Zacznij tutaj Podręcznik Brother Hl 2130

Podręcznik Brother Hl 2130 to przydatny zestaw instrukcji, który pomoże użytkownikom w korzystaniu z drukarki laserowej Brother Hl 2130. Przewodnik ten zawiera szczegółowe informacje na temat konfiguracji i użytkowania drukarki, a także wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów technicznych i napraw. Podręcznik zawiera również informacje na temat obsługi papieru, zarządzania tonerami, instalacji oraz konserwacji drukarki. Podręcznik Brother Hl 2130 jest przydatnym źródłem informacji dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy w konfiguracji, użytkowaniu i naprawianiu drukarki Brother Hl 2130.

Ostatnia aktualizacja: Zacznij tutaj Podręcznik Brother Hl 2130

Instrukcje i podręczniki

Pobierz najnowsze instrukcje i podręczniki użytkownika dla produktów Brother

Zobacz instrukcje

 1. HomeBrother
 2. Serwis i wsparcie
 3. Podręczniki i instrukcje

Znajdź instrukcję obsługi lub podręcznik użytkownika do swojego urządzenia.

Aby rozpocząć, podaj proszę model urządzenia. Znajdziesz go na samym urządzeniu lub na jego opakowaniu. Jeśli nie znasz modelu, pomożemy Ci go znaleźć.

Jeśli nie znajdziesz swojego modelu, odwiedź stronę support. com

HL-2130

 • Skontaktuj się z nami
 • Rejestracja produktów
 • Odwiedź witrynę www. pl

Po wymianie modułu bębna na nowy, dioda LED bębna nadal świeci lub miga.

Dioda LED bębna, jak pokazano poniżej, będzie nadal świecić lub migać, jeśli licznik bębna nie został wyzerowany podczas wymiany modułu bębna na nowy.


Duże zużycie bębna

 
Wymień bęben


Ogranicznik bębna

Aby usunąć te wskaźniki LED, należy zresetować licznik bębna zgodnie z poniższymi instrukcjami.


Jeśli chcesz usunąć diodę LED błędu związaną z wymianą tonera, kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak usunąć wskaźniki LED po wymianie zasobnika z tonerem.

Wykonaj poniższe czynności, aby zresetować licznik bębna.
UWAGA: UWAGA: Poniższa ilustracja jest tylko przykładowa i Twoje urządzenie może się od przedstawionego poniżej różnić.

Urządzenie Brother jest wyposażone w oddzielne materiały eksploatacyjne: kasetę z tonerem i bęben. Sprawdź, czy wymieniany jest tylko moduł bębna, a nie zasobnik z tonerem. Jeśli chcesz poznać ich różnicę, zapoznaj się z częścią „jaka jest różnica między kasetą z tonerem a modułem bębna? ”.

Licznik bębna należy wyzerować tylko w przypadku wymiany modułu bębna. Jeśli licznik bębna zostanie wyzerowany podczas okresu użytkowania aktualnie używanego zespołu bębna, pozostały okres eksploatacji bębna nie będzie wyświetlany dokładnie.

 1. Sprawdź, czy urządzenie jest włączone.
 2. Otwórz przednią pokrywę.

  Aby wyzerować licznik bębna, naciśnij i przytrzymaj przycisk go przez około 4 sekundy, aż zaświecą się wszystkie diody LED. Gdy zaświecą wszystkie cztery diody LED, zwolnij przycisk Go (Przejdź). com/g/b/img/faqend/faq00002837_001/pl/pl/24974/BLL_Go. gif"/>Zamknij pokrywę grzałki (1).
  Upewnij się, że dioda LED bębna jest wyłączona.
Firma Brother zdecydowanie zaleca, aby klienci używali wyłącznie oryginalnych bębnów i/lub kaset z tonerem firmy Brother. Każda drukarka laserowa firmy Brother została zaprojektowana do pracy w wstępnie ustalonych temperaturach, które są dokładnie dopasowane do każdego z naszych poszczególnych preparatów toneru. Każdy element został zaprojektowany do współpracy z drugim w celu zapewnienia jakości i niezawodności. Używanie materiałów eksploatacyjnych innych niż Brother może mieć wpływ na wydajność sprzętu, jakość druku i niezawodność urządzenia. Ograniczona gwarancja firmy Brother nie dotyczy żadnych problemów spowodowanych użyciem bębnów, zasobników z tonerem lub tonera innych firm.

Aby uzyskać więcej informacji na temat innych wskaźników LED, kliknij tutaj.
Aby uzyskać informacje na temat komunikatu o błędzie, który pojawia się na monitorze stanu, kliknij tutaj. Jeśli dioda LED bębna nadal świeci lub miga, skontaktuj się z działem obsługi klienta firmy Brother pod adresem „skontaktuj się z nami”.

Powiązane modele

HL-2130, HL-2135W, HL-2240, HL-2240D, HL-2250DN, HL-2270DW

Opinie dotyczące treści

Aby pomóc nam udoskonalać naszą pomoc techniczną, przekaż poniżej swoją opinię.

Zacznij tutaj Podręcznik Brother Hl 2130

Bezpośredni link do pobrania Zacznij tutaj Podręcznik Brother Hl 2130

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zacznij tutaj Podręcznik Brother Hl 2130