Wymiary i montaż Bosch She68m06uc Evolution 800 Dishwasher

Bosch She68m06uc Evolution 800 Dishwasher to wysoce wydajna zmywarka zaprojektowana z myślą o zapewnieniu najlepszej jakości mycia. Ma ona szeroką gamę funkcji, w tym tryb Eco, który pozwala oszczędzać wodę i energię oraz sześć poziomów regulacji wysokości, pozwalających dostosować ustawienie do wysokości twojej kuchenki. Zmywarka ma szerokość 50,8 cm, głębokość 59,8 cm i wysokość 81,8 cm. Jest ona łatwa w montażu i posiada szereg możliwości dostosowania ustawień, aby zapewnić optymalne wykonanie zadania.

Ostatnia aktualizacja: Wymiary i montaż Bosch She68m06uc Evolution 800 Dishwasher

Szybka i prosta konfiguracja

Dowiedz się, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego wraz ze stacją dokującą i jak ułożyć przewód ograniczający.

Instrukcja instalacji nowszych modeli kosiarek Indego

W naszej instrukcji objaśniamy wszystkie czynności potrzebne do zainstalowania Twojej kosiarki Indego XS, S/S+, M/M+ oraz 350/400, 350/400 Connect. Obejrzyj film lub pobierz naszą instrukcję instalacji jako plik PDF.

Instrukcja instalacji starszych modeli kosiarek Indego

W naszym filmie instruktażowym pokażemy Ci, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego, Indego 800, 1000 Connect lub 1200 Connect wraz ze stacją dokującą oraz ułożyć przewód ograniczający. Możesz także pobrać instrukcję instalacji w pliku PDF.


Indego – instruktaże wideo

Obejrzyj całą procedurę instalacji nowszych modeli kosiarek Indego tutaj:

Indego – Wideotutoriale

Dowiedz się więcej o funkcjach i konserwacji kosiarek Indego dzięki tym filmom.

Firmware

W przypadku modeli Connect możesz pobrać najnowsze oprogramowanie firmowe bezpośrednio na swoją kosiarkę, korzystając z aplikacji Bosch Smart Gardening.

Instrukcja: Indego XS 300 models

Instrukcja: Indego S/S+ 500 & M/M+ 700


Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Infolinia techniczna

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli będziesz mieć pytania na temat stosowania kosiarki Indego.

Instrukcje poszczególnych urządzeń można łatwo pobrać korzystając z wyszukiwarki dokumentacji technicznej

Przejdź do wyszukiwarki

Linki do instrukcji są również dostępne w danych technicznych urządzenia w zakładce "Produkty".

Nasze chłodziarko-zamrażarki urzekają innowacyjnością pod każdym względem. Pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów jak najdłużej. Dzięki temu marnuje się mniej jedzenia. Umożliwia to m. in. system MultiAirflow, czyli równomierne rozprowadzanie zimnego powietrza, a także szuflada VitaFresh z regulacją wilgotności, która stwarza idealne warunki do przechowywania świeżej żywności.Technologia, która decyduje o komforcie użytkowania lodówki to NoFrost. Równomierny obieg suchego zimnego powietrza zapobiega tworzeniu się lodu w całym wnętrzu chłodziarko-zamrażarki. Możesz zapomnieć o uciążliwym i czasochłonnym rozmrażaniu! Docenisz także wysoką efektywność energetyczną lodówek marki Bosch. W praktyce oznacza to niższe rachunki za prąd i troskę o środowisko.Pojemne i stylowe chłodziarko-zamrażarki wolnostojąceWolnostojące chłodziarko-zamrażarki marki Bosch zapewniają dużą swobodę aranżacyjną. Możesz je ustawić w dowolnym miejscu. Dodatkowo dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i różnym rozmiarom bez problemu dopasujesz lodówkę do aranżacji kuchni.W naszej ofercie znajdziesz chłodziarko-zamrażarki o różnej pojemności. Umożliwia to dopasowanie sprzętu do liczby domowników i ich potrzeb. Jeżeli szukasz naprawdę dużej lodówki, wybierz jeden z modeli XXL. Ich wnętrze jest gotowe na większe zapasy! Zmieścisz więcej niż Ci się może wydawać. Sprawdź naszą ofertę i poznaj możliwości chłodziarko-zamrażarek marki Bosch.

Centrum Kontaktu

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Centrum Kontaktu pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00, w weekendy 8:00-17:00.

42 271 5555

  • Poznaj nasz serwis

Wymiary i montaż Bosch She68m06uc Evolution 800 Dishwasher

Bezpośredni link do pobrania Wymiary i montaż Bosch She68m06uc Evolution 800 Dishwasher

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Wymiary i montaż Bosch She68m06uc Evolution 800 Dishwasher