Zarys techniczny Hitachi Aw 100

Hitachi Aw 100 to wysoce wydajny, zaawansowany technicznie system składający się z centrali, wielu węzłów i aplikacji. System jest zaprojektowany tak, aby zapewnić wysoką wydajność oraz niezawodność, a jego skalowalność pozwala na elastyczne dostosowanie do potrzeb użytkowników. Centrala systemu jest wyposażona w wydajny procesor, dużą ilość pamięci i urządzenia sieciowe, które pozwalają na zarządzanie wieloma węzłami w sieci. Węzły składają się z wielu urządzeń, w tym procesorów, pamięci i interfejsów sieciowych, które łączą się z centralą i pozwalają na przetwarzanie danych. Aplikacje są dostarczane jako oprogramowanie, które użytkownicy mogą zainstalować i korzystać z nich w celu wykonywania zadań. Hitachi Aw 100 zapewnia wysoką wydajność, niezawodność i elastyczność, a jego skalowalność pozwala na dostosowanie do potrzeb różnych użytkowników.

Ostatnia aktualizacja: Zarys techniczny Hitachi Aw 100

Rabaty ilościowe (podane ceny netto)

3, 17 zł netto/szt.Do1, 73 zł
IlośćCenaOszczędzasz
100

Więcej informacji

Drut oporowy Kanthal D Ø=1, 00mm

ZARYS TECHNICZNY

Oferowany drut oporowy Kanthal, produkcji Sandvik Heating Technology – Szwecja. To drut oporowy najwyższej klasy, przewyższający żywotnością i jakością wykonania krajowe i azjatyckie odpowiedniki. Zaufaj producentowi światowej, jakości elementów oporowych

Specyfikacja:

Średnica: Ø 1, 00mm
Oporność: 1, 72 Ω/m
Temperatura pracy: do 1300 C
Gatunek: Kanthal D
Produkcja: Kanthal (Szwecja)

Zamówienia specjalne

Jeśli potrzebujesz drutu oporowego o innych parametrach skontaktuj się z nami, możemy zamówić druty i taśmy oporowe gatunków: Kanthal A, Kanthal A-1, Kanthal APM, Kanthal D, Nikrothal 80 (Chromonikielina). Dostępne druty o wymiarach już od Ø=0. 1mm (172 Ω/m) nawet do Ø=8mm (0, 027 Ω/m).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 • #1

  kuraś

  Level 13  

  #1

  Witam serdecznie. Mam pytanie, czy jest sęs stosowania czujnika zaniku fazy na zasilaniu falownika hitachi z serii L 100. Falownik ten posiada zabezpieczenie nadnapięciowe i podnapięciowe.

 • Helpful post

  #2Aleksander_01Level 42  #2

  Witam.
  Do falowników takich zabezpieczeń nie musisz stosować. Uklad zabezpieczający wykryje zbyt małe napięcie i układ sterujący zatrzyma silnik (napisałem bardziej obrazowo niż fachowo).

 • #3BruumLevel 23  #3

  Dokładnie tak jak napisał Aleksander. Zanik napięcia falownik wykryje jako błąd bodajże 09. Zwróć uwagę przy uruchamianiu na funkcje odpowiadającą za zachowanie po wykryciu błędu. Jak dotąd fabrycznie miały ustawione zatrzymanie, czyli przychodzimy rano a wszystko stoi. Ustawia się w zależności od potrzeb napędzanego urządzenia. Najbezpieczniejszy jest restart od zera ze zwykłymi przyrostami.

Spirale grzejne, oferowane przez Conductance zostałby zaprojektowane, z myślą o wymagających użytkownikach Inkubatorów przemysłowych/kanałowych - spirale montuje się w przeznaczonych do tego kanałach grzewczych.

Spirale można w dowolnym stopniu rozciągnąć, zachowując parametry graniczne, podane w tabeli. Im mocniej rozciągnięta spirala tym mniejsza temperatura grzania. Zwoje nie mogą się zwierać ze sobą.

Spirala jest nieizolowana, a jej stosowanie i montaż wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia - jest to element grzejny kierowany dla zaawansowanych użytkowników.

Spirale grzewcze, charakteryzuje najniższy współczynnik bezwładności cieplnej oraz najszybszy narost temperatury - ale jest to element kierowany tylko dla profesjonalistów.

Spirale grzewcze, wykonywane są tylko z markowych drutów oporowych grupy Sandvik Heating Technology - Kanthal - zależnie od parametrów pracy, wykonanie z Kanthal lub Nikrothal (chromonikielina).

Gwarancja niezawodności

Zarys techniczny Hitachi Aw 100

Bezpośredni link do pobrania Zarys techniczny Hitachi Aw 100

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zarys techniczny Hitachi Aw 100