Uwagi do wydania oprogramowania sprzętowego Ge Gbxr1080

Uwaga do wydania oprogramowania sprzętowego Ge Gbxr1080 jest oznaczona jako wersja 1.0.0 i jest oparta na systemie operacyjnym Linux. Uwaga do wydania zawiera informacje dotyczące nowych funkcji, poprawek błędów i poprawek wydajności dla Ge Gbxr1080. Nowe funkcje obejmują wsparcie dla procesorów Intel Core i7-8700K, 6-rdzeniowy procesor Intel Core i5-8500, 4-rdzeniowy procesor Intel Core i3-8350K i procesor AMD Ryzen 5 2600X. Poprawki wydajności zawierają ulepszenia wydajności karty graficznej oraz optymalizację wydajności wielu jednostek obliczeniowych. Uwaga do wydania zawiera również nowe narzędzia diagnostyczne i narzędzia do tworzenia obrazów, a także aktualizacje oprogramowania. Ge Gbxr1080 jest zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w aplikacjach wymagających wyższej wydajności sprzętowej, takich jak gry wideo, przetwarzanie wideo i renderowanie.

Ostatnia aktualizacja: Uwagi do wydania oprogramowania sprzętowego Ge Gbxr1080

Klucz sprzętowy otrzymany przy zakupie programu nie zawiera żadnych aktywacji. Praca z programem jest możliwa przez 60 dni. W tym czasie należy zarejestrować program i uzyskać kod aktywacji, który następnie należy wprowadzić do klucza. Od momentu wprowadzenia aktywacji możliwa jest praca z programem bez ograniczeń czasowych.

Przy zmianie rocznikowej programu, niezbędna jest nowa aktywacja! Przykładowo z Mała Księgowość 2017 (MKP270) do Księgowości 2018 (MKP280) Natomiast w przypadku zmiany literowej, ponowna aktywacja nie jest wymagana.

Aby otrzymać kod aktywacji, konieczne jest wysłanie do Symfonia sp. z o. o. karty rejestracyjnej, zawierającej wszystkie dane niezbędne do wydania kodu aktywacji, aby wygenerować i wysłać taką kartą, należy:

Jeśli dopiero zaczynamy pracować z kluczem sprzętowym, bądź na komputerze nie ma zainstalowanego oprogramowania do klucza sprzętowego należy pobrać i zainstalować program:

Serwer kluczy sprzętowych

Dokumentacja do klucza sprzętowego

1. Aby wygenerować kartę rejestracyjną, należy w menu start systemu Windows wpisać Programowanie oraz uruchomić aplikację Programowanie kluczy sprzętowych.
Domyślna ścieżka do programowania kluczy sprzętowych (C:\Program Files (x86)\Symfonia\HK)

2. Po uruchomieniu aplikacji widzimy programy które są aktywowane na kluczu, jeśli chcemy aktywować nowy program wybieramy przycisk Aktywuj.

 Jeśli po kliknięciu przycisku „Aktywuj” otrzymamy błąd – „(24) Błąd odczytu danych klucza” oznacza to że klucz sprzętowy nie jest wpięty do komputera przy którym się znajdujemy, jeśli jest – przepinamy w inny port USB

3. Po kliknięciu przycisku Aktywuj pojawia się okno jak poniżej. W pierwsze pole podajemy numery seryjne od naszego programu, następnie wybieramy przycisk Generuj i na koniec Zarejestruj program.

4. Na kolejnych stronach karty rejestracyjnej uzupełniamy informacje o firmie która zakupiła program zgodnie z danymi na fakturze zakupu.

5. Po wypełnieniu karty rejestracyjnej, mamy do wyboru dwie możliwości:

a. Jeśli na komputerze zainstalowany jest program do obsługi poczty mailowej – Wybieramy opcję Wyślij e-mail.

b. Następnie pojawi się okno pytające o dostęp do poczty mailowej w którym wybieramy opcję Zezwalaj.

Po kliknięciu zezwalaj, sprawdzamy naszą pocztę czy udało się wysłać maila z załącznikiem karta. xml na adres [email protected] jeśli nie, postępujemy jak w przypadku podpunktu b.

c. Jeśli na komputerze nie mamy zainstalowanego programu do obsługi poczty mailowej, klikamy w ikonę „trzech kropek” 

Następnie w oknie które się pojawi, wybieramy dogodną dla nas lokalizację do zapisania pliku.

Jeśli aktywujemy kilka programów na raz, w przypadku zapisywania plików w tym samym miejscu – otrzymamy komunikat informujący o tym że plik już istnieje. Wystarczy że wybierzemy opcję „Podmień” Nazwa „karta. xml” nie może być modyfikowana, gdyż automat rejestracyjny po zmianie nazwy pliku może odrzucić kartę.

Po wskazaniu miejsca, potwierdzamy przyciskiem Zapisz następnie logujemy się do naszej poczty. Piszemy nowego maila na adres [email protected] oraz dodajemy załącznik karta. xml z wybranego przez nas miejsca. Domyślnie zalecamy pulpit aby Państwo mieli jak najłatwiejszy dostęp. Temat i treść wiadomości może pozostać pusty, najważniejszy jest załącznik.

W przypadku ponownej aktywacji tej samej wersji programu, kartę należy wysłać wraz z opisem sytuacji (dlaczego potrzebna jest ponowna aktywacja) na [email protected]

6. Po 30-60 minutach od wysłania karty rejestracyjnej (w przypadku wysłania na [email protected] proces aktywacji trwa zazwyczaj do 2/3 dni) otrzymają Państwo kod aktywacji, należy go wprowadzić do Programowania kluczy sprzętowych aby aktywować program:

a. Uruchamiamy programowanie kluczy sprzętowych (Domyślna ścieżka do programowania kluczy sprzętowych C:\Program Files (x86)\Symfonia\HK

Po uruchomieniu aplikacji, wybieramy przycisk Aktywuj.

c. Następnie podajemy raz jeszcze nasz numer seryjny, klikamy generuj oraz w 4 pole – wprowadzamy otrzymany drogą mailową kod aktywacji, potwierdzamy przyciskiem Aktywuj.

d. Otrzymujemy komunikat Dane zostały zapisane – nasz program został prawidłowo aktywowany.

28 października 2022 | 10 — liczba wyświetleń | 0 — liczba osób, które uznały to za pomocne

Uwagi dotyczące wydania zestawu słuchawkowego Cisco z serii 320

Sprawdź te informacje o wersji, aby zobaczyć najnowsze informacje o wprowadzonych przez nas ulepszeniach i rozwiązanych problemach.

 • Nowe funkcje
 • Pobieranie

12 października 2022 r.

Wersja 1-1-0001-9

Zestaw nagłowny Cisco serii 320

Zestawy słuchawkowe Cisco z serii 320 zapewniają bezproblemową integrację z oprogramowaniem i innymi urządzeniami firmy Cisco. Zestaw słuchawkowy Cisco 321 jest wyposażony w jedną słuchawkę zapewniającą komfort podczas długiego użytkowania, a zestaw słuchawkowy Cisco 322 oferuje pełne wrażenia stereo w głośnych miejscach pracy. Obydwa zestawy słuchawkowe zapewniają łatwą integrację bez konieczności konfiguracji z aplikacją Webex, telefonami IP Cisco, aplikacją Cisco Jabber i urządzeniami Webex Desk.

Ponadto zestaw słuchawkowy Cisco z serii 320 jest pierwszym zestawem słuchawkowym Cisco z przyciskiem Webex. Przycisk Webex umożliwia wyświetlanie okna aplikacji na pierwszym planie ekranu komputera oraz dołączanie do nadchodzących spotkań.

Dioda LED kontrolera serii 320 powiadamia Cię o wszystkich spotkaniach Webex lub połączeniach, do których możesz dołączyć. Aby dołączyć do nadchodzącego spotkania Webex, wystarczy nacisnąć przycisk Webex. Jeśli masz dwa spotkania, dołączysz do spotkania, które pojawiło się jako pierwsze.

Nowe oprogramowanie sprzętowe dla zestawu słuchawkowego Cisco z serii 320 można pobrać w następujących miejscach:

Tabela 1. Dostępność oprogramowania sprzętowego zestawu słuchawkowego Cisco 320

Źródło

Informacje

Połączenie

Więcej informacji

Centrum akcesoriów Cisco

Narzędzie internetowe Cisco Headsets umożliwia pobranie najnowszego oprogramowania sprzętowego zestawu słuchawkowego Cisco z serii 320 za pomocą kabla USB. Starsze wersje oprogramowania sprzętowego można również przesyłać do zestawu słuchawkowego z komputera stacjonarnego. Starsze wersje oprogramowania sprzętowego do zestawów słuchawkowych można znaleźć na stronie pobierania oprogramowania Cisco.


 

Pliki ZIP oprogramowania sprzętowego dla zestawów słuchawkowych w wersji 3. 0. 0001. 1 i nowsze zawierają oprogramowanie dla zestawów Cisco z serii 320. Zapoznaj się z plikiem Readme pliku zip, aby sprawdzić, które modele zestawów słuchawkowych są dołączone.

Kabel USB

Aktualizacja zestawu słuchawkowego za pomocą Cisco Accessory Hub

Aplikacja Webex

Możesz pobrać najnowsze oprogramowanie sprzętowe zestawu słuchawkowego przez kabel USB. Aplikacja na komputer Webex wyświetla monit o aktualizację zestawu słuchawkowego, gdy tylko dostępna jest nowa wersja oprogramowania sprzętowego.

Kabel USB

Uaktualnienie zestawu słuchawkowego Cisco do najnowszej wersji w Webex

Telefon Cisco IP Phone 8800

Najnowsze oprogramowanie sprzętowe zestawu słuchawkowego można pobrać z telefonu IP Cisco z serii 8800 za pomocą kabla USB. W telefonie zostanie wyświetlony monit o uaktualnienie, kiedy będzie dostępne nowe oprogramowanie. svg"/>
 

Telefon musi mieć oprogramowanie sprzętowe w wersji 14. 1(1) lub nowszej i łączyć się z programem Cisco Unified Communications Manager w wersji 11. 5(1)SU7 lub nowszej albo 12. 5(1)SU1 lub nowszej.

Kabel USB

Podręcznik użytkownika telefonów IP Cisco z serii 8800

Aplikacja Cisco Jabber w wersji 14. 1 lub nowszej

Najnowsze oprogramowanie sprzętowe zestawu słuchawkowego można pobrać za pomocą aplikacji Cisco Jabber dla systemu Windows lub Mac za pośrednictwem kabla USB. Jabber monituje o aktualizację zestawu słuchawkowego, gdy dostępna jest nowa wersja oprogramowania układowego.

Kabel USB

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły

Mamy przyjemność ogłosić premierę naszej najnowszej aktualizacji oprogramowania układowego.

Oprogramowanie układowe w wersji 1. 3. 6 zastępuje oprogramowanie w wersji 1. 5 i obejmuje następujące zmiany:

 • Usunięto lukę w zabezpieczeniach komunikacji PTP.
 • Usunięto lukę w zabezpieczeniach związaną z aktualizacją oprogramowania układowego.

 Uwaga:

 1. Po dokonaniu aktualizacji oprogramowania układowego aparatu EOS 5D Mark III do wersji 1. 3 (lub nowszej) nie można przywrócić wcześniejszej wersji oprogramowania układowego (wersje od 1. 0. 7 do 1. 2. 3).
 2. Po zaktualizowaniu starszej wersji oprogramowania sprzętowego (od 1. 1. 3) aparatu EOS 5D Mark III do nowej wersji 1. 0 (lub nowszej) zaleca się korzystanie z najnowszych aplikacji*1. Niektóre wcześniejsze wersje aplikacji nie obsługują funkcji dodanych przez nowe oprogramowanie układowe.
 3. Aby umożliwić współdziałanie oprogramowania EOS Utility ze zaktualizowanym aparatem EOS 5D Mark III, należy zaktualizować oprogramowanie EOS Utility do najnowszej wersji.
 4. Najnowsze wersje aplikacji można pobrać z naszej strony internetowej.

  *1: Oprogramowanie EOS Utility w wersji 2. 12. 11 lub nowszej (obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7 / 7 z dodatkiem SP1 / Vista z dodatkiem SP2 / XP z dodatkiem SP3, Mac OS X 10. 6/10. 7). Oprogramowanie Digital Photo Professional w wersji 3. 52 lub nowszej (obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7 / 7 z dodatkiem SP1 / Vista z dodatkiem SP2 / XP z dodatkiem SP3, Mac OS X 10. 7)

 5. Gdy oprogramowanie sprzętowe aparatu lub zdjęcia nimi wykonane zostaną zaktualizowane do wersji 1. 0 (lub nowszej), podczas korzystania z poprzednich wersji aplikacji*2 będą występować problemy wymienione poniżej.

  *2: EOS Utility: Brak możliwości zapisania w aparacie funkcji „wyjście sygnału HDMI”, „ustawienie wyjścia sygnału HDMI” lub „ustawienie liczby klatek wyjścia sygnału HDMI” w obszarze [Moje Menu]. Brak możliwości zarejestrowania danych korekcji aberracji obiektywu w aparacie.
  Digital Photo Professional: W przypadku wybrania okna korekcji aberracji obiektywu podczas obróbki obrazów RAW wykonanych aparatem z oprogramowaniem układowym w wersji 1. 0 (lub nowszej) okno regulacji zostanie automatycznie zamknięte, a dostosowanie (korekcja) nie będzie możliwe.

  Z powodu różnic między wersjami oprogramowania sprzętowego będą występować problemy opisane poniżej*3.

  *3: Obrazy RAW wykonane aparatami z oprogramowaniem sprzętowym w wersji 1. 0 (lub nowszej) nie mogą być poddawane obróbce w aparatach z oprogramowaniem sprzętowym w wersji 1. 3 lub wcześniejszej. Po odczytaniu obrazów wykonanych aparatem z oprogramowaniem sprzętowym w wersji 1. 0 (lub nowszej) przez aparat z oprogramowaniem sprzętowym w wersji 1. 3 lub wcześniejszej drukowanie bezpośrednie jest niemożliwe.

 6. Oprócz usprawnienia funkcji wprowadzono także poprawki do instrukcji obsługi. Użytkownicy powinni pobrać zarówno najnowsze oprogramowanie układowe, jak i najnowsza wersję instrukcji obsługi. Najnowszą wersję instrukcji obsługi można pobrać z naszej strony internetowej.

Przed rozpoczęciem pobierania należy uważnie przeczytać instrukcje.

Oprogramowanie układowe jest dostępne dla systemów Windows i Mac.

W przypadku jakichkolwiek pytań należy skontaktować się z nami w celu uzyskania pomocy.

Uwagi do wydania oprogramowania sprzętowego Ge Gbxr1080

Bezpośredni link do pobrania Uwagi do wydania oprogramowania sprzętowego Ge Gbxr1080

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uwagi do wydania oprogramowania sprzętowego Ge Gbxr1080