Urządzenie modułowe Black And Decker Bdejs600c

Urządzenie modułowe Black And Decker Bdejs600c to wytrzymała i wydajna szlifierka, która jest idealna do szlifowania, polerowania i cięcia. Jego kompaktowy rozmiar i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że jest on łatwy w przenoszeniu, a jego wydajny silnik o mocy 600 watów zapewnia wyjątkową wydajność pracy. Urządzenie jest wyposażone w przycisk sterujący, który pozwala na łatwe ustawienie prędkości szlifierki. Wyposażone jest także w ergonomiczny uchwyt, który zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę. Dodatkowo, Urządzenie modułowe Black And Decker Bdejs600c wyposażone jest w wymienny system akcesoriów, dzięki czemu można używać go do różnych zastosowań.

Ostatnia aktualizacja: Urządzenie modułowe Black And Decker Bdejs600c

Nasze produkty ułatwiają sprzątanie i sprawiają, że masz więcej czasu. Na to, co kochasz!

BLACK+DECKER POWERCONNECT

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wydajnych elektronarzędzi do majsterkowania, produktów do pielęgnacji ogrodu, czy też uniwersalnych urządzeń do sprzątania, aby odświeżyć dom - poradzisz sobie bez problemu dzięki POWERCONNECT.

Więcej Mocy

Wyższy moment obrotowy i dłuższy czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora dzięki zastosowaniu siników bezszczotkowych.

Pozostaw swój dom idealnie czysty, dzięki odkurzaczowi.

BLACK+DECKER® 18V POWERSERIES Extreme 4-w-1, zaprojektowanemu z myślą o ułatwianiu Twojego życia.

Kompatybilność z systemem 18V.

Ponieważ ten produkt jest częścią platformy akumulatorowej 18V, możesz wyjąć akumulator i użyć go w innym narzędziu 18V B+D - to takie proste!

Moc Tworzenia

Moc tworzenia na wyciągnięcie ręki, dzięki elektronarzędziom BLACK+DECKER. Możliwości są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią.

Śledź nas w social mediach!

Zainspiruj się i podziel się swoimi projektami #BLACKANDDECKER.

Elektronarzędzia

Narzędzia wielofunkcyjne to świetna inwestycja dla każdego majsterkowicza. Wybierz opatentowany system wymiany głowic roboczych Multievo™, aby zamienić zwykłą wiertarko-wkrętarkę w szlifierkę, wyrzynarkę i wiele innych. Do szerokiego zakresu prac wykończeniowych posłuży Ci zaś wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne. Dzięki wymiennym akcesoriom, z łatwością wykonasz zadania takie jak cięcie, szlifowanie czy zdzieranie starych warstw.

Urządzenie modułowe Black And Decker Bdejs600c

Bezpośredni link do pobrania Urządzenie modułowe Black And Decker Bdejs600c

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Urządzenie modułowe Black And Decker Bdejs600c