Specyfikacje Electrolux Ee3000010

Electrolux EE3000010 to jeden z najnowszych modeli pralek od Electrolux, wyróżniający się nowoczesną konstrukcją i wygodnymi funkcjami. Pralka posiada 10 programów, w tym 4 programy dla delikatnych tkanin i 1 program specjalny do prania wełny. Pralka jest wyposażona w system SensorIQ, który automatycznie dostosowuje ilość wody i czas prania do rodzaju i ilości tkanin, zmniejszając zużycie energii i wody. Pralka ma również funkcję szybkiego prania, która pozwala wykonać cykl prania w zaledwie 15 minut. Pralka ma również funkcję automatycznego blokowania drzwi, która zapobiega omyłkowemu otwarciu drzwi w trakcie prania.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacje Electrolux Ee3000010

Nasz system ColourCare zmiękcza wodę, zapewniając maksymalną skuteczność działania detergentów – nawet w niskich temperaturach. Dzięki delikatnemu i dokładnemu praniu kolory Twoich ubrań będą długo wyglądać równie atrakcyjnie, jak w dniu zakupu.

*Test trwałości koloru przeprowadzony na czerwonej i czarnej tkaninie poliestrowej. Obejmował 50 cykli prania w temperaturze 30 stopni.

Nie stykając się z odzieżą, sól aktywuje filtr wymiany jonowej, który zmiękcza wodę, usuwając z niej szkodliwe minerały i zanieczyszczenia. Dzięki temu po wielu praniach kolory zachowują swoją intensywność, a czerń nie szarzeje.

Program UltraWash dla mieszanego wsadu zapewnia pielęgnację i energooszczędność w idealnych proporcjach podczas cyklu prania trwającego 59 minut. Skuteczne pranie w niskiej temperaturze chroni odzież. Pranie w 30ºC umożliwia oszczędność 30% energii w porównaniu z programem prania tkanin bawełnianych w temperaturze 40ºC. Łagodny dla ubrań i środowiska.

*Program UltraWash umożliwia dokładne pranie w temperaturze 30°C i oszczędność nawet 30% energii w porównaniu z programem prania tkanin bawełnianych w temperaturze 40°C.

Ciesz się dłużej ubraniami dzięki systemowi UltraCare. Zapewnia on wstępne mieszanie detergentu i płynu zmiękczającego z wodą, zanim jeszcze dotrą do bębna, dzięki czemu są równomiernie rozprowadzane w praniu. Przyspiesza to ich działanie i zapewnia ochronę włóknom tkanin.

Dzięki systemowi SteamCare uzyskasz profesjonalne rezultaty bez wychodzenia z domu. Zakończ każde pranie parą, aby zmniejszyć zagniecenia o 1/3 i osiągnąć gładkość ubrań bez stosowania wysokiej temperatury i bez prasowania. Możesz też skorzystać z programu parowego FreshScent, aby odświeżyć odzież i uniknąć zbędnego prania.

* W porównaniu z taką samą pralką bez systemu SteamCare.

Uzyskaj efekt „świeżo wypranych” ubrań bez konieczności włączania pełnego programu prania po każdym ich założeniu. Electrolux FreshScent to pierwszy na świecie system odświeżania odzieży, który wykorzystuje parę i substancje zapachowe zamiast detergentu. Para i starannie wybrane przez nas zapachy sprawią, że twoje ubrania będą zachwycać świeżością.

System SensiCare dostosowuje czas trwania programu do wielkości ładunku, aby zaoszczędzić wodę i energię, a także zapobiec zbyt długiemu praniu.

Dzięki specjalnym czujnikom system SensiCare rozpoznaje poziom wilgotności każdego ładunku prania i odpowiednio dostosowuje parametry cyklu. Dzięki temu nawet przy najmniejszych ładunkach nigdy nie trwa ono zbyt długo. Możesz zaoszczędzić czas i energię, a jednocześnie zapewnić ubraniom potrzebną pielęgnację podczas cotygodniowego prania, jak również szybkiego odświeżania ulubionej kurtki.

Wykorzystaj optymalnie dostępne miejsce, używając łącznika. Ustaw bezpiecznie suszarkę na pralce bez konieczności zastosowania dodatkowych mocowań. Wbudowana wysuwana półka ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania.

Dowiedz się więcej o naszych pralkach

Planując zakup pralki warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które pozwolą wybrać urządzenie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom i stylowi życia. Optymalny wybór powinien uwzględniać m. in. dostępną przestrzeń, najczęściej prane rodzaje tkanin oraz liczbę prań, którą robisz tygodniowo. Poniżej znajdziesz nasz praktyczny przewodnik, który pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

Nasze produkty

Poznaj naszą ofertę i znajdź produkt, który najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

Niezależnie od tego, czy chcesz wybrać pralkę wolnostojącą, czy do zabudowy, w pierwszej kolejności upewnij się, że będzie mieć odpowiednie wymiary. Zacznij od zmierzenia dostępnej przestrzeni:
Szerokość: 60-48 cm – zalecamy wybór pralki ładowanej od przodu
Szerokość: 45-40 cm – weź pod uwagę pralkę ładowaną od góry
Głębokość: 45-38 cm – przestrzeń odpowiednia na płytką pralkę ładowaną od przodu

Wskazówki: W przypadku małego pomieszczenia warto rozważyć zakup urządzenia typu 2 w 1 (pralko-suszarki).
Innym sposobem na zaoszczędzenie miejsca jest ustawienie suszarki na pralce.

Wybierając pojemność pralki, należy rozważyć kilka rzeczy:
Wielkość gospodarstwa domowego: duża rodzina czy jedna osoba?
Zwyczaje: ile razy w tygodniu robisz pranie?
Rodzaj i wielkość pranych rzeczy: na przykład: pościel, kołdry i zasłony będą wymagać większego bębna dla zapewnienia najlepszych efektów prania.

Wszystkie pralki Electrolux są wyposażone w system SensiCare. Technologia SensiCare wykorzystuje czujniki ciężaru, aby dostosowywać zużycie wody i energii w zależności od wielkości wsadu. Zapewnia to oszczędność czasu i pieniędzy, a także chroni ubrania przed zbyt długim praniem.

Cicho i szybko

Przy wyborze pralki należy wziąć pod uwagę dwie dodatkowe kwestie:

Głośność pracy naszych pralek w samym cyklu prania nie przekracza 47 dB.

Krótki program umożliwia wypranie ubrań w ciągu zaledwie 20 minut (wsad do 3 kg). W przypadku większej większej ilości prania wybierz program UltraWash (dostępny w niektórych urządzeniach). Program UltraWash pozwala wyprać rzeczy w ciągu 59 minut, dzięki czemu idealnie nadaje się do prania późnym wieczorem lub do lekko zabrudzonej odzieży. Nowy program MixCare trwa zaledwie 49 minut.

Aplikacja My Electrolux Care umożliwia połączenie urządzenia pralniczego z telefonem w celu bardziej inteligentnej pielęgnacji tkanin. Wystarczy otworzyć aplikację i wybrać temperaturę oraz rodzaj i kolor tkaniny. Na podstawie tych informacji aplikacja odpowiednio dostosuje program. Z myślą o indywidualnie dostosowanej pielęgnacji prania – przy użyciu smartfona.

Dopasowane urządzenia

Jeśli chcesz „dopasować” pralkę do suszarki, urządzenia Electrolux są do tego stworzone. Można je ustawiać jedno na drugim lub obok siebie, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń.


Funkcja wytwarzania pary to dobry wybór, jeśli chcesz uniknąć zagnieceń i prasowania. Pralki Electrolux z technologią SteamCare® oferują funkcję PlusSteam, która pozwala zmniejszyć nawet o jedną trzecią ilość zagnieceń poprzez dodanie pary pod koniec cyklu prania. Dostępny jest również oddzielny cykl parowy, umożliwiający szybkie i łatwe odświeżenie odzieży.

Certyfikat Woolmark potwierdza, że dane urządzenie spełnia wymogi firmy Woolmark. To daje pewność, że urządzenia Electrolux działają wystarczająco delikatnie, aby umożliwiać pranie nawet delikatnej wełny.

Urządzenia Electrolux z serii 800 uzyskały certyfikaty* marek Ariel i Lenor. Oznacza to, że zapewniają optymalne efekty prania i rozprowadzanie detergentu i płynu zmiękczającego do tkanin, gwarantując odpowiednią pielęgnację każdego włókna. Dzięki temu twoje ubrania będą dłużej wyglądać jak nowe.

Przedłuż życie swoich ubrań i zadbaj o planetę
z Electrolux PerfectCare.

  • Galeria
  • SzczegółyCechyOpiniePomoc

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Wejdź do środka, by zaczerpnąć świeżego powietrza

Idealne warunki otoczenia dzięki ChillFlex Pro. Odpoczynek i relaksacja w idealnej temperaturze. Chłodno i świeżo, gdy na zewnątrz panuje upał.

Przenośny klimatyzator o doskonałej wydajności chłodzenia przy minimalnym zużyciu energii.

Relaks w absolutnym komforcie dzięki większej wydajności chłodzenia i mocniejszemu przepływowi powietrza *w zależności od modelu.

W klimatyzatorze zastosowano ekologiczny gaz propan R290, ograniczając współczynnik ocieplenia globalnego (GPW) o 99, 8% w porównaniu z gazem R410a.

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty

Dołącz do MyElectrolux

EHF6343FOK

Szczegółowe dane produktu