Wskazówki serwisowe 4b Eth Node2v46cai

Wsparcie dla węzła 4b Eth Node2v46cai obejmuje przegląd i ulepszenie jego działania. Wsparcie obejmuje również tworzenie aktualizacji, wszelkiego rodzaju naprawy, wsparcie w zakresie wydajności i wsparcie techniczne. Wsparcie obejmuje również pomoc w zapoznaniu się z podstawami technicznymi węzła, które obejmują zarządzanie, zabezpieczenia, konfiguracje, wymianę danych i wiele innych. Wsparcie obejmuje również wszelkiego rodzaju usługi wsparcia, w tym wsparcie w zakresie tworzenia raportów, wsparcie dotyczące konfiguracji, wykrywanie problemów i wsparcie w zakresie wszelkich aktualizacji oprogramowania.

Ostatnia aktualizacja: Wskazówki serwisowe 4b Eth Node2v46cai

Czy Twój Ford jest objęty akcją serwisową? Dowiedz się teraz.

W firmie Ford akcje serwisowe są ogłaszane w celu rozwiązania i usunięcia wszystkich problemów konstrukcyjnych i mechanicznych, zanim te staną się problematyczne dla właścicieli lub wpłyną na bezpieczeństwo jazdy.

Czy muszę umówić się na wizytę w serwisie w związku z objęciem mojego Forda akcją serwisową?

Tak, jeśli otrzymasz list z informacją o akcji serwisowej lub dowiesz się, że Twój pojazd został objęty akcją serwisową. Skontaktuj się z dealerem Forda, aby umówić się na wizytę w serwisie. Przy okazji doradcy serwisowi udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Rozwiązania

Sprężarki powietrzaProdukty i rozwiązaniaBezolejowe sprężarki powietrzaSprężarki powietrza ze smarowaniem olejowymOsuszacze powietrzaAdsorpcyjne osuszacze powietrzaSprężarki do zastosowań morskichBezolejowy doprężacz powietrza i azotuBezolejowe dmuchawy powietrzaUrządzenia do gazów procesowych i powietrza procesowegoCentrifugal compressorsGas screw compressorsSerwis i częściCzęści do sprężarek powietrzaGlobal aftermarket Services for turbomachineryPompy próżniowe z uszczelnieniem olejowymSerwisowanie pomp próżniowychService plansNarzędzia i rozwiązania montażoweRozwiązania w dziedzinie połączeń śrubowychRozwiązania z zakresu łączeniaUsługiRozwiązania serwisowe firmy Atlas CopcoDlaczego warto zdecydować się na wynajem?Systemy magazynowania energiiLekki sprzęt budowlany i wyburzeniowyAgregaty hydrauliczneMłotkiMłoty udaroweMaszty oświetlenioweElektryczne maszty oświetlenioweMaszty oświetleniowe z silnikiem dieslaMetalohalogenowe maszty oświetleniowePrzewoźne sprężarki powietrzaDuże, mobilne sprężarki powietrzaKompaktowe i łatwe w transporcie uniwersalne sprężarki do holowania z serii WszechstronnejOferta sprężarek elektrycznych

IE-Node

Zdalne monitorowanie czujników dla sterowników PLC i systemów automatyki

ETH-NODE1V46CAI, ETH-NODE1V4CAI, ETH-NODE2V46CAI, ETH-NODE2V4CAI

Industrial Ethernet Node (IE-NODE) jest interfejsem zdalnego monitorowania zaprojektowanym w celu dostarczania danych z czujników do sterowników PLC lub innych systemów automatyki i sterowania.
Oba urządzenia można rozszerzyć do 16 wejść czujników za pomocą opcjonalnych kart rozszerzeń.

IE-NODE działa poprzez odczytywanie wejść czujników i wysyłanie przetworzonych danych na żądanie innego systemu (np. PLC). Urządzenia są wyposażone w gniazdo RJ45 Ethernet i obsługują protokoły

PROFINET, EtherNet/IP i Modbus TCP/IP w celu łatwej integracji ze sterownikami Siemens, Allen-Bradley Rockwell, Modicon i innymi sterownikami PLC lub urządzeniami automatyki.

Oprogramowanie konfiguracji sieci IE-NODE zapewnia podgląd wszystkich urządzeń w sieci. Pozwala to na łatwą identyfikację każdego urządzenia w sieci i umożliwia zmianę ustawień sieciowych w zależności od potrzeb.

Product Features

  • Interfejs czujnika dla sterowników PLC i systemów automatyki
  • Obsługa protokołów PROFINET, EtherNet/IP i Modbus TCP/IP
  • Do 16 wejść czujników z dostępnymi kartami rozszerzeń
  • Oprogramowanie konfiguracyjne ułatwiające konfigurację sieci i podgląd wszystkich urządzeń
Specifications

Downloads

Literature Downloads

Product Datasheet - IE Node 1

Technical Manuals & Docs

Product Manual - IE Node 1

Certificates

ATEX Certificate (with power supply unit)

IECEx Certificate (with power supply unit)

Declaration of Conformity - ETH-NODE1V4

Declaration of Conformity - ETH-NODE1V46

Declaration of Conformity - ETH-NODE2V4

Declaration of Conformity - ETH-NODE2V46

Accessories

HazardMon. com®

HazardMon. com®

HazardMon. com® jest bezpiecznym, dostępnym w chmurze rozwiązaniem do monitorowania zagrożeń, zapewniającym powiadomienia o statusie i rejestrowanie danych dla podnośników kubełkowych i przenośników. Stan systemu w czasie rzeczywistym, wykresy i dane historyczne można przeglądać na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu (smartfonie, tablecie, komputerze stacjonarnym lub laptopie). Wiadomości e-mail mogą być wysyłane w celu powiadomienia użytkowników w przypadku wykrycia zmiany stanu sprawności systemu. Zautomatyzowana funkcja konserwacji pozwala operatorom na sprawdzenie, czy wszystkie czujniki w systemie są sprawne i działają prawidłowo.
Hazardmon. com współpracuje z oferowanymi przez firmę 4B systemami sterowania podnośników kubełkowych i przenośników Watchdog Super Elite™ i T500 Elite Hotbus™. Obydwa te wielofunkcyjne systemy zostały specjalnie zaprojektowane do monitorowania urządzeń pod kątem niewspółosiowości taśmy, prędkości taśmy, ciągłego pomiaru temperatury łożysk, ustawienia koła pasowego, poziomu i niedrożności. 

DANE PRODUKTU

IE Switch

IE Switch

Przemysłowy przełącznik ethernetowy jest bezobsługowym przełącznikiem z 5 gniazdami RJ45 dla komunikacji ethernetowej z przepustowością 10/100 Mbps. Jest on przeznaczony do współpracy z węzłami przemysłowego Ethernetu (IE-NODE) firmy 4B lub innymi urządzeniami wymagającymi komunikacji ethernetowej z przepustowością 10/100 Mbps. Przełącznik może być stosowany w strefach zagrożenia pyłowego do strefy 21 (V4) i strefy 22 (V46).

DANE PRODUKTUKarta rozszerzeń NTC dla IE-Node

Karta rozszerzeń NTC dla IE-Node

Karta rozszerzeń ETH-NODE-AUXI-6NTC umożliwia obsługę do 6 dodatkowych czujników temperatury NTC lub 6 czujników stykowych, lub dowolnej ich kombinacji. Dodatkowo, urządzenie umożliwia nawiązanie połączenia RS485 Modbus RTU w celu uzyskania dostępu do wszystkich informacji z czujników.

DANE PRODUKTUKarta rozszerzeń analogowych dla IE-Node

Karta rozszerzeń analogowych dla IE-Node

Karta rozszerzeń ETH-NODE-AUXI-6AN pozwala na obsługę do 6 dodatkowych czujników CLI (wejście pętli prądowej).

Dodatkowo, urządzenie umożliwia nawiązanie połączenia RS485 Modbus RTU w celu uzyskania dostępu do wszystkich informacji z czujników.

DANE PRODUKTUKarta rozszerzenia NTC

Karta rozszerzenia NTC

Dodaje 6 dodatkowych wejść temperatury NTC. W sumie można dodać dwie karty w celu rozszerzenia monitorowania temperatury do 20 punktów. com/pl/products/hazard-monitors/hazard-monitor-accessories/karta-rozszerzenia-ntc/290" rel="bookmark">DANE PRODUKTUAnalogowa karta rozszerzenia

Analogowa karta rozszerzenia

Zapewnia możliwość podłączenia 4 wejść pętli prądowej (4-20 mA) i 2 wejść napięciowych do jednostki sterującej Watchdog. Można zainstalować od 1 do 6 czujników ze złączami zasilania i uziemienia zintegrowanymi z kartą rozszerzenia. com/pl/products/hazard-monitors/hazard-monitor-accessories/analogowa-karta-rozszerzenia/262" rel="bookmark">DANE PRODUKTU

SensorsCzujnik Milli-Speed

Czujnik Milli-Speed

Czujnik Milli-Speed posiada sygnał wyjściowy 4-20 mA i został zaprojektowany do wykrywania poślizgu taśmy, zbyt małej prędkości taśmy, zatrzymania ruchu, niskiej lub zerowej prędkości podnośników kubełkowych, przenośników, śluz powietrznych, mieszalników, wentylatorów, szlifierek i wielu innych maszyn obrotowych. Dzięki całkowitemu uszczelnieniu i łatwości kalibracji, czujnik Milli-Speed może pracować nawet w najtrudniejszych warunkach.

Detektor indukcyjny znajdujący się w końcówce obudowy czujnika Milli-Speed wykrywa metalowy element. Może nim być łeb śruby albo urządzenie przymocowane do wału, np. oferowane przez 4B mocowanie czujnika Whirligig®. Podczas instalacji czujnik Milli-Speed jest ustawiany na normalną prędkość obrotową za pomocą prostej kalibracji magnetycznej. com/pl/products/electronic-monitoring-equipment/urzadzenia-kontrolujace-predkosc/czujnik-milli-speed/300" rel="bookmark">DANE PRODUKTU

M800 Speed Switch

M800 Speed Switch

The M800 Elite Speed Switch is designed to detect belt slip, belt underspeed, stop motion, low speed or zero speed on bucket elevators, conveyors, airlocks, mixers, fans, grinders and many other rotating machines. Totally sealed and simple to calibrate, the M800 Elite works in the harshest of conditions.

An inductive sensing device located in the nose of the M800 Elite enclosure will detect a metal target. This target can be an existing bolt head or device attached to a shaft. During installation the M800 Elite is set to the normal machine shaft RPM by calibrating with the magnet provided. The internal microprocessor sets the alarm and shutdown relays. com/products/electronic-monitoring-equipment/speed-switches/m800-speed-switch/276" rel="bookmark">DANE PRODUKTUCzujnik pojemnościowy Binswitch Elite

Czujnik pojemnościowy Binswitch Elite

Wykrywa poziom lub brak przepływu sypkich granulatów albo płynów w zbiornikach, pojemnikach lub silosach i może pełnić funkcję detektora niedrożności lub zablokowania materiału w zsypach, przenośnikach taśmowych oraz nogach elewatorów. com/pl/products/electronic-monitoring-equipment/wskazniki-poziomu/czujnik-pojemnosciowy-binswitch-elite" rel="bookmark">DANE PRODUKTUCzujniki do pomiaru temperatury łożysk serii ADB

Czujniki do pomiaru temperatury łożysk serii ADB

Seria ADB została opracowana w celu umożliwienia regulacji głębokości czujnika w zależności od zastosowania. Dostępnych jest wiele wersji z sondami o długości 50, 100, 200 i 300 mm. Czujnik jest przykręcany bezpośrednio do obudowy łożyska za pomocą smarowniczki z gwintem 1/4" BSPT. Każdy czujnik jest wyposażony w smarowniczkę do smarowania łożyska bez konieczności zdejmowania czujnika. Seria ADB została wyposażona w termistory typu NTC i PT100, które umożliwiają ciągłe monitorowanie temperatury.

Czujnik jest dostarczany z 3-metrowym kablem i można go podłączyć do sterownika PLC lub systemu monitorowania zagrożeń, takich jak Watchdog, Watchdog Super Elite, T500 Hotbus Elite czy T400 NTC Elite. Złącza nie mają narzuconej polaryzacji, co wyklucza zastosowanie specjalnych warunków przyłączeniowych, a kable można przedłużyć. com/pl/products/electronic-monitoring-equipment/czujniki-kontrolujace-temperature-lozysk/czujniki-do" rel="bookmark">DANE PRODUKTUCzujnik temperatury łożysk serii Milli-Temp

Czujnik temperatury łożysk serii Milli-Temp

Seria Milli-Temp może być stosowana wszędzie tam, gdzie wymagane jest monitorowanie temperatury łożysk. Milli-Temp to analogowy czujnik zasilany z pętli z sygnałami wyjściowymi 4-20 mA, który daje możliwość skalowania w całym zakresie temperatur w celu ciągłego monitorowania temperatury.

Czujnik ten został opracowany w celu umożliwienia regulacji głębokości sondy w zależności od zastosowania. Regulacja ta umożliwia ustawienie końcówki sondy w optymalnym położeniu w celu monitorowania temperatury łożyska.

Czujnik wkręca się bezpośrednio w korpus łożyska za pomocą gwintów smarowniczki. Korpus czujnika Milli-Temp posiada wbudowaną smarowniczkę, dzięki czemu możliwe jest smarowanie łożyska bez konieczności demontażu czujnika. W przypadku montażu powierzchniowego adapter z uchem przykręcany jest bezpośrednio do korpusu łożyska, silnika, przekładni lub obudowy maszyny. Fabrycznie zapewniony otwór montażowy ma średnicę 3/8” (ok. 10 mm), ale w razie potrzeby można go rozwiercić do 1/2” (ok. 13 mm).

Czujniki dostarczane są wraz z przewodem o długości 275 cm. com/pl/products/electronic-monitoring-equipment/czujniki-kontrolujace-temperature-lozysk/czujnik" rel="bookmark">DANE PRODUKTU

Przegrzane łożyska to jedne z głównych czynników wybuchu pyłów w elewatorach kubełkowych i dlatego wymagają one dokładnego monitorowania.
4B oferuje gamę czujników do monitorowania temperatury łożysk certyfikowanych zgodnie z Atex, CSA oraz IECEx oraz kompatybilne systemy monitorowania.

Czujniki kontrolujące temperaturę łożysk

VIEW PRODUCT RANGE

Videos
Design Services

Wskazówki serwisowe 4b Eth Node2v46cai

Bezpośredni link do pobrania Wskazówki serwisowe 4b Eth Node2v46cai

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Wskazówki serwisowe 4b Eth Node2v46cai