Zarys techniczny Frigidaire Ffps4533uu

Frigidaire Ffps4533uu jest wyposażoną w technologię chłodziarko-zamrażarką typu side-by-side, która zapewnia szybkie i wygodne chłodzenie żywności i jej przechowywanie. Dzięki szerokiej gamie funkcji, takich jak szybkie chłodzenie, wyłącznik czasowy i automatyczne wyłączanie, jest to idealna chłodziarko-zamrażarka do codziennego użytku. Umożliwia szybkie i łatwe chłodzenie produktów spożywczych, szczególnie w sezonie letnim. Wyposażona jest w wysokowydajny system filtracji, który zapobiega przedostawaniu się do powietrza zanieczyszczeń i zapewnia czyste i świeże powietrze w pomieszczeniu. Umożliwia również automatyczne wyłączanie w celu oszczędzania energii.

Ostatnia aktualizacja: Zarys techniczny Frigidaire Ffps4533uu

Spirale grzejne, oferowane przez Conductance zostałby zaprojektowane, z myślą o wymagających użytkownikach Inkubatorów przemysłowych/kanałowych - spirale montuje się w przeznaczonych do tego kanałach grzewczych.

Spirale można w dowolnym stopniu rozciągnąć, zachowując parametry graniczne, podane w tabeli. Im mocniej rozciągnięta spirala tym mniejsza temperatura grzania. Zwoje nie mogą się zwierać ze sobą.

Spirala jest nieizolowana, a jej stosowanie i montaż wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia - jest to element grzejny kierowany dla zaawansowanych użytkowników.

Spirale grzewcze, charakteryzuje najniższy współczynnik bezwładności cieplnej oraz najszybszy narost temperatury - ale jest to element kierowany tylko dla profesjonalistów.

Spirale grzewcze, wykonywane są tylko z markowych drutów oporowych grupy Sandvik Heating Technology - Kanthal - zależnie od parametrów pracy, wykonanie z Kanthal lub Nikrothal (chromonikielina).

Gwarancja niezawodności

Zarys techniczny Frigidaire Ffps4533uu

Bezpośredni link do pobrania Zarys techniczny Frigidaire Ffps4533uu

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zarys techniczny Frigidaire Ffps4533uu