni symetryczne XLR) i jest to Hi-End pod każdym względem - dźwięk, wygląd, wykonanie najwyższej klasy!

Okazja zdobycia tych wspaniałego urządzenia za ułamek ceny rynkowej, a dodać należy, że pojawia się on na aukcjach niezwykle rzadko!

W polskiej dystrybucji kosztował 9 800 złotych! !

W komplecie:

- oryginalny krążek dociskowy,

- uoryginalny pilot

- kabel sieciowy

- dokumenty i instrukcja

- oryginalny karton z wypełnieniem

- i uwaga! dodatkowy zapasowy nowy pasek napędowy i nowy zapasowy laser!!!

Sprzęt niezwykle ceniony poszukiwany i zbierający znakomite recenzje - poniżej garść odnośników w sieci:

„The TL53Z offered a very organic, coherent presentation. There is nothing about this player's presentation that I'd call analytical or typically digital. It was consistently engaging and never boring with little if anything by way of top-end brittleness. The words suave and sophisticated kept coming to mind. Those lusting for typical digital cyborg bass and more explicit dynamics may want to look elsewhere. But for 'analog' types, I strongly recommend tracking down a CEC dealer and having a listen yourself. ”

6moons, Paul Candy

„Pomijając estetykę systemu, trzeba powiedzieć, że to jest tego typu dźwięk, który stanowi przepustkę do hi-endu. Nie bez wad, z charakterem identyfikującym ten „brand”, a jednak z zaletami, bez których nie ma co mówić o wysokiej jakości dźwięku. CEC gra mianowicie niesłychanie skupionym („focus”), dokładnym dźwiękiem, któremu w naprawdę ponadprzeciętny sposób towarzyszy energetyczny bas. Ten ostatni nie jest twardy, nie ma efektu konturu ("loudness"), a jednak znakomicie trzyma rytm i pozwala rozwijać się elementowi melodycznemu w nieskrępowany sposób. ”

„Dokładność urządzeń, ich niesamowita wrażliwość na rytm powodują, że każdy rodzaj muzyki brzmi wciągająco, że nie czuje się potrzeby zmiany płyty, nic nie męczy, nie denerwuje. Wprost przeciwnie – słuchamy płyt, odnajdując w nich emocjonalny element muzyki, bez którego nawet najlepsze „odegranie” jest martwe. ”

„CEC ma swój charakter – raczej dokładnie niż ciepło, raczej dynamicznie niż spokojnie. Ma jednak genialnie rysowaną scenę, w każdym kierunku i znakomity bas. ”

High Fidelity, Wojciech Pacuła

http://www. highfidelity. pl/artykuly/0802/cec. html

http://audio. com. pl/newsy/sprzetowe/1243-z-lampa-i-paskiemcec-tl53z

http://www. 6moons. com/audioreviews/cec2/53. html

Stan techniczny absolutnie idealny!

Stan wizualny również idealny!

Specyfikacja techniczna:

TL53Z

Pasmo przenoszenia

20 Hz – 20 kHz, +0 / -0, 35 dB

Stosunek S/N XLR: -125 dB; RCA: -101 dB

THD XLR: 0, 005% (0 dB, 32 fs); RCA: 0, 014%,

Separacja między kanałami XLR: > -123 dB (1 kHz, 0 dB); RCA: > -113 dB

Dynamika XLR: 98, 5 dB; RCA: 97 dB

Napięcie wyjściowe XLR: 4 V rms (Hot = 2); RCA: 2 V rms

Pobór mocy 16 W

Wymiary 217, 5 (W) × 448 (D) × 111 (H) mm

Zapraszam na odsłuch w Płocku,

Kontakt: 601067440

Specyfikacja Dane C E C Tl53z

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja Dane C E C Tl53z

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja Dane C E C Tl53z